Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 wrz 2008, 21:04

a myslisz ze cos malej moze byc nie tak????
Bron Boże może tylko coś zaczyna się dziać!!!!!!!!!!
czop musi odejść tyle że ja np nie zauważyłam a wody odeszły..........

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 21:06

Moim zdaniem to dlatego tak masz bo jak się kładziesz napinasz brzuch i dziecko uciska Cię na dół..
a moze byc ciezko stwierdzic
a może coś się zaczyna :)
:ico_haha_01: :ico_haha_01: nie nie tak jak pisalam juz to mam od 2 miesiecy-no chyba ze u mnie sie porod 2 miesiece temu rozpoczol :ico_noniewiem:
idź do lekarza :)
:ico_noniewiem: tylko gdzie ja tu takiego znajde :ico_haha_01: tak jak pisalam ciaze prowadzi polozna lekarz w szpitalu w naglych wypadkach-nie ma prywatnych ginekologow-nawet porod odbiera polozna :-)

[ Dodano: 2008-09-23, 21:09 ]
czop musi odejść tyle że ja np nie zauważyłam a wody odeszły..........
ale masz na mysli ze przerwa miedzy odejsciem czopa o wodami byla tak mala ze nie dalas rady zobaczyc?
wiecie co w zeszlym tygodni caly czas sobie wkrecalam ze mi wody w wannie odejda i nie bede wiedziec kiedy bo nie poczuje :ico_puknij:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 wrz 2008, 21:31

czopa o wodami byla tak mala ze nie dalas rady zobaczyc?
trudno mi powiedzieć natomiast w szkole rodzenia powiedzieli że nie zawsze kobieta zauważa ....
wkrecalam ze mi wody w wannie odejda i nie bede wiedziec kiedy bo nie poczuje :ico_puknij:
myśle że poczujesz bo to tak jak w okresie przy mega krwawieniu..........czujesz ze ci spływa...........fala krwi.........więc spoko nie przegapisz...........
tu jest lekarz przy porodzie (przy finale, ew podejmuje ważne decyzje) a położna tylko pomaga i kontroluje sprawę.........

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 wrz 2008, 21:32

wiecie co w zeszlym tygodni caly czas sobie wkrecalam ze mi wody w wannie odejda i nie bede wiedziec kiedy bo nie poczuje
no ja też mam takie schizy że się zacznie a ja nie będe wiedzieć :ico_puknij:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 wrz 2008, 21:33

ja mam jakiegoś smaka i nie wiem na co zrobiłam sobie kakao...........
znowu strasznie jestem obolała..........chyba znowu musze zafundować kąpiel, zbankrutujemy na wodę w tym m-c.............. codziennie się grzeję (a ja kocham gorącą woodę...........)

sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

23 wrz 2008, 21:39

mi na przykład ciężko się położyć spać, nie mam problemu ze spaniem, ale gdy się budzę w nocy żeby zrobić siku to mnie boli brzuch no i mam przy tym kłopoty ze wstaniem z łóżka,
za to w dzień mnie tak brzucho nie boli

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 21:43

mam przy tym kłopoty ze wstaniem z łóżka,
:-D ja sobie nowy system oststnio znalazlam wstaje z zamachu z podporem o szfke nocna :ico_haha_02:
zbankrutujemy na wodę w tym m-c.............. codziennie się grzeję (a ja kocham gorącą woodę...........)
oj to tak jak ja zreszta moj maz tez sie lubi tak grzec wiec juz czekam na rachuneczek :ico_szoking:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 wrz 2008, 22:14

:)) a mi powiedziano ze nie mozna sie kapac w ciazy, wiec jak tylko wejde do wanny i troche wody napuszcze to mam ogromne poczucie winy, ale przyjemnosc z siedzenia w cieplej wodzie jest zbyt ogromna!
A swoja droga macie skurcze w pachwinach? Ja wlasnie siedze i odczuwam ogromny dyskomfort, pachwiny sie kurcza, czuje klucie w podbrzuszu i takie dziwaczne szczypanie (nie wiem czy to skurcze macicy czy nie) ale nieprzyjemne :/ takie kilku sekundowe - nie nalezy to do fajnych rzeczy achh no i co to wlasnie jest? :O co prawda dzis mowil ze nie zanosi sie na porod :P ale jak czytam o paniach majacych pessar to duzo z nich rodzilo zaraz po jego sciagnieciu :O A Wy jak odczuwacie skurcze???

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 wrz 2008, 22:26

a mi powiedziano ze nie mozna sie kapac w ciazy
na poczatku lepiej nie :ico_nienie: bo mozna poronic ale teraz spoko lej ile czcesz i jak bys skurcze dostala to tez i to goraca wode!!!!
A swoja droga macie skurcze w pachwinach? Ja wlasnie siedze i odczuwam ogromny dyskomfort, pachwiny sie kurcza, czuje klucie w podbrzuszu i takie dziwaczne szczypanie (nie wiem czy to skurcze macicy czy nie) ale nieprzyjemne takie kilku sekundowe
moze to bardziej cie ciagnie a nie skurcze??? to moze sie cos tam nadwyreza :ico_noniewiem:
A Wy jak odczuwacie skurcze???
wiesz co ja to najpierw tylko mialam takie skurcze ze mi brzuszek twardnial a ja nic nie czulam zadnego bolu teraz kilka razy mialam bolesny skurcz jakby mi ktos scisnol brzuch i za chwile popuszczal ale zaraz mi sie cale cialo napinalo i nie moglam nabrac oddechu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

23 wrz 2008, 23:03

mi twardnieje brzuch, czasem czuję parcie na dół no i strasznie mnie z tyłu pobolewa..........
podobno jakuzzi jest niewskazane................. ale chyba przez bąbelki.........
a co do kąpieli to ona rozluźnia organizm, przy porodzie pomaga rodzić przy skurczach pomaga uspokoić organizm ..............
a poza tym ktoś kto lubi gorącą wodę i jest do niej przyzwyczajony to nic sobie nie zrobi

[ Dodano: 2008-09-23, 23:05 ]
ja wstaję tak że najpierw nogi na dół same spadają a potem na boczku na zasadzie dźwigni reszta ciała........tak zresztą wstaje się z łóżka po porodzie jak mięśnie brzucha są w rozsypce.........

[ Dodano: 2008-09-23, 23:07 ]
kurcz jakby mi ktos scisnol brzuch i za chwile popuszczal ale zaraz mi sie cale cialo napinalo i nie moglam nabrac oddechu
to klasyczny skurcz............bardzo ważne jest prawidłowe oddychanie, bo mi buzia i ręka zdrętwiała podczas porodu............

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość