Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 wrz 2008, 14:14

hej lasencje
dopiero 30min temu wrocilam ze szpitala, mialam umowiona wizyte z Szymone na sprawdzenie wydolnosci oddechowej w zwiazku z tym jego charczeniem
wyjechalismy z domu po 8.00 i dopiero teraz powrot...szok ile czasu sie wysiedzialam tam
niby wszystko szybko i sprawnie ale czas zlecial..
Szymon zasnal w samochodzie i o dziwo nie obudzil sie jak go wnosilam do gory
fajnie,...niech sobie pospi bo jak wstanie idziemy na miasto :ico_oczko:
u lekarza wszystko oki, niby slysza jakies szmery ale ja sie tym niepokoje bo maly mial w PL robione usg serca i wszystko oki, poza tym on tylko charczy jak ma infekcje a ja zdrowiutki na codzien to bez charczenia....noooo ale i tak dostal inhalator
mam nadzieje ze nam sie nie przyda, chodz lekarka kazala 2x dziennie mu dawac :ico_szoking:

dzisiaj byly drugie zajecia z gotowania ale nie poszlismy...buuuu
moja kolezanka byla i mowi ze na nastepny tydzien bedziemy gotowac polskie posilki i mamy przygotowac polska piosenke z ang tłumaczeniem :-D
moze znacie jakas fajna polska ktora fajnie brzmi po angielsku????

eSKa pisze:Eve a wy co to za boje prowadzicie z tą "byłą" twojego brata???
Mieszkacie tylko z nią i twoim bratem, czy siostra też z wami pomieszkuje?


moj brat od kwietnia juz nie mieszka w UK
zjechal do PL po rozstaniu wlasnie z ta swoja, a ona nie ma za grosz wstydu i dalej mieszka mimo ze jego nie ma :ico_puknij: moja siostra teraz zaluje ze jej pozwolila mieszkac bo teraz ta byla laska mojego brata pokazuje jaka z niej s***
nawet sobie potrafila nowego kolesia sprowadzic na noc..no rozumiecie/??
ja z siostra mieszkamy ona chodzila z moim bratem i sie nie wstydzi kolesia sprowadzac :ico_zly: noo ale juz sie nie denerwuje bo mieszkamy razem tylko do 8 października..uffff

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 wrz 2008, 20:03

:ico_zly: :502: :595: :583: :ico_zly:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 wrz 2008, 20:54

Majandra, serdecznie dziekuje!!!!

Eska, i wszystko jasne :-) :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 wrz 2008, 21:52

:ico_placzek: Zuzia ma gorączkę :ico_placzek: Śpi sobie spokojnie,ale słychać,że katarek się zaczyna. Bidulka moja....

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 wrz 2008, 22:07

Oj Kocurka, wspolczuje..... Nell wlasnie wydobrzala to zuzinke lapie jakies gowienko. Moze to na zabki? Podobno wtedy tez i katarek moze byc...

A ja poklocilam sie z J.. :ico_placzek:

aaa wiecie... Nell nie chce butli... no nie wiem... juz od jakis 5 dni wieczorem sie buntuje, a rano je wszystko. Juz roznie probowalam a ta odpycha i wyyyjeeee
Wiec dzis na kolacje dostala kanapke i jogurt. A mleka nawet z kubka nie chciala.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 wrz 2008, 22:35

Hej kochane,widzę coś mało dziś pościków.
Dużo zdrówka dla Zuzanki oby na katarku się skończyło.

mama_zuzi1980 pisze:A ja poklocilam sie z J.. :ico_placzek:
a ja z Ł :ico_placzek: tzn on się na mnie obraził za głupotę i się nie odzywa to i ja milczę.Mam już dość że co chwilę się obraża i co chwile mu się coś nie podoba :ico_zly:

Byliśmy rano na szczepieniu to Kacper wazy 11.100 nawet nie zapłakał jak go ukuła i bardzo mnie to cieszy bo zawsze tak wył :ico_olaboga:
Ja jutro jadę do szczecina więc cały dzień mnie nie będzie,będziecie trzymać kciuki żeby udało mi się wszystko załatwić :ico_sorki: :ico_sorki: ??

Sorki że więcej nie napisze ale jutro mam pociąg o 5 rano to chcę się troszkę przespać.papa kochane.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 wrz 2008, 11:05

hej
u nas dzis pobudka o 6.00 :ico_spanko:
nadal wielki katar i doszedl mokry kaszel.. pewnie zalegajaca wydzielina zaczyna sie odrywac
daje mu syrop drosetux, mam nadzieje ze obedzie sie bez lekarza
goraczki na szczescie nie ma..uff

dzisiaj juz mamy dzionek zaplanowany na 13.00 mam angielski
Szymon w tym czasie idzie do bezpłatnego żłobka na ten czas :-D
ale sie ciesze ze w koncu mam mozliwosc z nauka ang.
pozniej mam zaproszenie do nowej kolezanki ktora poznalam w zeszlym tygodniu na spotkaniu polskich mam :-)
a na 17.00 mamy umowione spotkanko w sprawie domku do wynajecia
oczywiscie napisze po powrocie
mam nadzieje ze w koncu dojdzie to spotkanie do skutku bo z dnia na dzien agencja przeklada spotkanie :ico_zly:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 wrz 2008, 11:08

cześć Mamusie :-D

ESka dla mnie też wszystko jasne :ico_smiechbig:

Mamozuzi może coś się Nelusi odwidzialo mleczko na kolację a jak nie placze to ok myślę...co tam mężuś narozrabial??? :ico_noniewiem:

Kocurka jak Zuzanka??? Daruś też coś się przeziębil, troszkę pokasluje i gile ma do pasa, ale poza tym ok, to pierwszy raz od przyjazdu to i tak super, że nie choruje, chyba klimat mu sluży :ico_noniewiem:

Kiciu trzymam wielkie kciukasy za wszystkie sprawy do zalatwienia :-D

u nas pobudka jak zwykle o 7 ja nie wyspana...caly czas boli mnie glowa, muszę aż brać tabletki przeciwbólowe :ico_olaboga: ale pogoda ladna...wczoraj byliśmy na tej nauce plywania z Julcią :-D po prostu super :ico_brawa_01: Mamozuzi dziękuję, że wogóle podsunęlaś mi taki pomysl :ico_sorki: język nie jest jakimś problemem, przede wszystkim na razie się bawią i oswajają z wodą...żadnego polskiego dziecka oprócz Julci nie bylo, a jak spotkaliśmy polską nauczycielkę, to myślalam, że jej oczy wyjdą tak zszokowana byla, że Julia idzie na plywalnie...nie wiem czemu Polacy tak się izolują, ja nie mam zamiaru, szczególnie , że my tu zostajemy...nawet się cieszę, że nie ma polskiego dziecka tam, bo Julia się oswoi z angielskimi dziećmi :ico_brawa_01:
Daruś wczoraj na spacerku znów prowadzil swój wózek, bardzo mu się to podoba :ico_brawa_01:
dziś mój W. przynajmniej na razie ma dziś wolne :ico_brawa_01: jupiiiiiii :ico_brawa_01:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

24 wrz 2008, 11:46

Czesc dziewczyny

mama_zuzi1980 pisze:Nell nie chce butli... no nie wiem... juz od jakis 5 dni wieczorem sie buntuje, a rano je wszystko. Juz roznie probowalam a ta odpycha i wyyyjeeee
Wiec dzis na kolacje dostala kanapke i jogurt. A mleka nawet z kubka nie chciala.

Moj misio tez tak zrobil i wogole mu nie daje , nie chce to nie. Daje mu serki, jogurty itp.
A tak mam juz od 10 m-ca czyli okolo 3 m-cy
probowalam mleko smakowe tez nie chce.

Juz trochew mi minela choroba, ale jeszcze gardlo niezle mnie boli. Dobrze ze misiek sie nie zarazil.

Misio ma teraz okres tatus. Chodzi tylko za nim :-D ja mam troszke luzu.

Kocura Bura pisze:Zuzia ma gorączkę
Biedna zuzia, oby to bylo tylko od zabkow.
Misiowi ida 3 na dole i chyba 4 i 5 bo cale dziasla ma biale.

Dzisiaj mamy jechac na zakupki, musze mu kupic buty i jakis kombinezon bo na zime nic nie ma.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 wrz 2008, 21:26

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Proszę się tuczyć na noc- Zuzanka stawia :-D :ico_brawa_01:

Jestem mega szczęśliwa, bo Zuzia wstałą dziś zupełnie zdrowa!!! Ufff.... Może to ząbki,ale nie da sobie zajrzeć!

Wieczorem się zbuntowała i spać nie chciała, bestia mała, pozwoliłam jej sie trochę pobawić, choć jeszcze nigdy po kąpaniu się nie bawiła, bo zaraz padała. Ostatnio bez przerwy bawi się taką platikową skrzynką, nosi ją ,wchodzi do niej, siada, albo na górę włazi.

Jutro wolne :ico_brawa_01:

agnieszka01.04, rewelka,że Julci basenik spasował :ico_brawa_01: I Tobie pewno ulżyło.


Kicia10, kciuki trzymam!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość