Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 wrz 2008, 17:07

witajcie dziewczyneczki Ja juz jestem gotowa isc rodzic he he he Tylko czekam jak mala Weronosia sie bedzie chciala wydostac :ico_oczko: i mam nadzieje ze nie tak jak jej siostra po terminie tylko przed.Wiec ciszki porasowane lozeczko sttoi tylko na koniec poscielke obleke i wrzuce wozeczek tez juz stoi i czeka :ico_brawa_01: a ja sie doczekac nie moge.a pytalyscie kiedy dzidzia glowka do dolu byla to jak sie nie myle to ulozyla sie w 31 tygodniu ale niektore dzieciaczki puzniej sie przekrecaja tak ze to jest roznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 wrz 2008, 17:33

dana, to ja pytalam u was na pazdziernikowkach :-) ale juz mnie troszke uspokojono. Wczoraj w szkole rodzenia polozna powiedziala ze okolo 3% dzieci przekreca sie z glowki w inne pozycje, a z innych na glowke baaaaaaaardzo czesto. Czesto w dniu panowanego ciecia nawet :-) takze mam wielka nadzieje!!!

Anecia moj Junior tez ma czkawke i to dosc czesto, i tez o tym mowilismy wczoraj bo jedna z mam mowi ze czasem jej az szkoda dzieciatka bo wlasciwie kilka razy dziennie czkawke ma. I pytala co moze pomoc - ktos sie smial zeby sie wody napila. :-) ale polozna powiedziala ze nic nie poradzimy na to. ale przynajmniej wiemy ze cos sie rusza, ze zyje, a czkawka to przecieznaturalny odruch!!! mojego Oliwusia tez meczy.

Junior ciagle ma glowke po lewej stronie. A zapomnialam wam napisac ze Oliwus nie pcha sie nonono na swiat tylko pleckami - czyli pozycja ktora w ogole wyklucza naturalny porod!!! lezy sobie jak w kolysce. Dobrze mu tak chyba. No i jak ma mu tak byc dobrze to niech sobie lezy, ale dzien wczesniej przed porodem niech sie powierci i zobaczy ktoredy mozna wyjsc bez naciec powyzej 2cm.

Jestem juz dobrej mysli - oby zdrowy, a czy otworem ktory juz jest :ico_haha_02: czy zrobionym specjalnie dla niego :-) to juz nie ma dla mnie wiekszego znaczenia!!!

ciekawe jak tam nasz Motulus i Filipek?? Czekam na wiadomosci i mam nadzieje ze napisze.

Wlasnie pan przyniosl mi paczke od siostry :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale nie otwieram bo czekam na meza i wlasnie dlatego musze wyjsc z domu na 1,5h zeby mnie nie korcilo. Chyba ze ktoras z was tu jest i bedziemy pisac ...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 wrz 2008, 17:33

Witajcie :-D

Wróciłam z USG szczęśliwa :ico_brawa_01: mój synek jest nadal synkiem i uśmiechał się do mnie pięknie. Jest śliczny i pięknie się rozwija. Waży ok 1660 g i jak zwykle jest ruchliwy :ico_oczko: Położenie ma już główkowe czyli szykuje się po mału do wyjścia. Niestety nie wkleję wam zdjęć bo niestety internet nam wolno chodzi i nie wgrają się zdjęcia do fotosika.

Anetko gratuluje córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i sliczne imię jej daliście, jak u nas by była dziewczynka to też Sara. Nasz Filipek też ma czkawkę codziennie, czasami nawet kilka razy w ciągu dnia, ale czytałam że to narmalne i nie ma się czym przejmować.

Idę coś zjeść.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 wrz 2008, 17:56

Motylek22, super ze wszystko ok!!! to duzy chlopak juz z niego!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

stawiam dla wszystkiech :ico_tort: :ico_kawa: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_tort: a co - w koncu mamy silne i zdrowe dzieciaki!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 wrz 2008, 18:11

dana, - jej, jak masz fajnie, już tak nie długo i będziesz tulić swojego skarbeczka. Ja już nie mogę się doczekać i tęsknię za Mają.

betka, - kurczę to leży sobie twój maluch jak prawdziwy książę. Szkoda że narazie nie ma szans na natural ale może się jeszcze obróci, są spore szanse na to. Z tą paczką to twardziel jestes, ja bym dawno otworzyła :ico_haha_01:

Moja Majunia tez ma często czkawkę, nawt w nocy kiedy nic nie jem. I ze dwa rady dziennie tez potrafi mieć. Wiec spokojnie. Maluchy ćwiczą płucka i przeponę.

Motylek22, - super że maluszek rośnie jak zuch, moja mała w 30 tygdoniu wazyła około 1500 więc nasze maluszki są podobnych rozmiarów. Choć ponoć chłopcy są wieksi niż dziewczynki w ich wieku.

Dziś zjadłam dwa cukierki czekoladowe i trzy małe wafelki śmietankowe. No tak mi się zachciało po drzemce ze się zapomniałam. Ale i tak sukces ze sie tak ograniczyłam ze słodyczami. Przez całe dwa dni nie zjadłam nic słodkiego. Teraz do soboty dotrwam :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 wrz 2008, 18:22

Motylku to pięknie, że Filipek zdrowy i ładnie przybiera na wadze, nasz bąbel ważył tyle tydzień temu, teraz powinien mieć coś koło 1800g. Niech sobie dzieciaczki rosną, byle zdrowe reszta się zupełnie nie liczy..

Nasz Jaś jakoś nie ma czkawki, nie wiemczy to źle czy dobrze.. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 wrz 2008, 18:26

blumek, ja ostatnio jem m&m'sy non stop. Zawsze je uwielbialam!!! dobrze ze u nas w polsce najwieksza paczka to jakies 250g, bo jak bylam w usa to kupowalam po 3,5kg :ico_brawa_01: dopoki ich nie zjem to bede sie krzatac kolo nich. a jak zjem to nie kupie nastepnych i moge zyc bez slodyczy. gorzej ze wczoraj kupilam :( i jeszcze sa w miseczce...

[ Dodano: 2008-09-25, 18:31 ]
#ania#, nie wszystkie dzieci maja!!! ja ciagle tak naprawde nie jestem pewna czy Junior ma czkawke czy to moze cos innego. Ale czuje takie podskoki (bardzo delikatne) np przez minutke, powtarzaja sie kilka razy dziennie nawet, wiec przypuszczam ze to czkawka.

[ Dodano: 2008-09-25, 18:32 ]
#ania#, aha aniu, a nwet jesli ma to wcale nie musisz jej czuc!!!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 wrz 2008, 18:39

betka, myśle, że raczej nie ma czkawki, bo nawet jak w szpitalu podłączali mi KTG to nie było słychać, a miałam 4 - 5 razy dziennie, więc na pewno by wyłapało... Wiecie co.. jedyne czego mi brakuje ze szpitala, to właśnie KTG i słuchanie serduszka Juniora, piękne...

Ja na słodycze nie mam specjalnych zachciewajek, terz chodzi za mną pizza już od 3 dni.. może w końcu się skusze..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 wrz 2008, 18:45

A mi zostało kilka pierogów z kapustą i grzybkami z obiadu i zaraz je chyba wciągnę :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 wrz 2008, 18:48

Ja chyba zakończe na dziś zachciewajki na frytkach, najgorsze jest to że jak otwieram lodówke to nic tam nie ma, mimo że pełna..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość