Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

19 wrz 2008, 16:00

shoo, hehe.............

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

21 wrz 2008, 20:38

Witam. U mnie tez krwawienie krotko bylo 2 tygodnie plus pare dni plamien z przerwami i narazie cisza zobaczymy jak dalej.Za jakies 2 tyfodnie wizyta u gina.Co do przytulanek u mnie tez ochoty zero ale to pewno z przemeczenia bo z tymi dwoma lobuzami nic mi sie nie chce robic.Maz mie denerwuje :ico_zly: Zreszta ostatnio to mnie cos wszystko wkurza ale byle do wyjazdu do Polski wtedy troche odsapne :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-22, 21:06 ]
ale tu pusto :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

22 wrz 2008, 22:51

Hej :-)

Ja już po pierwszych przytulankach z mężem, było super :-D

Szkrab ja tez mam chwilami wszystkiego dosc, mam napady zlosci i czsem bez powodu wrzeszcze na wszystkich. To pewnie jeszcze te chormony... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-22, 23:02 ]
Zapomniałabym - stawiam torcika z okazji ukończonego miesiąca Krzysia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 wrz 2008, 13:45

Witam....

Wpadłam się tylko zameldować.Widzę,że nasz watek jak zwykle kuleje :ico_noniewiem: No cóż.
A więc na weselu sie ubawiłam super,dawno nie tańczyłam :ico_brawa_01:
Niestety dzisiaj umieram :ico_placzek: mam gorączkę i wszystko mnie boli.
Mam tylko nadzieję,że malutka sie nie zarazi....mąż się nia zajmuje. :ico_sorki:

No to uciekam do łózka....


sensibel, ja juz tez po pierwszych przytulankach :ico_wstydzioch:

A dla Twojego Krzysia(tak ma na imie moj maz)wszystkiego naj z okazji ukonczenia miesiaca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

23 wrz 2008, 14:42

sensibel, sto lat dla Krzysia!! rosna nam chlopaki :-)

Jagna30, kuruj sie kuruj ...

moj Jasper niedawno kichal i kaszal, poszlam do lekarza, a ten mi na to, ze pluca sie malemu oczyszczaja :ico_olaboga: po czym powiedzial, ze spieszy sie na spotkanie i sie zmyl :ico_szoking:
cos mi sie wydaje, ze mnie olal... no, ale coz, obserwuje malego i juz nie kaszle, czasami sobie kichnie, ale tak moze raz na dzien, wiec sie nie martwie.

u nas sie w koncu troche ochlodzilo i zaczely deszcze padac :ico_brawa_01: tak sie nie moglam tego doczekac po okresie tego upalnego lata..
dziwne, bo jak pada to sie dobrze czuje i przypomina mi sie Polska.

a wlasnie, jaka pogoda u Was?

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

23 wrz 2008, 21:38

shoo, w Polsce pochmurno i deszczowo i ok. 10stopni. Zimno i ponuro :ico_placzek:

Ja też już po pierwszych przytulankach z mężem i mam wrażenie że było inaczej niż przed porodem, mam wrażenie że jestem "luźniejsza" :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Narazie nie panikuje, bo to był tylko raz, czas pokaże. P. mówi że jest ok.
A w ogóle to mam masę śluzu i w ogóle chyba dostałam już okres :ico_placzek:
Zobaczę jutro co będzie, bo jeżeli nic to tylko jakieś plamienie i w te pędy do ginia. I tak miałam iść jutro ale jak to okres to nie pójdę.

Aha dziewczyny moje zamieniliśmy się w końcu z moim ojcem na mieszkania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest super :ico_haha_01:
Mam teraz 3 pokoje i centralne :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

23 wrz 2008, 23:41

Hej :-)

Dzięki serdeczne za yczenia w imieniu Krzysia :-D :-D

U nas wszystko ok, Krzysiek jest super, grzeczniutki i taaaaki slodziarski. Już się uśmiecha jak do niego rozmawiam, i to chyba świadomie bo po kilka razy i tak dlugo i cudnie, rozpływam się :-)

Jagna, fajnie że weselicho się udało, kuruj się szybko i powrotu do zdrowka

shoo, mojemu małemu też się płuca oczyszczały, też kasłał i kichał, poleciałam z nim do przychodni a recepcjonistka popatrzyła na mnie jak na wariatkę i tylko powiedziała, zebym nie byla taka przewrazliwiona i zapobiegliwa i mam przyjsc dopiero jakby mały dostał gorączki a tak to katar czy kaszel mu nie zaszkodzi :ico_noniewiem:

margarita, gratuluję mieszkanka, jeśli masz @ to nie zazdroszczę. No ale każdą kiedyś znów to czeka :ico_placzek:

Lecę się zdrzemnąć puki malutki spi, pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

24 wrz 2008, 08:25

margarita83, właśnie ja tez zauważyłam jakby większą ilosc śluzu :ico_olaboga: momentamimto mam mokro i musze używać wkładek :ico_noniewiem: Ale żadnych plamień jeszcze nie mam...chociaż od kilku dni dziwnie się czuje..tzn.boli mnie podbrzusze,jestem poddenerwowana i zaczęły wychodzić mi jakieś syfki na twarzy :ico_placzek:

A ja juz dzisiaj czuje sie o niebo lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

24 wrz 2008, 09:46

Witam ja tylko na chwilke.Tu sa zdjecia mojej JUlki http://www.bobasy.pl/szkrabik01.

U nas jeszcze przytulanek nie bylo bo ja tak co jakis czas plamie wiec wole poczekac niech sie ten polog calkiem skonczy :-) Mala okej co ktorys dzien lapie ja kolka ale da sie przezyc.Nic zmykam pranie wieszac.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 wrz 2008, 12:56

Jagna30,
chociaż od kilku dni dziwnie się czuje..tzn.boli mnie podbrzusze,jestem poddenerwowana i zaczęły wychodzić mi jakieś syfki na twarzy :ico_placzek:
dosłownie mam tak samo, ale narazie tylko plaminie, kurcze moze to po tym seksiku :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość