Awatar użytkownika
Szpilka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 10 mar 2008, 17:24

19 mar 2008, 09:11

sosim, my z Ł jezdzimy co roku na swoja dzialke w Chlopach - to jest 1kg od Sarbinowa przez las.. jesli chodzi wam o spokojne wakacje z dzieckiem to polecam.. Moj małż kiedys tam mieszkał, tam sie poznalismy i znamy tam wikszosc osob wiec mamy sentymnt, ale wiemy ze przyjezdza tam bardzo duzo ludzi z malenstwami, jest knajpa z bardzo dobrym i taniem jedzonkiem - i wszystko swieze bo gotuja sami, sami robia surówki, rybka zawsze swieza z ich kutra (wiemy bo to znajomi). Wiec jak cos to zawsze moge podac ci pare telefonow tylko musialabys podac jakis przedzial cenowy za osobe

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

20 mar 2008, 16:00

Cześć dziewczyny ja w zeszłym roku byłam w 6 miesiacy ciąży nad morzem w Ustce w naparwdę super miejscu. W tym roku juz tam wybieramy się z naszą Juleczką. Podaję namiary http://alaperla.pl/. Naprawde fajne miejsce do morza 2 minutki. Sama willa też super jest kuchnia w pelni wyposazona w kazdym pokoju łazienka, na balkonie sa suszarki na bielizne, a jak komus sie nie chce gotowac to zaraz obok jest super knajpka z przepysznym jedzonkiem :)

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

19 kwie 2008, 17:11

o dzieki dziewczyny za jakieś namiary
wakacje na szczęście zblizaja sie nieublaganie
a lista potencjalnych miejsca ciągle jest malutka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 maja 2008, 23:45

hej
fajny wateczek
widze ze odzyl
bewu my tez myslimy o grecji na wrzesien.. tyle ze chyba sami
choc jeszzce zobaczymy
chcielibysmy troche we dwojke pobyc jak za dawnych czasow

ale moze nam sie odmieni i zdecydujemy ze bez lelka sie nie ruszamy nie? hihi
poki co w wakacje napewno beziemy z nim jezdzic na plaze, w ub roku zaliczyl czterokrotne plazowanie jako noworodek
w gory tez mamy tu blisko
i juz lelek jeden szlak zaliczyl wiec kolej na zdobywanie kolejnych szczytow hihi

p/s lelek zaliczyl tez wakacje w egipcie-jako malenki okruszek w brzuchu hihi dopiero po powrocie zdradzil swe istnienie hihi
takze spokojnie mozecie zwac go shejkiem hihi

[ Dodano: 2008-05-27, 23:50 ]
aaa dla tych ktore obawiaja sie podrozowania samolotem
z racji ze mieszkamy za granica to lelek kilkakrtonie przezyl podroz samolotem
i powiem wam ze u nas znosi to rewelacyjnie
zadnych boli czy placzu
teraz lecialam z nim pozno i ladowalismy dopeiro o pol nocy wiec byl senny i marudzil troche jak musialam go budzic. wtedy jest trudniej. bo maluch zmeczony z trzeba go tragac po lotnisku
ale nie bylo tak zle

wiem ze sa maluszki ktore ciezko znosza loty.. i wtedy placza

ja zawsze dalej lelkowi butelke do picia przy starcie i ladowaniu.. chyba ze spi hihi

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

31 maja 2008, 09:15

Witam mój mąż namawia mnie na wyjazd do Kotliny kłodzkiej ,czy któraś może mi poleciec nie drogi pensjonat , ale w miarę żeby było nie daleko do jakiegoś jeziorka w którym można się spokojnie wykąpac????

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 lip 2008, 12:23

widze ze cos ostatnio ten wateczek zaniedbany
a ma moze ktos adrs jakiegos fajnego noclegu w Kołobrzegu lub w okolicy :-D

Awatar użytkownika
gosiula207
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 215
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:52

25 wrz 2008, 17:29

tak z czystej ciekawosci waszym zdaniem od jakiego miesiaca zabrałybyście takie maleństwo na wakacje?

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: WAKACJE Z NIEMOWLAKIEM gdzie? za ile? czy warto?

10 mar 2021, 11:18

Z roczną córeczką możesz się też wybrać latem w góry. Proponuję Włochy, https://www.narty-wlochy.pl/.

pannamalina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2014, 12:55

Re: WAKACJE Z NIEMOWLAKIEM gdzie? za ile? czy warto?

02 kwie 2021, 11:58

Dla miłośników spacerów, którym podołają nawet dzieci polecam Ojcowski Park Narodowy, albo góry Sowie.A jeśli chodzi o morze my uwielbiamy z córkami jeździć na wyspę Sobieszewską cisz spokój latem nie ma takich dzikich tłumów a jak coś w samochód i do Trójmiasta można podjechać.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: WAKACJE Z NIEMOWLAKIEM gdzie? za ile? czy warto?

15 kwie 2021, 16:11

To zależy jak bardzo absorbujące jest dziecko, ale moim zdaniem będzie najlepiej jak na pierwsze wakacje dziecka wybierzecie polskie morze. Tropiki zostawcie sobie na późniejsze lata (my byliśmy na Dominikanie z 3,5 latkiem i od tego czasu jeździmy tylko zagranicę). Wybierzcie zaufane biuro podróży (polecam Jana Travel w Warszawie) i po prostu cieszcie się z dzieckiem udanym urlopem.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość