Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 wrz 2008, 17:52

hahahahaha :ico_haha_01: Kamilko - kupuje mu butki juz na 22. I juz sa na styk-wiec na zime 23/ 24.. A stópke- dzis zmierze i wieczorkiem napisze :* No moze.. moze.. bedą klejnociki dobre hehehe :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 wrz 2008, 18:51

No moze.. moze.. bedą klejnociki dobre hehehe
hihi sie usmialam ze hej :-D
JULI oby wam sie wszystko ułozylo po waszej mysli praca,zakup maszyny i twoje projektowanie i szycie,napewno cudenka wymyslisz tak jak Mamcia :ico_oczko:
A co do prezentow to kurcze jeszcze nic nie myslalam,cyba czas zaczac!!


BEWU dobrze ze z dzidzia ok i czujesz ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a z tymi miesiacami juz kurde nie pamietam jak to jest!!


AGNIECHA ja sie zgadzam z Indigo dobrze cie pokierowala hihi

[ Dodano: 2008-09-25, 18:56 ]
JULII Misio superowy rosnie jak na drozdzach :-D :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 wrz 2008, 21:44

Hej lasencje, czytam Was regularnie, ale nie mam siły odpisywać... fatalnie się czuję, dobrze, że już jutro Krzyś wraca bo z powodu tej rwy fizycznie już nie wyrabiam :ico_placzek: Psycha też siada, bez mojego Skarba...
Jeszcze tylko słówko do naszej BeWu - Basiu, ja tez nie pamiętam jak to jest z tymi miesiącami, ale sama sobie wykombinowałam, ze skoro mam termin na 6.12, to 6go każdego miesiąca zaczyna mi się kolejny miesiąc - tym samym 6go października rozpocznie się 8 :ico_szoking: A tak w ogóle to jeszcze tylko 8 tyg i ciąża donoszona - ufff!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

25 wrz 2008, 23:27

hej dziewczyny, kurcze ja nie wiedziałam że Be Wu jest w ciąży, to cudownie gratuluje :ico_brawa_01: i ania1980, też również gratuluję...
Juli Twój Krzysio świetny chłopczyk i jaki ładny, podobny do Ciebie.
Mnie wszyscy mówią że mój Tomek to mała kopia Artura! tylko ja w nim dostrzegam pewne ale małe podobieństwa do mamusi :ico_oczko:
Indigo dzięki za dobrą rade,spróbuje się przełamać, bo ja normalnie chyba się zestarzałam jakoś brakuje mi właśnie tego "spontanu"no mam 2 dni na zaplanowanie dobrego "ataku" no zobaczymy...
Ach z tymi miesiącami? liczeniem to było... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 wrz 2008, 07:50

Dziewczyny, codajecie Bąblom na przeziebienie? Moj podchwycił ode mnie i nie wiem co mu dawac.. W nocybyla walka ze smarkami.. Daje wit C,wapno.. I ??? No imam leciec do lekarza, czy od porady, do porady iprzeczekac? Bo ja to umieram,a on dopiero łapie.. hmmm.. Fatalna nocka.. Fatalny poranek. JA zdycham, a Michu obsikany. Buuuuu.. Mam okropny kaszel i zatykający katar. A Mis jeczy niesamowicie. Taaa.. Jesien :/

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 wrz 2008, 09:00

Witam z :ico_kawa: u nas wreszcie sloneczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiki wstała o 6 :ico_szoking: niewiem czemu!!


Juli, kurcze wapno daje w przeziebieniu,i syropek ibum jest przeciwgoraczkowy itd i Wiki zawsze pomaga,dalej ja chorobsko nie bierze!! idz do apteki napewno cos doradza do Misia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 wrz 2008, 09:10

Czesc Frydza :) My tez od rana smigamy. Przez ostatnie dwa tygodnie Misiek wstawal po 9.. A dzis- 7 pobudka.. A w nocy to chyba z 10 razy sie przebudzal i gadał,krzyczał, smarkał.. I kombinacje alpejskie co by tu zrobic.. Echh.. No i chodzi zasmarkany, fridysie boi jak ognia i spieprza na sam widok.. Po poludniu pojdziemy na spacer do apteki -bedzie wyprawa... 6 km mamy w dwie strony. Albo jakis busik zlapiemy po drodze. Tymczasem faszeruje go witaminami.. I chcialam dac kanapke z rzodkiewka, ale skutecznie sie jej pozbyl, rozmazujac wszystko po podlodze

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 wrz 2008, 09:18

Juli, ,oby szybko Wam ten paskudny bakcyl przeszedl :ico_sorki: :ico_sorki: masakra same choroby i wszyscy sie mecza!!

[ Dodano: 2008-09-26, 09:20 ]
No i chodzi zasmarkany, fridysie boi jak ognia i spieprza na sam widok.
moze daj mu ja do zabawy pofuka sobie,obczai co to i bedzie ok,u nas Wiki jak cos do noska to chetnie cieszy sie

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

26 wrz 2008, 10:48

Witam witam artykół o baktriach przeczytany , no i zaczynam sie cieszyc że mam wodę z Czech i mieszkam na wsi.
Kamila te komętarze ja za bardzo nie kumam o co chodzi ale może przez ten mój zatkany nos :ico_oczko:
A co do rad to ja bym w życiu się nie odważyla tak wyskoczyc , bałam bym się odrzucenia , ale to prawda że faceci świrują jak im brak sexu .Od kąt jestem na zastrzyku to chęci prawie rzadne i M już zapowiedzial ze od listopada mam myślec o innym rodzaju zabespieczenia :-) Ja mu na to że ten zastrzyk jeszcze może długo miec swoje następstwa to trochu się podłamał bidulek.
Aga a ty wiesz co zrobiłaś nie tak że on tak ci powiedzial "sama sobie na to zasłurzyłaś"?
przepraszam że pytam :ico_wstydzioch:
Juli Miś uroczy no i faktycznie stopy wielgachne .Ja podaję Echinace polecam

Ania no nie możliwe że prawie 8miesiąc będzie , pamiętam jak mówiłaś że mała niespodzianka się szykuje , jak ten czas leci :ico_szoking:
Alexandrowicz ty dalej ciamiesz słodkości :ico_nienie: a potem będziesz płakusiac że za dużo tłuszczyku

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

26 wrz 2008, 11:14

HEJ
SORKI ALE PRAWIE NIC NIE PRZECZYTAŁAM
DAJĘ TYLKO ZNAC ŻE ŻYJĘ
DZIŚ 5 NOC Z RZĘDU JAK EMI OBUDZIŁA SIĘ Z RYKIEM, POŁOŻYŁAM JĄ W MIM ŁÓŻKU BO M BYŁ NA NPOCCE I ZASNĘŁA, KURCZE NIE WIEM CO JEJ SIE DZIEJE

NOWY PRACOWNIK DZIŚ NIE PRZYSZEDŁ BO MA JAKIŚ EGZAMIN, JUTRO TEZ NIE WIADOMO CZY BĘDZIE BO MIESZKA TROCHE DALEKO I MA KIEPSKI DOJAZD, WIĘC TAK NA DOBRĄ SPRAWE NIER WIEM CZY SIE WOGÓLE POKAŻE.
DOBRA IDE DALEJ PAKOWAĆ KATALOGI I INNE GADŹETY BO DO WTORKU MUSIMY SIE OSTATECZNIE PRZEPROWADZIĆ
PA

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość