Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 19:05

Jakkolwiek by nie bylo - dobrze, ze to my kobiety rodzimy bo jestesmy twardsze
oj dokladnie gdyby to faceci mieli rodzic to by dzieci nie bylo za duzo na tym swiacie :ico_nienie:
oni niby tacy twardzi ale by nie dali rady :ico_noniewiem: daje sobie reke obciac :ico_oczko:
:ico_haha_01: mala mi ta swoja gruba dupke do klepania wystawia :ico_brawa_01: a zaraz pewnie czkawka ja dopadnie :ico_olaboga: jeszcze tak do konca trudno uwierzyc ze ma sie malenstwo zywe takie co placze co je co mysli co kocha tam w brzuszku zamkniete...przynajmniej mi :ico_noniewiem: :ico_ciezarowka:

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 19:08

Każda kobieta bez wyjątku mówi, że o tym bólu się zapomina kiedy się zobaczy maluszka :) I myślę, że to prawda. U mnie to różnie było z tymi porodami, raz wcześniej, raz później, a raz w sam raz... jeden lżejszy, jeden cięższy... z jednym u nas wszystkich się zgadzało. Każda z moich sióstr kiedy rodziła miała już zielone wody bo ciąża nawet przed terminem była przenoszona. Po prostu taka nasza uroda, że nasze ciało wcześniej było już na to gotowe, dlatego jestem na pieczy mojego maleństwa, czy nic mu się nie dzieje, czy sie rusza i td. Trochę się martwię bo termin tuż tuż... a tu nic, ale mam taką nadzieję że mój maluszek sam będzie wiedział kiedy wyjść :)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 wrz 2008, 19:09

no ja tez wciaz probuje sobie uswiadomic ze malenka istotka jest w tym brzuchu, ale dalej wydaje mi sie to najbardziej nierealną i dziwną rzeczą na swiecie :D ze nagle z niczego sie robi takie stworzonko :) - co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze jestesmy genialne! :D bo my to stworzyliśmy!! :) (no i tu maluteńka zasługa mezow :PP) :ico_brawa_01:

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 19:12

Ale taka maluteńka :) :ico_haha_01: no i w sumie przyjemna :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 19:15

no i tu maluteńka zasługa mezow :PP
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: bardzo malenka-az niewidoczna :ico_oczko:
Każda z moich sióstr kiedy rodziła miała już zielone wody bo ciąża nawet przed terminem była przenoszona.
:ico_noniewiem: no to musisz uwazac :ico_sorki: ale nie mialay bialaka w moczu???Bo jak jest zatrucie ciazowe to niby zawsze bialko jest w moczu :/
ja 3 tyg temu starsznie smuchlam i cisnienie podskoczylo dlatego polozna myslala ze mam zatrucie ale w moczu nie bylo biala wiec stwierdzila ze po prostu na koniec ciazy spuchlam...co zrobic :ico_placzek:
do tego w nocy co 30 minut sie budze bo mi strasznie dlonie dretwieja niby ro woda w nadgarstkch gdzies sie zbiera :ico_olaboga:
jeju ja juz bym chciala na brzuchu sie polozyc :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 19:21

Jeju jak tu ruszyly rozmowy :-) Gogi, ty to najbardziej sie udzielasz :-D Dzeki za opinie o brzuszku, chociaz nadal mi sie wydaje ze jest mega mały a przytyłam 13 kg.

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 19:21

Mi kciuk u prawej dłoni drętwieje, ale to przez to że bobasek mnie gniecie :) Jak narazie chyba dobrze się czuje bo mnie kopie po prawym boku, czego ja bardzo nie lubię, ale chyba podoba mu się to że wtedy podskakuje :)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 wrz 2008, 19:23

Mmarta81 z doświadczenia powiem Ci żebyś cieszyła się ostatnimi dniami na wolności jeszcze jak miałabyś piękną słoneczną pogodę!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co do momentu narodzin to może być w każdej chwili ja rano byłam u ginekologa, oglądał, zrobił USG, stwierdził że coś za mało płynów jest i żebym na następny dzień zgłosiła się do niego na USG przepływów.... a za 4 godz odeszły mi wody i pędziłam do szpitala na poród.....tak więc nigdy nic nie wiadomo zwłaszcza dla pierworódki.... zobaczymy czy ja przewidzę swój poród.... też mam wrażenie że mały pcha się już na świat choć ze 2 tyg mógłby jeszcze poczekać....
a co do masażu szyjki to chyba współczuję ja miałam taki robiony podczas skurczów.......... okropność

gogi co do bólu to pamięta się go cały czas.......... tylko z czasem zapomina się jakość a pozostaje wiedza że boli bardzo....

Gogi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:53

23 wrz 2008, 19:23

wiola85 jakoś polubiłam was i to forum :) Ale chyba wam to nie przeszkadza???

[ Dodano: 2008-09-23, 19:26 ]
Nie wiem JustynaiGabi tak pisały na forach, ja jeszcze tego nie przeżyłam więc powiedzieć nie mogę. Pewnie masz racje :) Ale też myślę, że o bólu jaki się przezyło zapomina się kiedy zobaczy się te słodkie, małe ślepka patrzące na nas z taką ufnością :ico_haha_02: aż nie mogę się doczekać

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 wrz 2008, 19:32

wiola85 jakoś polubiłam was i to forum :) Ale chyba wam to nie przeszkadza???
no cos ty fajnie ze jest nas coraz wiecej :-D :-D A jak masz czas to lepiej dla nas bedziemy wiedziec ze zawsze mozna tu z Toba pogadac :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość