Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 wrz 2008, 12:32

witam dziewczynki :-) miszka, niunia wyglada cudnie w tej kiecuni :-D kochana podobno najgorszy jest ten pierwszy miesiac z karmieniem bo dzidzia musi nauczyc sie dobrze ssac zeby mleka wiecej sie wytwarzalo a jak sie zaczyna dokarmiac butla to mala sie moze rozleniwic i cycusia odrzucic :ico_noniewiem: no tak mi mowilo duzo mamus co karmia dzieciaczki tylko cycusiem a sama tez wlasnie przy Adzi tak dokarmialam i potem bylo mi ciezka ja karmic cycusiem tylko :ico_oczko: Wiec tym razem sprubuje jak mi bedzie dane tylko cycus jest to podobno udreka bo ciagle dzidzia wisi na cycu ale zobaczymy moze podolam :ico_sorki: Tez trzymam kciuki za ciebie zeby Natalunia tylko cycunia ssala bo jak widze to jest komfort dla mamuni i dzidziuni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

24 wrz 2008, 12:34

cześć dziewczyny
u mnie znowu ślicznie :-D
normalnie teraz nie ma dnia, żebym do was nie zajrzała
tak sie wciągnełam w wasz wątek :-D a to dzieki Pati rodzeniu :-D
jakos tak się przyzwycziłam do was , ze chyba jeszcze bede was czytać na wrzesniowych dzieciaczkach :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 wrz 2008, 12:36

fakt ze jak wrucisz do pracy to jest lepiej butla ale to mozna wprowadzic jak juz bedziesz szla a pokarm mozesz odciagac i dawac swoj zawsze lepszy niz sztuczne mleko

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

24 wrz 2008, 12:36

Mi lekarz radzil 6miesiace karmic,tak tez sobie planowalam,nie dluzej.Ale potem szkoda mi bylo OScarka odstawic.Pokarm mialam,nie mialam w planach isc do pracy wiec nie bylo to dla mnie wielkim problemem.NA szczescie odstawienei od piersi zakonczylo sie pomyslnie.Choc juz minelo duzo czasu od keidy odstawilam,jak OScarkowi sie przypomni,odkrywa moje piersi i smiejac sie mowi ze chce cycy mniam mnia:-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 wrz 2008, 12:50

OScarkowi sie przypomni,odkrywa moje piersi i smiejac sie mowi ze chce cycy mniam mnia:-)
kochany :-D a podobno to chlopcy sa bardziej mamusini cycusie i ciezej im sie oduczyc a ze dziewczynki to szybko butle toleruja

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 wrz 2008, 12:50

Tez trzymam kciuki za ciebie zeby Natalunia tylko cycunia ssala bo jak widze to jest komfort dla mamuni i dzidziuni
Dziekuje za rady,naprawde ich teraz potrzebuje :ico_sorki:
jakos tak się przyzwycziłam do was , ze chyba jeszcze bede was czytać na wrzesniowych dzieciaczkach
Oj,to zapraszamy,wpadaj jak najczesciej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fakt ze jak wrucisz do pracy to jest lepiej butla ale to mozna wprowadzic jak juz bedziesz szla a pokarm mozesz odciagac i dawac swoj zawsze lepszy niz sztuczne mleko
No w sumie masz racje,a myslisz ze jestem w stanie 6 godzin w pracy nie odciagac?Tego sie boje najbardziej,wiesz nie bede tam miala jak,a 6 godzin to jednak dluzsza chwila,jeszcze mi te cycki eksploduja :ico_noniewiem:
nie mialam w planach isc do pracy wiec nie bylo to dla mnie wielkim problemem.NA szczescie odstawienei od piersi zakonczylo sie pomyslnie
Kurcze gdyby nie moj powrot do pracy,tez bym pewnie chciala dluzej,ale co zrobic...

[ Dodano: 2008-09-24, 12:58 ]
a ze dziewczynki to szybko butle toleruja
dla mni to dobre wiesci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 wrz 2008, 13:55

No w sumie masz racje,a myslisz ze jestem w stanie 6 godzin w pracy nie odciagac?Tego sie boje najbardziej,wiesz nie bede tam miala jak,a 6 godzin to jednak dluzsza chwila,jeszcze mi te cycki eksploduja
Wiesz co kochana podobno tak odciagaja i cycusie sie do tego tez przyzwyczjaja ale pewna nie jestem jak dlugo mozna nie odciagac

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 wrz 2008, 15:26

witajcie kochane :-D
kolejny dzionek czekania na Antka :/ znajoma urodziła córeczke i wiecie ile rodziła 12 min ale szok ja też tak chce . ciekawe od czego to zależy że jedne męcza sie i męczą a inne raz dwa i już mają swoje maleństwa .
kochany a podobno to chlopcy sa bardziej mamusini cycusie i ciezej im sie oduczyc a ze dziewczynki to szybko butle toleruja
no też tak słyszałam
, ja mam tylko nadzieje że będe miała czym karmić i Antek nie będzie musiał pić mleka z butelki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 wrz 2008, 16:45

witam sie, w koncu Was doczytalam :-D

Chcialabym podzekowac mmarcie i manence za przekazywanie Wam wiadomosci, dziekuje kochane :ico_sorki: :ico_sorki:

Zaraz przychodzi do mnie polozna wiec za bardzo czasu nie mam, spac mi sie chce, bo maly dzis dal czadu jak nigdy az w szoku bylam, myslalam, ze jest taki grzeczniutki ale dzis to dal nam popalic,ale i tak GO kocham!!!!
Z karmieniem chyba idzie lepiej, mam coraz wiecej pokarmu ale boli jak cholera, mam pokaleczone brodawki chyba maly zle ciagnie :ico_placzek: :ico_placzek:

miszka kochana sliczna coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do porodu to nie bede opisywac- bardzo go przezylam i nie jestem w stanie nic opisac- myslala, ze te skurcze co mialam te nieregularne to sa bolesne, a jak przyszly te wlasciwe to myslalam, ze umre- po prostu koszmar, gdyby mnie lekarz nie przekonal do tego znieczulenia to dalej wiszczalabym z b olu i tak wytrzymalam 3 godziny

No mmartunia czas na Ciebie kochana, chcemy zobaczyc Twoja Igusie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 wrz 2008, 16:53

Miszka pierwsze:super ze tak Ci poszlo z tym,,gojeniem sie,, ja sie bardzo tego boje bo sie nasluchalam...ale troszke mnie pocieszylas :ico_sorki:
co do karmienia to mi sie wydaje ze dopiero sie rozkreca-i zobaczysz bedzie dobrze a jak dla mnie to karmienie cycyem jednak wieksza wygoda nie trzeba myc butelek podgrzewac itd
powiem Ci ze jak chodzilam na ta szkole rodzenia to w jeden dzien bylo tylko o karmienu piersia i tam polozna przestrzegala ze dziecko noworodek ma zoladek wiekosci duni-tego korala :ico_oczko: -ze na 100% sie naje piersia zeby nie dokarmiac zabardzo zeby wlasnie ssalo ta piers poprawnie-bo inaczej ssie butle inaczej piers-no ale to teoria poloznej-a w praktyce jakby mi mala ryczala po karmieniu to tez bym jej butle podala :ico_sorki:
ja mam zamiar karmic okolo 6 miesiecy zobaczymy czy pokarmie chociaz jeden :ico_sorki:
Miszka pamietaj ze w okolo 3 tyg po porodzie jest kryzys mleka i jak wtedy przestaniesz dostawiac mala do cyca to czesto juz koniec karmienia
Sarenkato widze ze tez sie jeszcze kulasz :-) pewnie w niedziele urodzisz jak mama przyjedzie :ico_brawa_01:
slonko a Ty masz dolkadnie taki termin jak ja z OM :ico_brawa_01:
manenka :ico_brawa_01: wpadaj wpadaj do nas zapraszamy my juz Cie tu jak ,,swoja traktujemy,, :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość