Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

24 wrz 2008, 13:04

Pozdrowienia z pracy!

magda Miłosz ma kalosze i płaszczyk:) chodzi jak pada deszcz, ale teraz był lekko przeziębiony i bałam się żeby nie zachorował
gabi już nie mogę się doczekać tego spotkania
kristi niech nie męczą Cię już koszmary!! :-)

Miłego dzionka

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 wrz 2008, 13:56

I juz moje dzieci znowu sobie spia,a ja odpoczywam ;-)
Spacerek juz sobie zaliczylismy.. ale zimno tam na dworze.. pokazuje mi ze jest 8 stopni ale mrozno jest..
Wyobrazcie sobie ze Nicolka to nawet jak ma pampersa wola ze chce Be.. ja w szoku jestem.. no i ciesze sie bo jak sie obudzi to znowu polata sobie bez pampersa.. dzisiaj zrobila raz siku do ubikacjii a reszta do pamka bo bylysmy na spacerku a teraz sobie spi ;-)
Tak jak Marcusek tez sobie spijusia ;-)
A jak chodzi o wizyte u okulisty to napewno dam wam znac co i jak jutro ;-)Napewno bedzie wszystko ok.
A ja nie musze gotowac dzisiaj,bo wczoraj zamiast zjesc obiad pojechalismy na zakupy i przy okazjii do Mc Donaldsa.. a obiadek dojemy dzisiaj :-D :ico_haha_02:
No i czekam na to autko Nicolki - Traktorka :ico_oczko:

Anulka mi sie rzadko bardzo snia koszmary.. no ale zdarza sie ze mi sie przysni jak dzisiaj.. :ico_chory: ale juz zapomnam o tym .. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 wrz 2008, 14:12

My też już po spacerku u nas nawet cieplutko dzisiaj i słoneczko świeci :-D :ico_brawa_01:

Co do sikania to ja Adusi już na spacerki nie zakładam pampersa bo woła jak chce siusiu i w pampersa nie zrobi w domku to już w ogóle nie nosi.Jedynie zakładam jej na noc bo w nocy jeszcze nie kontroluje ale na to ma jeszcze czas.No i zakładam jej jak jedziemy gdzieś samochodem w dalszą trase bo wtedy jej się zdarza zapomnieć zawołać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 wrz 2008, 14:56

Justyna ja na spacerki takie zimowe i mrozne jak u nas to wole zakladac malej pampersa a nie pozniej pupe wystawiac na takie zimno.. :ico_haha_02: ale jak sie moze (w co watpie) ociepli to wtedy pojdziemy na spacerek bez pamperska..

Moje dzieci jeszcze sobie spia,a ja juz porobilam co mialam.. i dalej odpoczywam :ico_haha_01: :-D Marcusek moglby sie juz obudzic.. :ico_oczko: a on spi i spi..

[ Dodano: 2008-09-24, 15:00 ]
A ja niemam kaloszy i takiego ubranka przeciw deszczowi do Nicolki .. ale u nas az tak nie pada.. jak zobacze gdzies w sklepie to kupie ;-)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 wrz 2008, 15:45

a na spacerki takie zimowe i mrozne jak u nas to wole zakladac malej pampersa
to tak oczywiście jak jest tak mocno zimno.
U nas na razie nie jest tak żle z pogodą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 wrz 2008, 16:18

Hej hej dziewczynki w ten pochmurny deszczowy okrop
pny dzień....u nas własnie taka pogoda.
Dzisiaj mamy pecha, poszliśmy na grupę, i spózniliśmy się z 15 minut, i niestety nas nie wpuścili (pierwszy raz mi się to zdarzyło) bo było za dużo osób....i mogłobyć niebezpieczne :ico_noniewiem:
No więc poszliśmy do Biblioteki, tam poczytałam Antosiowi troszkę i wypożyczyłam książeczki i płytkę.
Potem mieli smy iść na plac zabaw ale niestety deszcze nas złapał i nici z placu zabaw. Aj taki śpiący dzień, najchętniej pioszłabym spać...

aniulka a TY jesteś na Naszej Klasie...? Można Cie znależć?

Brawa dla wszystkich za postepy nocnikowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój Antos już od dawna nie chodzi w pieluszce, zarówno w domciu jak i na dworku, tylko jeszcze w nocy mu zakładam na wszelki wypadek, ale i tak rano budzi się z suchym pampersem i od razu leci na nocnik.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 wrz 2008, 17:02

Czesc dziewczynki ....

My już dawno zapomnieliśy co to pieluszki.... choć nie tak dawno zadarzyła się nocna wpadka i w zeszły tydzień w piątek Malwinka olała się 4 razy po rząd ....ale całkiem możliwe że poprostu troszkę zmarzła na podwórku i potem wieczorem były efekty , albo tak superowo bawiła się z Kapikiem że nie miała czasu zawołać ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 wrz 2008, 17:48

albo tak superowo bawiła się z Kapikiem że nie miała czasu zawołać ....
to znaczy że dzieciaki mają super kontakt, tylko się cieszyć!
a to że się zdarzyło, to nie szkodzi, jeszcze może się zdarzyć, ja też jestem na to przygotowana, czasem rzadko bo rzadko, ale bywa że Antoś własnie poprostu nie ma czasu na nocnik usiąść no i siusia w gatki.
Ale zdarzyło się to może ze trzy razy.

A jak TY się Aginko czujesz???

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 wrz 2008, 17:58

Cześć Dziewuszki
Przepraszam, że nie odpiszę każdej z osobna po parę słów, ale wszystko od poniedziałku przeczytałam.
U mnie nadal "szpital". Pyza czuje się chyba lepiej, mniej kaszle tylko katarek bardziej gęsty się zrobił (wcześniej był wodnisty), ale Patryk kaszle bardzo brzydko :ico_placzek: .

Mam pytanie do fachowej siły- Anulka, dzieciaki dostały od lekarza augmentin i nic nie powiedziała o czymś osłonowym na żołądeczki. Maluchy robią kilka razy dziennie kupki (od kiedy zaczęły dostawać antybiotyk). Poradź, czy coś im dawać, a jeśli tak, to co? Wczoraj i dzisiaj dostały po saszetce acidolac-u i nie widzę zmian na lepsze...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

24 wrz 2008, 18:48

Mama_Ania, ja zawsze!!! ....przy antybiotyku .... czy lekarz mówi czy nie - stosuje lakcid (gdyż jogurtów nie lubią moje dzieci)- Malwinka też dostała augmentin - narazie nie stosuje.... choć jak dalej tak będzie się sprzeciwiała piciu syropów to chyba dam jej ten antybiotyk i będzie spokój.... Aniu ... mam nadzieje że te kupki to nie biegunka ..... jesli tak - natychmiast odwiedz lekarza .... u mnie Kapik reaguje tak na klacid - przyjajmniej reagował ... bo od ponad dwóch lat chorował tylko raz ...a wczesniej raz w miesiącu obowiązkowo

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości