Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

24 wrz 2008, 12:27

Hej dziewczyny
Wszystkiego naj naj dla synkow :ico_tort: :ico_brawa_01:
Ania super ze z Bartusiem wszystko ok :ico_brawa_01:
Tosia to udalao Ci sie z ta kurteczka :ico_brawa_01:
Ja dzis troche bede zajete bo moj ma wolne wiec na pewno cos bedziemy robic-gdzies pojedziemy :-)
Milego dnia dziewczyny :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

24 wrz 2008, 12:55

Aniafs a może jednak nie koparki i ciężarowki tylko kwiatki, wianki i lale ??? No ciekawe ciekawe.... Ale ważne,że zdrowe a czy na różowo czy błękitno to i tak będzie najukochańsze i najcudowniejsze. Wiem to po sobie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 wrz 2008, 12:56

magda83, miłego dnia ci życzę :ico_oczko:

Caro wszystkiego najlepszego dla Twojego Synka :ico_tort: :ico_tort: to już półtora roczku :ico_brawa_01: super.

A mi wstyd się przyznać ale dziś u nas piękna pogoda a ja nadal jestem w betach. :ico_noniewiem: Umówiłam się z koleżanką ze szkoły rodzenia na 14 i chyba dopiero na ta godzinę się wyrobię. A lenia mam w tyłku :ico_wstydzioch: wyciągnęłam odkurzacz, włożyłam pranie do pralki i na tym koniec :ico_wstydzioch:

tosia kurteczka super. Ja mam podobną dla Tymonka na teraz i też z lumpa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 wrz 2008, 13:03

Dzięki Karolina- spróbuje później.
Przed chwilą dzwonił kumpel z klubu żeglarskiego - padł w pewnym momencie i teraz chcą go reaktywować. Pytał czy jestem zaintersowana. P:owedziałam że póki co nie, że zobaczę jak sobie wszystko poukładam po urodzeniu synka. No i tak sobie myślę: kiedyś wszędzie było mnie pełno: harcerstwo, żeglarstowo, wolontarait, paca z dziećmi. Miłam czas na mnóstwo rzeczy. A teraz? Siedzę na wolnym- nic nie robię, na nic nie mam czasu, ledwo co zawsze dążę ugotować obiad i jeszcze ciężko mi wygrzebać czas żeby się z kimś spotkać. STraszne, a co to będzie jak mi się dzidzia urodzi. Może znów wejdę na wyższe obroty? Zawsze lepiej funkcjonowałam mając zapchany harmonogram dnia, niż bycząc się tak jak teraz :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

24 wrz 2008, 13:17

Evik, czasem i lenia trzeba w sobie pielęgnować... :-D Potem już nie będzie na to czasu... :-D
Tosia, może Tobie właśnie jest potrzebna świeża dawka adrenaliny...? Może zapchany do granic możliwości dzień to jest to...? :-D Poczekaj, poczekaj, jeszcze trochę i dostaniesz po tyłku... :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 wrz 2008, 13:33

Tak tak Karolina- masz rację zapchany dzień to jest to. Świetnie wtedy funkcjonuję, zrobię wszystko, na czas i tak jak powinno być. I tylko "nie chce mi się" świadomie narzucić sobie masy obowiązków- ale to przyjdzie samo, już niedługo, już w grudniu :-D
A póki co na 15 idę na basen- rusze to moje sznowne 4 litery które dziś znów są napchane. Zdecydowanie stwierdzam - wzmaga mi się apetyt :ico_szoking: tak tak - najwyraźniej może być jeszcze większy niż dotychczas

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

24 wrz 2008, 13:39

Evik, ja też oglądałam ten program dzisiaj rano i o tym, że ryb słodkowodnych nie mozna nam, nigdy wczesniej nie słyszałam :ico_szoking: . Gość rzeczywiście podszedł do tematu bardzo zdroworosądkowo, najważniejsze, żeby nie popadać ze skrajności w skrajność. I to prawda, ja zajadam się rybami, Tosia serami plesniowymi, a kazdej z nas zdażyła się napewno lampka winka czy małe piwko. Aby na zdrowie!!!
Caro, dla Oskarka duzy buziak z okazji święta :ico_buziaczki_big:
Tosia, świetna kurteczka, strzał w dziesiatkę :ico_brawa_01:
Dziewczynki, leniuchujmy ile sie da i przy każdej mozliwej okazji. Już niedługo bedzie ciężko o chwilę beztroskiego nieróbstwa.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 wrz 2008, 13:44

aniafs, tez prawda :ico_oczko: no ja o lenistwie nie mam mowy ale w miarę możliwości leżę sobie a mój synek wyciąga wszystko co się da z każdej szafki i szuflady :ico_olaboga: potem mam co robić ale zawsze kilka chwil spokoju.

No dobra odkurzyłam, wstawiłam pralkę i wzięłam prysznic :-D to już dużo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 wrz 2008, 13:48

Evik- a jak dziadek-masz jakieś wieści?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 wrz 2008, 14:13

Dziś wybieram się do babci i się wszystkiego dowiem. Przyjechała moja ciocia także babcia nie jest sama. Ciocia jest pielęgniarką więc babcia tez jest w dobrych rękach. Mam nadzieję ze wkrótce będzie można go odwiedzić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-24, 14:14 ]
Tak teraz patrzę na swój suwaczek i niego wynika że dziś wkraczam w trzeci trymestr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ten czas leci :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość