Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 17:59

Kupiłam bardzo tanio i bez żadnych drutów, do tego bardzo wygodny
wiesz co u mnie ten problem ze ja nie mieszkam w Polsce i jak mam za stanik do karmienia ktory za 6 misiscy bedzie lezal w kacie dac 30 F to sie wsciekam bo wiem ze w Polsce sa za 60zl :ico_zly:
no ale co zrobic :ico_noniewiem:
yoanna :ico_nienie: nie ladnie tak nie dawac znaku zycia :ico_nienie: my sie tu martwilysmy o Ciebie :ico_ciezarowka:
ale najwazniejsze ze jestes :ico_sorki: WITAJ :ico_brawa_01:
poza 4 dniami w szpitalu, bo mialam kolke nerkowa
tez to mialam :ico_szoking: naszczescie nie bylam w ciazy dostalam zastrzyki przeciwbolowe i do domu wyposcili-a juz prawie bylam na stole operacyjnym bo mysleli ze to wyrostek :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 18:00

Ale już nie dłogo i nasza kolej nadejdzie już nie mogę się doczekać
:ico_sorki: oby...ja juz powoli sie lamie bo pierwszy termin mialam na 21.09 :ico_placzek:

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 18:07

To tylko dwa dni temu :ico_noniewiem: jeśli nic się nie będzie działo to jak pójdziesz do szpitala to ci wywołają. Nie martw się na pewno niedługo maleńka wyjdzie, a jeśli nie to przynajmniej będziesz wiedziała dokładnie kiedy urodzisz. Dziewczyny opisywały wywoływane porody i nie mówią o nich źle. Wiesz bardzo pomaga w przyspieszeniu porodu masowanie piersi i brodawek, a szczególnie wałkowanie brodawek między dwoma palcami i wyciskanie z nich paru kropelek siary. Ja to robię i rzeczywiście zaraz czuję różnicę... nie umiem tego pisać, ale ta metoda naprawdę umie zdziałać cuda bo to takie "aktywowanie" piersi do karmienia i to powoduje wydzielanie jakiejś tam substancji która przyspiesza poród. Jak znajdę ten artykuł to napiszę dokładniej

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

23 wrz 2008, 18:10

bedzie dobrze ;)też sie Wam kiedys pochwale ile u mnie bedzie kg, w zapasie;)Justynko dziąkuje za podpis pod zdjęciem :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 18:14

jeśli nic się nie będzie działo to jak pójdziesz do szpitala to ci wywołają
termin z oststniej miesiaczki mam na 1.10 a to jeszcze dlugo wywolywac pewnie beda najwczeasniej 10.10 chociaz 7.10 mam juz umowiony masaz szyjki-ale on nie gwarantuje porodu :ico_nienie:
Wiesz bardzo pomaga w przyspieszeniu porodu masowanie piersi i brodawek,
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no to chyba zaczne dzialac dzisisj :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 wrz 2008, 18:18

Kurcze kolka nerkowa czy tam kamienie, cokolwiek to bylo to byl to obrzydliwy bol :/ najgorsze ze wielki brzuch z przodu ktory boli okropnie,zadnej pozycji znalezc nie mozna,ryzyko porodu przedwczesnego z powodu tak okropnego bolu, kroplowka, antybiotyk i srodki rozkurczowe dozylnie - ale jest jeden plus :D podobno boli bardziej niz porod i bol gorzej sie znosi!! :)) ooby to byla prawda :))
wiec Marta jak tylko tak jest to przynajmniej bolu bac sie nie musimy tak bardzo :) chociaz na sama mysl, ze jeszcze moze kiedys wrocic az mam dreszcze :/
A ile za granica sie siedzi w szpitalu? Tez 3 dni? Dobrze ze to 3 dni z malenstwem u boku :)) wiec moze jakos czas inaczej plynie

Btw: Marta nie martw sie :D te terminy zazwyczaj sa tak piate przez dziesiate okreslane, wiec nawet jezeli musisz czekac to wierze ze na pewno doczekasz sie skurczy i przynajmniej zamiast strachu bedziesz sobie mysles - NARESZCIE! :D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 18:22

A ile za granica sie siedzi w szpitalu? Tez 3 dni?
po 6 godzinach na wlasna prozbe mozesz wyjsc a jak wszysko jest ok to normalnie na nastepny dzien Cie wypuszczaja wiec jestes jedna dobe najczesniej-no chyba ze bylo cc albo inne komplikacje

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 18:23

Ah mam ten artykuł - Stymulacja sutków wzmaga wydzielanie oksytocyny, a to z kolei może wywołać skurcze macicy i poród. Polecają tu turlanie brodawek, wyciskanie z nich siary i pormieniste rozciąganie otoczek wokół brodawek. Dobry jest też masaż całymi dłońmi :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 18:24

przynajmniej zamiast strachu bedziesz sobie mysles - NARESZCIE! :D
:ico_sorki: juz teraz bym tak myslala tak bym juz chciala miec malenstwo przy sobie...wiedziec ze jest zdrowe...jak kazda z nas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 wrz 2008, 18:26

Jejku ale dobrze z tym szpitalem :/ bo 3 dni w takim smutnym wstretnym miejscu to istny koszmar :/ chociaz moze dobrze odpoczac w ciszy i spokoju po porodzie

Swoja droga ciekawe jak to z tymi wszystkimi masazami, noszeniem ciezkich przedmiotow, seksikiem :) ja tam sie nie oszczedzam, autko myje jak brudne, sprzatam jak trzeba, nosze jak nie ma kto tego zrobic a mimo to prawie 39 tydzien i doktor mowi, ze na jego oko jeszcze do 40 pociagniemy spokojnie :/

:)))) ja tez nie moge sie doczekac, zwlaszcza jak patrze na te malutkie skarpeteczki, spioszki, czapeczki i wyobrazam sobie te malenkie nozki i raczki :)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2008, 18:28 przez yoanna, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość