Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

22 wrz 2008, 08:32

I ja się melduję z rana. :ico_brawa_01
Ja smażę sobie naleśniki. Przy kompie na razie nie posiedzę bo moja pociecha mi nie daje.

Miłego ranka moje kochane :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

22 wrz 2008, 09:32

dziendoberek!!!
u mnie LB :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: odpada - moje szczescie jest przekochane i sluzy mi za budzik i trenera osobistego :ico_haha_01:
aniafs, dzis czekamy na foty z odjazdowej imprezki!!! :ico_brawa_01:
Evik.kp, no, chlop mial wpadke to teraz sie stara :ico_haha_01: :ico_oczko:
tosia, uhmmm smakowicie te ptysie "pisza" :-D tylko ze ja antytalencie jestem... :ico_noniewiem: :ico_placzek:
a jesli chodzi o ten dodatek ... ja mam labe teraz, na depre przyjdzie czas za kilka mcy :-D albo i nie, jak dobrze pojdzie :ico_haha_01: :ico_oczko: bedzie za to depra ze znow mam klate bardziej odpowiednia dla faceta niz babeczki, hiihihiihi, taka plasciutka :ico_oczko:

wczoraj w koncu pojechalismy do tego szpitala.. odczekalismy swoje :ico_noniewiem: no i dowiedzialam sie, ze szyjka jest dluga, twarda i nie ma rozwarcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: papi zobaczyl w koncu swojego synka, az biednemu lezka sie zakrecila. trafilismy na fajna babke, jak zaczela robic usg to spytalam, czy j moze zobaczyc, bo jeszcze mu nie bylo dane... wiecie, podeszla do tego tak fajnie... zrobila usg dluzsze, nie takie "z pogotowia" - pokazala mu serducho, siusiaka :ico_haha_01: , nawet pozwolila paluszki policzyc :ico_haha_01: papi przeszczesliwy, zobaczyl juniorka jak sie przeciaga, macha mu raczka, ssie kciuka... b. mila babka, serio. z 10 min usg trwalo zamiast 3 standartowych :ico_oczko:
a bole??? no coz, dostalam delikatna zjebke, ale ze tak powiem, usprawiedliwili mnie i kazali nastepnym razem szybciej przyjezdzac :ico_oczko: mam zapalenie pecherza, najwieksze jakie tam maja w skali :ico_puknij: a mnie nawet nie zapiecze przy siusianiu ani nic :ico_szoking: antybiotyk na 8 dni... za zwloke :ico_wstydzioch: A! podpieli mnie pod KTG, ale nic nie rozumiem z tego. sluchajcie, jakie sa "normalne" wyniki??? to jest, jaka jest, ze tak powiem, wartosc wyjsciowa??? bo mi skakalo jak diabli - od 20 do... kurcze, nawet ponad setke raz bylo :ico_szoking: takie ok 70 byly ze 3, ok 50 kilkanascie a 40 to normalnie. obserwacja przez godzine :ico_noniewiem: a ja nawet nie wiem, co to oznacza... w kazdym badz razie lekarz stwierdzil, ze nic sie nie dzieje ale.. w razie podwyzszonej temp lub wiekszej odczuwalnosci skurczy od razu do szpitala :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 wrz 2008, 09:56

Dzień Dobry :-) , nie było mnie tu 1,5 dnia i nikt za mną nie zatęsnknił :ico_placzek: .....a tak poważnie to wczoraj tata w domu i nawet nie wchodziłam do neta :ico_wstydzioch:

Osita no to od nas też dostaniesz po głowie,że tak póżno poszłaś :ico_nienie: :ico_nienie: , wiesz co ja już nie pamietam dokładnie, jak mają się te wartości na KTG :ico_noniewiem: , ale ponad setkę to raczej skurcze :ico_noniewiem: , ty kochana odpoczywaj :-)

wiecie co Karolina ma racje nie mozecie odgrywac roli kobiet któe nie potrzebuja pomocy, bo faceci tak sie już przyzwyczili i nic nie robia, no bo po co jak i tak po nich poprawicie :ico_noniewiem: , mój to jak jest w domu to wszystko zrobi, jeszcze teraz jak jestem z brzuszkiem to już wogóle, tylko,że ja po nim nigdy nie poprawiam i jak coś gotuje to wychwalam pod niebiosy(faceci to lubią :-D )

kurcze muszę zmiatać bo młody mnie wzywa :-D , a miałam popisac....no nic przyłaczam się do kawusi, no raczej do kakao i do sklikania :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

22 wrz 2008, 10:08

Osita, wynik KTG zależny jest też od tego, w jakiej fazie maluszek się znajduje... Mógł przysnąć na chwileczkę, to wynik opadł, zbudził się, podskoczył, nie spał, ale się nie ruszał, wynik w normie... Nie przejmuj się tym tak bardzo, bo i Tobie ciśnienie skoczy :ico_haha_01: Wszystko jest w normie... Ale oszczędzaj się, kobieto i nie odstawiaj sprzątaczki na etacie... Powinnaś na prawdę dużo odpoczywać...

[ Dodano: 2008-09-22, 10:10 ]
Caro, tęskniłyśmy przecież :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

22 wrz 2008, 11:43

caro, no pewnie że tęskniłysmy :ico_brawa_01:

Osita Kasia ma rację odpoczywaj i nie przeciążaj się za bardzo bo jeszcze wam zaszkodzisz. Ja tam zasuwam od rana do wieczora ale nic się u mnie nie dzieje prócz bóli krzyża więc wszystko robię. Ale jak tylko coś mnie zaboli od razu wszystko odkładam :ico_oczko:

A my juz po drzemce. Mały dorwał się do szuflady z moją bielizną i teraz wyciera podłogę moimi majtkami :-D no ale chociaż chwila spokoju. Za niedługo wyjdziemy na trochę z domu, musze jeszcze trochę pozałatwiać spraw a najlepiej zacząć od poniedziałku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

22 wrz 2008, 11:58

Evik, podziwiam chęć załatwiania spraw od poniedziałku... U mnie akurat sprawdza się "zasada": jaki poniedziałek, taki cały tydzień... Dlatego nie ruszam z czymkolwiek ważniejszym od poniedziałku... Przesądna, kurka, niby nie jestem, ale co zrobić, jak przesądy same mnie łapią...? :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 wrz 2008, 12:22

Hej kobietki, ja z od rana wzięłam się za ndrobienie sobotnich zaległości w sprzataniu, smażę konfiturę ze śliwek i mam baaaardzo dobry humor bo mąż dostał dzisiaj normalną umowę o pracę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i przeniesli go na lepsze stanowisko, tzn. nadal jest tzw. "robolem" ale praca lżejsza. Śniadanko zjadłam o 5.30 :ico_szoking: obudził mnie straszny głód, a Bartek tak pukał w brzuch, że nie było mowy o spaniu. Kubek mleka i bułka z dżemem pozwoliła mi pospać jeszcze dwie godzinki.
Osita, w sumie dobrze, że skończyło się tylko na zapaleniu pęcherza, i że z Juniorekiem wszystko dobrze ale na drugi raz to już nie ignoruj takich bóli długo :ico_nienie: Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, podejrzałaś swojego Bąbelka :ico_brawa_01: dobrze, że trafiłaś na miłą i uprzejmą ginkę.
Evik.kp napisał/a:
Mały dorwał się do szuflady z moją bielizną i teraz wyciera podłogę moimi majtkami
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Widzisz Evik, jak nie z męża to chociaż z synusia masz pożytek :ico_brawa_01: Mały zaczyna zgłębiać tajniki sprzątania :ico_brawa_01:
Tosia, powodzenia w pracy. Pomyśl, że i zachwilę i Ty bedziesz uprawiać bezstroskie LB :-D :ico_brawa_01:
Caro, nikt o Tobie nie zapomniał kochana :ico_oczko: :-) Dobrze, że chwalisz męża, ja też często to robię i przymykam oko na małe niedociągnięcia. Faceci lubią pochwały, to działa na nich mobilizująco, krytyka ich zniechęca.
Jak znajdę dłuższą chwilke to zajmę się fotkami. Tymczasem konfitury mnie wzywają. Miłego popołudnia!

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

22 wrz 2008, 13:51

Zabrałam się za czyszczenie kompa ze śmieci i mało nie utknęłam w tym na dobre... :ico_zly:
Teraz obiadek... Dzisiaj szybciej, bo do lekarza jadę na 18tą... Wrócę dopiero późnym wieczorem, bo jestem dziś uzależniona od Kolei Państwowych... W jedną stronę jadę ze szwagierką, a powrót toczącym się wolno pociągiem... Jak wrócę, odezwę się... Tymczasem dla wszystkich miłego popołudnia i wieczorku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 wrz 2008, 13:57

Karolinka, czekamy na wieści :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

22 wrz 2008, 14:05

Ania a my czekamy na fotki, obiecałaś :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość