Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 08:59

taki prysznic trzeba powtarzac conajmiej ze 3 razy ,zrób se teraz z rańca
:-D troche posiedze na TT i lece zrobic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

25 wrz 2008, 09:53

marta -zapomniałam ci napisać ,że taki prysznic bieże sie conajmiej 15-20 min nie krócej, po godzinie możesz znowu wejść i dalej próbowac mysle ,że wiecej nie bedziesz musiała robic,troche potrzymać ciepłej wody ,pózniej letniejszej ,żeby nie była zimna tylko taka chłodnawa,doskonały sposób na rozkręcenie skórczy....... chodzi o to ,żeby polewac sam brzuch prysznicem :-)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 wrz 2008, 10:05

duszka Pierwsze slysze o tym sposobie.Ale jak skuteczny to czemu nie wyprobowac :ico_oczko:

JA doszlam do wniosku ze u mnie chyba CC dziecko wycignal.Wczoraj byl mega full sexik i nic .MYslalam ze tym razem podziala.TWarda sztuka ze mnie.Mysle ze nic na sile,teraz zero sexu--wkurzylam sie :ico_noniewiem: :ico_zly:
JA tu sie poswiecam a efektow zero :ico_zly:

TEraz to juz naprawde poczekam na przyjazd mamci.
Trzymam kciuki za Marte. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

25 wrz 2008, 10:17

sarenka -tak własnie położne w szpitalach rodzącym skikać pod prysznice , to nie jest nowy sposób to stary jak świat

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 wrz 2008, 10:28

Witam Diewczynki :ico_sorki: Martunia strasznie mi przykro,ze ciagle w dwupaku,ale Duszka dobrze radzi,ten prysznic moze podzialac.
.Wczoraj byl mega full sexik i nic .MYslalam ze tym razem podziala.
Na mnie tez nie dzialal :ico_placzek:
Pamietacie o masazu stop.Moze sprobujcie tez tego,moja polozna mowila ,ze sposob 100% :ico_brawa_01: Moze polaczcie obie metody,masaz stop po prysznicu :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-25, 10:30 ]
Duszka,masz taka slodka corcie,tak sobie wyobrazam moja za rok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 wrz 2008, 10:39

ja juz chyba nie chce rodzic :ico_placzek:
juz sie boje
Igol sie nie rusza znowu :ico_zly:
zmeczona jestem a musze jeszcze posprzatac do sklepu pojechac i Marcinowi zawiesc Lunch :ico_noniewiem:
Duszkazrobie zgodnie z instrukcja :ico_sorki: dziekuje :ico_sorki: ale co jak zadziala :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
wiem wiem...nie jestem normalna ale ja bardzo chce urodzic tylko od wczoraj jakis strach mnie wziol a tak sie nic a nic nie balam :ico_nienie:
JA tu sie poswiecam a efektow zero
ja juz tez z tej metody rezygnuje - :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

25 wrz 2008, 11:00

marta dziecie mniej ruchliwe jest przed samym porodem ,może ci sie wydawać ,że sie nie rusza to juz lada moment teraz juz nie panikuj ,rób co masz robic nie myśl o tym ,a wszystko sie samo rozkręci,a prysznic tak czy tak musisz brac to normalna sprawa ,przez ten jeden dzien jak podejdziesz pare razy to korona ci nie spadnie ,bynajmniej bedziesz odświerzona dobrze :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 wrz 2008, 13:24

witajcie !mmarta81, kochana ja juz mialam nadzieje ze jak tu zajze to przeczytam gratulacje dla ciebie :ico_noniewiem: no nic to czekamy cierpliwie dalej na ta slicznotke twoja i mocno trzymam ze moze dzis sie rozkreci:ico_oczko: Wczoraj zlecial mi dzionek szybko bo odwiedzila mnie kolezanka co ma przecudne blizniaczki ,odebralam to nieszczesne dno lozeczka i jest wkoncu takie jakie byc powinno :-) Poprasowlam malenkiej juz wszystkie ciuszki spakowalam czesciowo torbe i czekam :ico_sorki: byle nie za dlugo mniejmy nadzieje.A mam pytanko bo u nas jak idzie sie do szpitala to mam napisane co powinnam miec Wiec wiem ze mam miec dla malenkiej po trzy zestawy do ubrania a czy tez mam brac juz to co do wyjscia bede miec dla dzidzi czy poprostu mezus mi dostarczyc ma to przed wyjsciem jak uwazacie? He he he ale mam pytania :-D ale doradzcie jak lepiej?

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

25 wrz 2008, 13:30

witam dziewczyny!!! ja tylko na chwilke,moze pozniej wrzuce zdjecia,musze dokonczyc jeszcze obiadek i czekam na corcie za pol godzinki wroci ze szkoly,chcialam sie tylko pochwalic karmieniem,najgorsze mam juz chyba za soba to prawda ze ta 3 doba z mlekiem najgorsza,wczoraj wyłam z bolu,tak mialam podraznione brodawki,ale dzis juz lepiej,bolą jeszcze ale nie tak jak wczoraj,a mały wcina jak szalony i juz tylko pół godzinki ciągnie i spi 3 godzinki,takze jest ok,od wczoraj przybrał juz na wadze 50gram,dzis bylismy na pobraniu krwi,postekał chwilunie,jest słodki i kochany,to cud!!!!i tak sie ciesze z tego karmienia,nawet ten ból jest do wytrzymania,wiedząc że małemu nic nie jest i ma mleczko na czas!!!!no i ze moze byc tak blisko mnie!!!!pozdrawiam,Marta a ty na porodowke!!!

[ Dodano: 2008-09-25, 13:32 ]
o i jeszcze ten suwak musze zmienić ,ale nie wiem teraz za bardzo jak,zapomnialam!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 wrz 2008, 13:48

.A mam pytanko bo u nas jak idzie sie do szpitala to mam napisane co powinnam miec Wiec wiem ze mam miec dla malenkiej po trzy zestawy do ubrania a czy tez mam brac juz to co do wyjscia bede miec dla dzidzi czy poprostu mezus mi dostarczyc ma to przed wyjsciem jak uwazacie? He he he ale mam pytania ale doradzcie jak lepiej?
Mysle ,ze lepiej wziac od razu,wiesz ,dla mnie to byl tak ekscytujacy moment,ze nie moglam sie na niczym skupic,a tu jeszcze papiery,formalnosci,lepiej chyba miec.Ale jak masz zorganizowanego faceta to nie koniecznie.Moj jest taki roztrzepany,ze nawet jakbym mu naszykowala to pewnie by przyjechal ,bez.
i tak sie ciesze z tego karmienia,nawet ten ból jest do wytrzymania,wiedząc że małemu nic nie jest i ma mleczko na czas!!!!no i ze moze byc tak blisko mnie!!!!
Jezu jak ja Ci zazdroszcze,mnie dalej bola cycki jak cholera i mleka nie wystarcza,musze ciagle dokarmiac,ja nie wiem jak to bedzie :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość