mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 wrz 2008, 22:16

No widze ze się rozmazyłyście :-D Ja też bym dała wszystko żeby miec własny domek z ogródkiem :ico_noniewiem: Może kiedyśśśśśśśśs narazie mam własne M4 i sie ciesze :-D Dzis intensywny dzionek mieliśmy najpierw kawka z bratowa 2 godz. drzemki Matyldzi, mama w tym czasie poprasowała. A potem wypad na ploteczki do znajomej :-D Wiecie byłam z nia w tej Bystrej i tej jej małej kleszcz się wbił oczywiscie pojechałysmy na pogotowie i było oki. Zaraz po powrocie poszła do swojego lekarza z mała i zrobili jej badania i dziś się dowiedziała, że dziecko zarażone jest ta bolejroza czy jak to się tam zwie :ico_olaboga: Ola boga i kazali jej jak njaszybciej w ciagu 2 tyg. zgłosic się do specjalist. Ale okazało się że lekarze od takich zarazeń juz na ten rok wyczerpali limit :ico_zly: No ale jutro idzie prywatnie, zobaczymy co jej powie :ico_olaboga: Dobranoc spadam spac bo mój mężuś już na mnie czeka :-D papapapapap do jutra :-)

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

22 wrz 2008, 22:52

A u nas dzis troche chorobska :ico_chory: ...glownie mnie wzielo przez weekend - teraz zostal tylko katar...No ale wczoraj w nocy przez okropny katar - Filip mial problemy - w dzien na szczescie bylo ok....Mam nadzieje,ze go nie wezmie, bo w srode ma miec ostatnia dawke szczepien na ten rok :ico_oczko: (potem dopiero na roczek).
Dobra, znikam - na razie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

23 wrz 2008, 10:38

halo pobudka :-D

pogoda do bańki co??

ja mam jak zwykle furę sprzątania, ale pewnie zdecyduję się na spacerro ;-)

Różysia ma 1 ząbek, prawa dolna jedyneczka stuka jak dzwon :-)
Lilcia uczy się znów nocniczka - przerwa dobrze jej zrobiła, bo raz do majtek zrobiła, ale jest ale... Kupa tylko na stojaka, no i do majtek :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 wrz 2008, 11:04

Witam ja dziś tak pózno bo mam zapowiedzianą wizyte teściowej :-D Więc biegam ze szmatą, ciacho upieczone :-D zaraz lece na rehabilitacje z mała, ale będzie :ico_placzek: bo akurat jej pora spania :-) Napewno nic z nia dzis nie zrobi. :ico_noniewiem: Dobra to spadam się szykować bo ja znajac zycie polece znowu z jęzorem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 wrz 2008, 11:47

No gratki z okazji ząbeczka Maritko :ico_brawa_01: rzecz jasna u Róźi :-D

Chloe ja Wiki dawałam tran już wiosną, na wakacje odstawiłam teraz powrót 5 ml dziennie, wszystko zgodnie z zaleceniem pani dr :-D

Felicity dużó zdrówka wam życzę

A ja jutro lecę na tydz do Niemiec, nie chce mi się za nic w świecie :ico_zly:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

23 wrz 2008, 12:04

A my nie pijemy tranu. Za to Ola dostaje witaminki w syropie Abidec oraz omega3 (takie oleiste- bleee) a filipek Abidec tyle,ze w kroplach...

Milej podrozy Asiu! :-) Ja to sie juz nie moge doczekac kiedy pojedziemy do Polski :-D To juz bedzie ponad rok, jak tam nie bylismy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 wrz 2008, 12:12

Felicity omega 3 z tego co wiem to też tran :-D

Z tym wyjazdem to jest tak, że pożarłam się z mężem, nie chce mi się nawet opisywać, w każdym razie jak wrócę jade do rodziców odpocząć

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

23 wrz 2008, 12:22

moze to jest z tranu - bo w skladzie ma tylko omega3 bez reszty witamin. Dlatego Oli daje inne witaminki osobno. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 wrz 2008, 12:44

Witam

Nic nie czytałam więc nie wiem co u Was moze wieczorem nadrobię

Przepraszam, ze dopiero dzisiaj ale Wikuni, Oskarowi i Julci Wszystkiego naj naj , zdrówka i dużo usmiechu, buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Ostatnio nie mama kiedy przy kompie siąść mały nawet grzeczny się zrobił, zaczyna powtarzać wyrazy, ostatnim hitem jest o kurcze, jak coś zrobi albo coś mu upadnie to mówi o kurcze albo o jejku. W ogóle tak jakos wydoroślał zmieniają sie te nasze dzieciaczki tak szybko a my ciagle młode i piekne :-D
Za oknem pada nudy potworne w domu gdzie ta polska jesień :ico_noniewiem:

Miłego dnia ściskam na razie

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 wrz 2008, 13:04

NOOOOOO Asiu i co my bez ciebie tu zrobimy :-) Różyczko gratulacje z okazji ząbka :ico_brawa_01: A ja wm musze się pochwalić zostałam wczoraj ciocia, kuzynka urodzła syna niezły kolosik 4500 ważył :ico_szoking: A dzis jak do niej dzwoniłam to mówi ze ciagnie tego cyca i ciagnie, wiecznie głodny :-) No to ma co karmić :-) Mała moja padla jak mucha po tych rehabilitacjach, o dziwo ładnie ćwiczyła :-) Ciacho mi wyszlo, taka tam babka :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość