Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 wrz 2008, 14:50

sliczna jest a na tym zdjatku wyglada jak malutki pakuneczek ktory dopiero co dostarczyl bocian :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 wrz 2008, 14:56

malutki pakuneczek ktory dopiero co dostarczyl bocian
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: NOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Miszka Ty uwazaj zeby Ci ktos jej nie porwal taka sliczna...wioesz gdybym mieszkala bylizej to bys na mnie musiala uwazac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 wrz 2008, 18:44

Miszka Emilka jest taka slodka ze chyba zjem to zdjecie co masz w podpisie normalnie 7 cod swiata
Z calego serca Ci dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Namieszalam z tym imieniem,pamietasz zmienilam na Natalie :ico_brawa_01: Twoja Igusia bedzie tak samo przesliczna-jak mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sliczna jest a na tym zdjatku wyglada jak malutki pakuneczek ktory dopiero co dostarczyl bocian
Musze ja tak pakowac,lepiej spi jak czuje sie jak w brzuszku-to jest swietny patent,ktory sprzedala mi polozna-nie wiedzialam,ze to zawijanie w rozek jest takie skuteczne :ico_sorki:
Miszka Ty uwazaj zeby Ci ktos jej nie porwal taka sliczna...wioesz gdybym mieszkala bylizej to bys na mnie musiala uwazac
Jak sie juz Igusia urodzi,to je ze soba poznamy,beda razem angielskie ciacha podrywaly :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 wrz 2008, 18:49

Namieszalam z tym imieniem,pamietasz zmienilam na Natalie Twoja Igusia bedzie tak samo przesliczna-jak mamusia
jezu Miszka sory :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
to ja -wiesz ja mam jeszcze to ciazowe pomieszanie w glowie :ico_olaboga:
Musze ja tak pakowac,lepiej spi jak czuje sie jak w brzuszku-to jest swietny patent,ktory sprzedala mi polozna-nie wiedzialam,ze to zawijanie w rozek jest takie skuteczne
wiesz co ja wlasnie o tym gdzies czytalam ale nie pamietam gdzie czy na necie czy w jakiejs gazecie...ze sie malenstwa bezpiecznie czuja takie opatulone :ico_sorki: i zobacz jednak prawda :ico_sorki:
Miswzka-a do poloznej to ty dzwonilas czy cos jak sie mala urodzila zeby ona przyszla czy w szpitalu to jej zglosili????

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

22 wrz 2008, 19:00

Agusia 1982 GRATULACJE! :ico_brawa_01: :ico_dziecko: :ico_prezent: ale niespodzianka Super ci poszlo szybciutko tak to mozna rodzic :ico_oczko: mmarta81, kochana nie przejmuj sie juz nie dlugo ty bedziesz rodzic sama nie zostaniesz bierz pod uwage ze my jeszcze sie poturlamy :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 wrz 2008, 19:51

Miswzka-a do poloznej to ty dzwonilas czy cos jak sie mala urodzila zeby ona przyszla czy w szpitalu to jej zglosili????
Nie musialam o tym myslec w ogole,to jest swietnie rozwiazane.Wrocilam z mala do domu,a nastepnego dniz w poludnie po prostu zapukaly do drzwi polozne.Wszystko mi powiedzialy,pokazaly-no super.Co drugi dzien dzwonia ,a co drugi przychodza.Jezeli potzrbujesz pomocy np.przy pierwszej kapieli,to im mowisz i one przychodza Ci dzidzie wykapac.Naprawde takie wsparcie ze szok,juz nie wspomne jak instruuja odnosnie karmienia piersia.
jezu Miszka sory
Przestan Martus :ico_brawa_01: Ja sama sie czasem pomyle :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-22, 19:53 ]
O nic nie prosisz,po prostu same przychodza.Teraz czekam ,bo w poniedzialek ustalimy harmonogram szczepien:)Nawet krewke jej dzis w domku pobraly do badan:)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

22 wrz 2008, 20:25

miszka, ta twoja niunia jest prze sliczna az chce sie ja tak przytulic, calowac, porostu zjesc :-) cudenko :ico_oczko: Juz nie moge sie doczekac swojej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 wrz 2008, 20:29

Ale sie dziwnie czuje jakos mnie tak wszystko boli az mowie mojemu ze mam skurcze chyba, ale teraz przeszlo :ico_noniewiem: a skurcz to sie czuje na calym brzuchu czy tylko na dole brzucha :ico_noniewiem:
jutro jade na ostatnia kontrole do szpitala ustala mi godzine cesarki w czwartek i wogle :ico_noniewiem: normalnie swiruje dzis bylismy w argosie po ta poduche do karmienia Piotrek mi cos glupiego powiedzial a ja sie rozbeczalam przy wszytkich i wyszlam bez poduchy i Piotra :ico_noniewiem: normalnie na dekiel mi wali :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 wrz 2008, 20:36

adiamnie tez tak w ciagu dnia to na dole boli ale wczoraj w nocy to mnie tak scisnal caly bvrzuch ze 4 razy i bolalo o wiele bardziej ale nie super mocno :ico_sorki:
moze zrobia Ci jutro cesarke :ico_brawa_01: jak zobacza ze cos sie dzieje :ico_brawa_01:
Miszka no to na serio fajnie mam nadzieje ze tez tak bede miec :ico_sorki:
to musze miec w miare porzadek jak ta poloza na nastepny dzien przychodzi :ico_oczko:
wiecie co chyba jade meza sprawdzic :ico_noniewiem: bo cos mi dzisisj nie pasuje ze jeszcze w pracy siedzi bo rano mowil ze przyjedzie punktualnie bo cos tam jest w TV a nie ma go do teraz i niby dzwonil ze bedzie o 7 a jest 7 30 i go nie ma z domu do salonu mam 5 min samochodem wiec podjade i zobacze czy stoi jego samochud :/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 wrz 2008, 20:46

wiecie co chyba jade meza sprawdzic bo cos mi dzisisj nie pasuje ze jeszcze w pracy siedzi bo rano mowil ze przyjedzie punktualnie bo cos tam jest w TV a nie ma go do teraz i niby dzwonil ze bedzie o 7 a jest 7 30 i go nie ma z domu do salonu mam 5 min samochodem wiec podjade i zobacze czy stoi jego samochud
w dedektywa sie bawisz :-D lepiej zadzwon i zapytaj dlaczego go jeszcze niema :ico_noniewiem:
adiamnie tez tak w ciagu dnia to na dole boli ale wczoraj w nocy to mnie tak scisnal caly bvrzuch ze 4 razy i bolalo o wiele bardziej ale nie super mocno
wlasnie mnie tak na dole wszystko boli i krzyz trzyma jakeis 15min i przestaje na chwile i znowu ale nie boli tak bardzo :ico_noniewiem: wiec chyba jeszcze nie rodze :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość