eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

21 wrz 2008, 21:49

Agnieszka Kocurka dzięki, to były fantastyczne wakacje, szkoda tylko że została mi po nich pamiątka (dodatkowe 2kg :ico_placzek: ) Musze się za to zabrać bo na weselu teściowej jeden wujek zapytał moją mamę czy znowu babcią zostanie :ico_zly: no to już wiecie jaki mam brzuchol :ico_placzek: :ico_placzek:
normalnie, że mdleję, ale wrócilam do domu, nie do końca pamiętam jak temp codziennie i okropnie mi slabo bylo, pewnie też przez ten okres
Jejku Agniesia kuruj się kobitko, w takich sytuacjach to brakuje kogos bliskiego, kto mógłby odprowadzić Julcie albo ją odebrać, prawda?

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

21 wrz 2008, 22:00

Jasieńku duzo zdrowia, zdrowia, zdrowia, zdrowia, zdrowia, zdrowia i uśmiechu na twarzy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Kiciu nie wiem czy można na masie marcepanowej ronić dekoracje z bitej śmietany?Czy ta nie popłynie?Jeśli sie dowiesz będę wdzieczna.

Imprezki świetne!!!

Eska ale mieliście swietne widoczki!Chyba wezmę od Ciebie namiary na to miejsce.

Agnieszka najprawdopodobniej masz za mało zelaza w organiźmie i dlatego zemdlałaś.Znam to bardzo dobrze.A moze masz anemię?Buraki czerwone są jak najbardziej wskazane i wszystko wróci do normy, i oczywiście sen.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 wrz 2008, 22:08

Musze się za to zabrać bo na weselu teściowej jeden wujek zapytał moją mamę czy znowu babcią zostanie
hihi, a może sobie przywieźliście jakiś prezencik z podróży? :ico_oczko: Nie przejmuj się! Łatwo przyszło (no te 2 kilosy), łatwo pójdzie :-D Kurcze, mnie też troszkę przybyło, po spodniach widzę :ico_zly: Ale najgorsze jest to,że nic się nie zmieniło, nie jem więcej, ani jakichś tłustości i słodkości w nadmiarze. Widać taki gratis od losu :-D

ulamisiula, marcepan, mniam...

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 wrz 2008, 22:17

Jasiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek no i bardzo bardzo dużo ZDRÓWKA :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Eska no zdjęcia boskie ale jesteście opaleni i nawet Oluś,ślicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i widoczki piękne.Niewidać tych 2 kg :ico_nienie: zrzucisz szybko.

Ula nie utrzyma się bita śmietana na tej masie,ja bym nie ryzykowała :ico_nienie: :ico_nienie: na marcepanie to chyba jedynie np.czekolada,jakies takie twarde dekoracje tylko.

Aga dużo zdrówka!!
Zmykam na film :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

21 wrz 2008, 23:03

jeden wujek zapytał moją mamę czy znowu babcią zostanie :ico_zly:
niech spada na drzewo ten wujek :wpale: mówię Ci wyglądasz świetnie :ico_brawa_01: wiesz brakuje faktycznie czasami takiej osoby, która by mogla czasami mi pomóc, no bo W. musi pracować, do niego nie mam żadnych pretensji, ale cóż...przyzwyczajam się niestety :ico_noniewiem:
Agnieszka najprawdopodobniej masz za mało zelaza w organiźmie i dlatego zemdlałaś.
na szczęście nie zemdlalam...cudem...no ja też mialam anemię...4 miesiące przed zajściem w ciążę z Dariuszkiem...hihihi...to jakoś zwalczylam ją :ico_oczko:
Kurcze, mnie też troszkę przybyło, po spodniach widzę :ico_zly:
Tobie przybylo???...nie gadaj...mi to dopiero przybylo...
Zmykam na film :-D
jaki???

a idę do mężusia, bo jutro znów jedzie w trasę... :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 wrz 2008, 12:27

Hej,
a ja w domu bo Nell znow w nocy miala goraczke :-( a teraz jakby nic ..... to dziecko chyba tak specjalnie zebym do szkoly nie chodzila :-D ;-)

Eska, sliczniusie zdjatka!!!! ale masz szczuple nogi :ico_brawa_01: czemu ja nie ??? :ico_placzek: Olus widac byl bardzo zadowolony na piachu, co? Bo Nell to jakby zwierze pustyni byla :-D Fascynowal ja piach :-)

Urodzinki Marcelki i Kacperka to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Widac ze imperzki sie super udaly :ico_brawa_01: Nasza za 2 tygodnie dopiero.

Dominisiu, STO LAT DLA JASIA!!!!!! Zloz na jego buzce sto calusow od ciotki i zycz mu wiadomo czego- ZDROWKA!!!!!! :ico_tort:

A my w sobote chrzciny mamy :ico_olaboga: Jakas masakra bedzie :-D Bedzie 15 osob i naprawde nie wiem co zrobic do jedzenia. Tzn obiad to wiadomo tylko co? Typowo rosolek i ziemniaczki plus kotlety schabowe i jakiegos kuraka, czy cos innego? No i tort i ciasta to wiadomo. Poradzcie malo doswiadczonej :-) :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 wrz 2008, 13:11

Majandra, ladnie to brzmi, ale co to w ogole jest ? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

22 wrz 2008, 13:11

Mamo zuzi ja podam Ci dania które bedę robić na urodzinki i moze cos wybierzesz:
1.Zurek podany w chlebkach
2.Kurczak w glazurze
3.Gyros
4.Tatar
5.Sałatka jarzynowa
6.Sałatka wiosenna

Tesciowa ma przywiść rybę po grecku i bułkę.Rybkę można zrobić kilka dni wczesniej i zostawić w lodówce.

Jeszcze kiedyś robiłam kurczaka nadziewanego jabłkami, świetnie wygląda i nieźle smakuje.

U nas deszcz leje i nawet do sklepu nie mogę wyjsć by kupić obwoluty na żyrandol.Moze jutro przestanie padac bo prze urodzinami muszę go zrobić bo wczoraj jak Misiek zmieniał żarówke to Benek dorwał sie do poprzedniego żyrandola i ...............drobne kawałeczki latały po domu.
Kiciu WIELKIE DZIEKI :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za pomoc.Ale bym hałe zrobiła :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

22 wrz 2008, 13:14

cześć Laseczki :ico_haha_02:

Mamozuzi ja to tak jak i Ty nigdy nie wiem co mam ugotować, więc wybacz nie pomogę :ico_oczko: a Nelcia już szkoly nie lubi :-) a co będzie dalej :ico_oczko: ...i że niby masz grube nogi????? :ico_szoking: weź ciemnoty ludziom nie wciskaj :ico_oczko: nie wkręcaj sobie :ico_sorki:

ale mi się dziś nie chce....buuuu, a sajgon mam w domu jak nie wiem, po weekendzie to jakby kto buszowal po mieszkaniu, wszędzie syf :ico_noniewiem: a sprzątam caly czas...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 wrz 2008, 13:31

Ula :ico_sorki: prosze o przepis na kurczaka w glazurze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Aga, my widze bardzo podobne do siebie jestesmy: przeszlosci, terazniejszosc, emigracja, no i ta niechec do gotowania :-D ;-)
Ula, tutaj jest bardzo popularna masa marcepanowa. Poptarz na te stronke moze jakas inspiracje zlapiesz:
http://www.maxmohembageri.fi/tartor.html
chodzi mi o rysunki, a jak cos ci wpadnie w oko to napisz co a ja ci powiem co tam pisza :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość