Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

22 wrz 2008, 19:47

A powiem Ci że o tym też myślałam. Ja też nie wcisnę się w moją- z resztą i tak planowałam ją już zmienić. Tylko szkoda mi wywalić kasiorę na nową więc też rozglądam się za czymś po lumpach

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

22 wrz 2008, 20:41

panie i panowie, wielka odslona :ico_haha_01: :ico_oczko: to moja ksiezniczka :ico_oczko:
tutaj niesie ksiazeczki - bagatela, 120€ :ico_zly: czas juz na powazna nauke :ico_haha_01: :ico_oczko:
Obrazek

z mamusia - to juz w jej szkole :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek


dziewczyny, ja duzo gadam, malo robie!!! nie jestem taka gospocha jak ania.. niestety :ico_placzek: nie robie duzo, ogarniam co najwyzej troche chalupe - tak po wierzchu :ico_oczko: jestem mega leniem.. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
dzis troche lepiej, ale.. nieduzo. ja ciuszkow ciazowych nie kupuje, bo ... tak jakos... mam kilka ciuszkow zimowych i tak sie zastanawiam - zaloze je w ogole??

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

22 wrz 2008, 21:09

Osita duza juz ta Twoja ksiezniczka:)
A ja pokrecilam cos na laptopie i wszystkie filmy mozna ogladac tylko do gory nogami :ico_olaboga: Co ja teraz zrobie???Ten moj mnie zabije :-D ,bo ja praktycznie caly czas spedzam przy laptopie,no i bedzie na mnie :ico_szoking: ,gadalam z kumplem i trzeba cos pogrzebac w ustawieniach ale to juz wyzsza technika-nie dla mnie:( O rany musze cos wymyslec :ico_zly:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

22 wrz 2008, 21:24

Osita fajne fotki :-) A powiedz czy Carmen jest dwujęzyczna? Fajnie jak dzieciaczki od małego jeszcze nieświadomie operują dwoma językami. Madzia - nie przejmuj się poprostu powiedz to mężusiowi, daj mu się poczuć fachowcem w kwestii komputerów

[ Dodano: 2008-09-22, 21:26 ]
A ja znów podjadłam: 3 kawałki chlebusia z serkiem pleśniowym + kabanosik. I wcale nie byłam głodna tylko takie smaczne to wszystko było... eh a nonono rośnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 wrz 2008, 21:53

Dziewczyny, te konfitury śliwkowe to wcale nie wynik mojego "zapału", nic z tych rzeczy :ico_nienie: ...dostałam wiadro węgierek od teściowej i chcąc-nie chcąc musiałam znaleźć "zapał" w sobie aby coś z nich zrobić...na ciasto za duzo ich, oddać komuś - zaraz będzie foch, że oddałam prezent, więc co mi pozostało. W sumie to przy tym żadnej wielkiej roboty nie ma..bulgoczą sobie na małym ogniu w wielkim garnku i co raz tylko zamieszam...
Osita, ale masz uczennicę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak Cię zobaczyłam w T-shircie z krótkim rękawem to aż mi się przykro zrobiło :ico_placzek: że u nas już tak zimno cholernie, pada, wieje...brrrr Wyjęłam już kurtkę zimową, bo takie wiosenno-jesienne wiatrówki niestety już za małe dla mnie :ico_olaboga:
Tosia, narobiłaś mi apetytu na te Flipsy, jestem po kolacji i własnie mam ochotę na coś słodkiego, hmmmm
Jutro mam wizytę, więc okaże się ile przybyło na wadze :ico_noniewiem:
Karolina, Ty jeszcze w pociągu?? Odezwij się!!
Zaraz pomeczę męża żeby mi fotki na kompa rzucił.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

22 wrz 2008, 22:17

Na szczescie zadzwonilam do innego kumpla i podpowiedzial mi szczegolowo co mam zrobic..no i udalo sie uffff :-D
Tak Osita ma fajnie-cieplutko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

22 wrz 2008, 22:20

Jestem!!! :-D
Dopiero weszłam do domku :-D Przegapiłam swoją stację i musiałam na Główny, kretynka, jechać... :ico_puknij:
Kostek ma się świetnie :-D Dał ginowi swój popis, więc ledwie go zważył i zmierzył :-D :-D :-D Leży sobie łepkiem do dołu, waży :ico_olaboga: 1,5 kg... gin powiedział już dzisiaj, że ta CC mnie nie ominie, bo on dołem takiego Herkulesa ciągnąć nie będzie... :ico_olaboga: :ico_haha_01:
Mały rośnie, a ja chudnę :ico_noniewiem: Wciągam w siebie niesamowite ilości pokarmów, a wszystko w małego idzie... Ale może łatwiej będzie to wszystko potem zgubić :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

22 wrz 2008, 22:49

Karolina-no Kostek duzy juz chlopak:) :ico_brawa_01: ,tez tak chcialabym jesc i nie tyc...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

22 wrz 2008, 22:52

Nie dam na to przepisu, bo zwyczajnie nie wiem, jak to się dzieje :-D

[ Dodano: 2008-09-22, 23:06 ]
Idę spać, dziewczynki... Ta wyprawa dzisiaj mnie wykończyła :-)
Osita, córcia jak widzę, dumnie dźwiga swój ciężar wiedzy... :ico_brawa_01:
Dorosła z niej panienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Spokojnej nocy wszystkim, przespanej do białego rana, bez zbędnych pobudek... :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

23 wrz 2008, 06:27

Karolina ale masz chłopa w sobie :)CC mówisz- Ty doświadczona mama jesteś, pisałaś już na początku ale nie pamiętam- wolałabyś CC czy normalny poród?Ja się ostatnio zastanawiam czy nie umówić sięz lekarzem na konkretny termin porodu, bo u mojego lekarza jest taka możliwość. Dogadujesz z nim termin- przyjeżdzasz do szpitala, masz przy tym pewność zę lekarz jest na dyżurze, podają oksytocynę, zewnątrzoponowe jeśli chcesz i już. Wszystko za free. Z resztą w całej ciąży i tak płacisz tyle że grzechem byłoby coś jeszcze wziąść.Pewnie że nie ma jak normalny poród, ale zastanawiam się bardzo. Nie chcciałabym, żeby mi się w święta synek urodził a do 2009 pewnie i tak nie przetrzymam.
Madzia super że Ci się udało naprawić "awarię" - no i znów coś nowego umiesz:)
Anuś - no skoro to był prezeznt od teściówki to faktycznie nie miałaś wyjścia :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość