Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 wrz 2008, 10:41

a jescze mam pytanko jak na tej pierwszej stronie sie umiescic z tym terminem porodu i ciezaroweczka bo wszystkie widniejecie a ja nie ?co prawda juz do konca to nie daleko ale mogla bym sie jeszcze tam dokleic
niestety nie da sie tego zrobic bo dziewczyna ktora zakladala watek pazdziernikowy nie pokazuje sie od dawna :ico_nienie: a tylko ona moze edytowac swojego posta i dopisac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-22, 10:43 ]
dana sprawdz czy dopisalas swoj termin w tym temacie :ico_sorki: http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... eb#4606769 :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 wrz 2008, 13:54

witam dziewczynki, dzisiaj kolejna wrzesnioweczka urodzila maluszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiec mamy juz troje dzieciaczkow Miszka, Pati85 i Agusia1982 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a ja w czwartek do szpitala jade sie rozpakowac, mam stracha jak cholera :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D :-D :-D
buziaki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 wrz 2008, 14:35

adia :ico_brawa_01: bedziesz 4 rozpakowana wrzesniowka o ile sarenka Cie nie wyprzedzi :ico_brawa_01:
ale masz fajnie :ico_brawa_01:
zazdroszcze ci ze znasz dzien kiedy sie maly urodzi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 wrz 2008, 14:42

mmarta81, ale wiesz jak sie boje dopiero teraz dopadly mnie mysli ze przeciez maly wszystko zmieni w naszym zyciu bo zawze bylam tylko ja i Piotr, ateraz bedzie jeszcze ktos za kogo bede odpowiedzialna zawsze i bedzie przy mnie caly czas, cholera na sam koniec jakies glu[pie mysli mnie dopadaja, ciesze sie ale zawsze jest jakies ale :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-22, 14:47 ]
mam nadzieje ze po porodzie mi to minie :ico_noniewiem: i nie wpadne w jakas depresje poporodowa, wogle mialam na dzis tyle planow ze zrobie to i to a za nic nie moge sie wziac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 wrz 2008, 14:59

nie wpadne w jakas depresje poporodowa, wogle mialam na dzis tyle planow ze zrobie to i to a za nic nie moge sie wziac
no ja juz tez mam taka myslaca ze koniec...wogole czy dobrze zrobilam ze zaszlam w ciaze-czy nie bylam samolubna ze ja chce dziecko a to biedne dziecko sie bedzie meczyc na tym swiacie :ico_placzek:
ze bede zla mama ze malej sie cos stanie :ico_placzek: ze urodzi sie chora :ico_placzek: ze nie bede wiedziec co mam z nia robic :ico_placzek:
a njgorsze ze skoro nie chce sie urodzic to juz musi mnie niecierpiec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 wrz 2008, 15:01

adia26, trzymam za Ciebie kciuki :-) wszystko bedzie dobrze, dasz rade jako mamusia to dla nas rodzacych poraz pierwszy jest wielka nowosc, no ale nikt uczony z nieba nie spadł :-) a o zadnej depresji nie ma tu mowy :ico_puknij:

Gratuluje kolejnym wrzesniowym mamusiom :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-22, 15:04 ]
a njgorsze ze skoro nie chce sie urodzic to juz musi mnie niecierpiec
dostaniesz zaraz kopniaka na spamietanie!!!! nie wygaduj takich rzeczy, wiem ze bardzo sie boisz i pewnie jak bede juz po terminie to nerwy mnie zjedza, ale kochana zadnych zlych mysli nie mozesz do siebie dopuszczac :ico_puknij:
Uszy do goro bedzie tyko lepiej :-D , ja dzis na wizyte do mojego lekarza ide, ciekawe co znowu powie ten oszołom :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 wrz 2008, 15:06

ja dzis na wizyte do mojego lekarza ide, ciekawe co znowu powie ten oszołom
no to trzymam kciuki i nie zapomnij nam tu zaraz dac znac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 wrz 2008, 15:16

no ja juz tez mam taka myslaca ze koniec...wogole czy dobrze zrobilam ze zaszlam w ciaze-czy nie bylam samolubna ze ja chce dziecko a to biedne dziecko sie bedzie meczyc na tym swiacie
ze bede zla mama ze malej sie cos stanie ze urodzi sie chora ze nie bede wiedziec co mam z nia robic
wlasnie 100 mysli na minute, wogle mi sie wydaje ze nic nie mam dla malego ze wogle nie jestem przygotowana martwie sie jeszze tym ze mama przyleci i brat i co oni tu robic beda ze piotr nie bedzie sie do pracy wysypial ze ciagle bedziemy sie klocic :ico_olaboga: :ico_olaboga: a to czy maly bedzie zdrowy to moja najwieksza schiza :ico_szoking:
jakas porabana jestem w te ostatnie dni i wogle ryczec mi sie chce niby wszystko ok ale wcale nie , ocipieje przez to wszytko :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 wrz 2008, 15:21

niby wszystko ok ale wcale nie
to wlasnie chyba sedno sprawy-tez sie tak wlasnie czuje...
adia ale zobacz ty zaraz jedziesz do szpitala a ja...moge tu siedziec do usranego 7.10 :ico_szoking: wyobrazasz to sobie bo ja nie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 wrz 2008, 15:28

adia ale zobacz ty zaraz jedziesz do szpitala a ja...moge tu siedziec do usranego 7.10 wyobrazasz to sobie bo ja nie
jakos ciagle nie moge w to uwierzyc ze tak bedzie, wszystkie babeczki tak mowily zadnych praktycznie objawow a jak je wzielo :ico_noniewiem: u ciebie tez tak bedzie :ico_sorki: :ico_sorki: , ale Marta wiesz co ja bym pojechala do szpitalawczesniej i zrobila scene ze sie boje o dziecko ze mam skurcze i wogle ze chce zeby mi zrobili usg bo sie martwie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , naprawde tak bym zrobila bo tez nie wyobrazam sobie tyle czekac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , marta a do GP chodzisz

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość