Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

23 wrz 2008, 10:18

Witajci Babeczki
Ja tylko na chwilę. Wszystkim zainteresowanym Izą, wysyłam link do bloga Mateuszka:
http://smyki.pl/domeny/dzidzi.pl/mateuszek/index.php?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 wrz 2008, 11:40

My po lekarzu - okazuje się że jestem najbardziej chora ..... Malwinka ma eurespal i jak sie by pogorszyło mam przepisany antybiotyk .... Kapik - jakby nic mu nie było .... chodzi do szkoły - nie brałam go do lekarza nawet ... za to ja ... mam 7 dni zwolnienia - :ico_wstydzioch: i antybiotyk ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 wrz 2008, 13:57

I jestem i ja ;-)
Moje dzieci sobie spia..
A ja sie chyba pospieszylam mowiac ze u mnie w domku wszyscy zdrowi.. :ico_zly:
Nicolka dostala katar.. daje jej spray i moze jej przejdzie.. cieplo ubrana jest wiec mysle ze jej przejdzie.. bo jak nie to znowu cudowanie z syropkami ínnymi spreyami do noska itd.. i to ja tak meczy ten katarek.. mam nadzieje ze jej bedzie lepiej ;-) Narazie zasnela szybko byla zmeczona..
A Marcusek niema katarku na szczescie i moze sie nie zarazi.. ale wiem ze to tak szybko idzie sie zarazic.. wiec zobaczymy.
A ja czuje sie dobrze i nic mi nie jest :ico_oczko:
Zaraz uciekam bo musze do obiadku przygotowac..

Aginka zycze wam powrotu do zdrowia.. i ciebie najmocniej chycilo.. kuruj sie kobietko ;-) I zdrowiej ;-)

Mama_Ania dzieki za linka,ale fajnie ze u Izy wszystko ok,juz niedlugo i Julcia bedzie na swiecie,a jaki maja fajny domek :ico_brawa_01:

Gabi to samo moja tesciowka.. tylko by mnie krytykowala i mowila co robie zle ..dobrze ze ja widze tylko raz na tydzien.. ciesze sie ze ja nie widze za czesto :-D :ico_haha_02:

U nas zimno.. :ico_chory: jak cholerka..
Milego dnia papa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

23 wrz 2008, 14:45

Aginka, zycze wam wszystkim zdrówka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 wrz 2008, 16:29

Dziewczy - Wielkie dzięki

ja sie czuje jak przewleczona na lewą stronę ..... poprostu zdycham .... w oczch mi się zciemnia .... totalny brak sil.... nawet tych psychicznych ... nie mam sił by z Kapikiem odrabiac lekcje .... eh... apropow czwartek mam wywiadówkę.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

23 wrz 2008, 19:01

Aginko a nie ma szans, zebys wczesniej sie dzisiaj połozyła, wyspała, odpoczęła?
pójdę spac razem z dziećmi - a rano napewno mnie Malwinka obudzi :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 wrz 2008, 19:50

CZEŚĆ kobietki, u mnie dzionek fajnie minął.
Byłam na pklacu zabaw z Antosiem, potem przyszła kolezanka na herbatkę, także te zby o miło. Teraz znów wróciłam niedawno ze spacerku, a raczej szaleństw z Antkiem.

Aginnko obyś sovbbie wypoczęłla życzę Ci tego.

Ja też dzisiaj wczesniej kładę Antolka bo chcę obejrzeć Twarzą w twarz, a u nas o godzinke wcześniej :-D

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

24 wrz 2008, 06:08

Dzień dobry!

Aginka dużo zdróweczka!!
Kristi nie przejmuj sie :)
Magda Miłosz wczoraj też był na spacerze, piewszy raz od tygodnia :ico_szoking: nie można było jak wyjśc z domu przez ten deszcz
Gabifryrura jeszcze nie sfotografowana :ico_noniewiem: ale podoba mi się

Na weekend przyjezdza moja koleżanka. Nie widziałyśmy się 6 lat, w tym roku spotkałyśmy się pierwszy raz w lipcu i teraz przyjeżdza znów. Bardzo sie ciesze.
Miłego dnia !

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 wrz 2008, 06:40

Dzien doberek ;-)
Moje dzieci sobie spia,a ja sie juz nie klade ..
Wczoraj bylismy na zakupach do domku.
Dzisiaj w nocy przysnil mi sie strasznie koszmarny sen.. i jestem jakas taka nie jaka..
No ale jeszcze sie bardziej obudze ;-)
Dzisiaj jak sie dzieci moje obudza i pojedza to pojdziemy na spacerek.. musze isc na poczte i do sklepu kupic bombonierke mojej sasiadce bo jutro ma urodzinki ;-)
A my jutro jedziemy z Nicolka do okulisty tak na profilaktyczne badanie wzroku .. tak do kontroli czy wszystko ok.Jedziemy cala rodzinka ;-)
U nas dzisiaj w nocy przymrozek i zimno.. i watpie ze bedzie cieplej w ciagu dnia.. :ico_noniewiem:
Milego dnia wam zycze

Anulka dzieki,staram sie ta moja tesciowa nie przejmowac..

Gabi to przez ta pogode taka handra .. ja tez czasami ja mam ..

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 wrz 2008, 09:32

Cześć baboski!

Gabi, oby szybciutko zły humorek CI przeszedł!!
Magda Miłosz wczoraj też był na spacerze, piewszy raz od tygodnia :ico_szoking: nie można było jak wyjśc z domu przez ten deszcz
ojej no to cięzko...może jakaś pelerynka i kaloszki, wtedy mógłby nawet w deszcz wychodzić....
Ja zakupiłam i teraz w deszcz nie siedzimy :-D
anulka_, udanego spotkanka!!
Kristi takie kaszmary zawsze wykańczają po nocce. Napisz potem jak tam po wizycie u okulisty :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości