Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 wrz 2008, 19:47

eSKa, ale Oluś fajny na tym filmiku :ico_haha_01:

eve81, i jak i jak ten domek?? Pisz! Bidulek ten Szymulek!

Dziewczyny, pomocy, potrzebuję coś super skutecznego na odparzenia!!! Nie wiem, co się podziało Zuzi. Jeszcze nigdy nie miała tak brzydkiej dupci :ico_olaboga: Zawsze stosowałam alantan i byłam bardzo zadowolona, bo Zuzia miała taką super skórę jak na całym ciele. A teraz pęcherze :ico_placzek: Skąd to dziadostwo się wzięło? Kupiłam dziś w aptece linomag, bo tego jeszcze nie miałam. Nie wiem,co mam robić.

I jeszcze jeden problem. Dziś Zuzia malutko sikała. Nawet dzwoniłam do mamy spytać, czy tak Zuzia mało sika, ale nie, chyba dziś. Po spanku zmieniłam jej pieluchę (przed 8), potem przed spacerem i tylko dlatego, bo tylko lekko była posikana (koło 13), kupa była koło 15 i prawie sucho i przed kąpaniem też niewiele. Martwię się...

Dominisia, dziękujemy za życzenia! Napisz, proszę, jak Jasiu!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

25 wrz 2008, 20:55

Oluś fajny na tym filmiku
:ico_sorki: :-) dziękujemy

Hmm a z tym sikaniem dziwna sprawa a Zuzia dużo dziś piła?? Może mało piła i też mało sikała. Nie wiem co ci poradzić. A jeśli chodzi o odparzenia to nigdy tego nie przechodziliśmy z Olkiem ale może sudocrem pomoże :ico_noniewiem: słyszałam że dobry. Biedna Zuzia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 wrz 2008, 22:20

sudocrem pomoże
sudokrem już przetestowany- odpada, niestety....
A Zuzanka piła dziś tyle, co zwykle, ok. 200 ml herbatki i mleko rano. Zobaczymy jak jutro będzie.

Jutro do pracy :ico_placzek: Ale weekendzik tuż, tuż i nic nie zmąci mojej radości z oczekiwania na niego :-) W sobotę planujemy skończyć przemeblowanko- przychodzi kumpel z wiertarą i mamy do powieszenia regalik nad tv, i szafkę u Zuzi i jeszcze czekają od dawna obrazki.

eSKa, eeee, a Ty się nie chwaliłaś przedpokojem!!!! Chyba,że fachowcy dalej pracują :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

26 wrz 2008, 08:58

hej dziewczynki

domku niestety sie nie udalo obejrzec bo agencja zadzwonila ze nie maja jeszcze kluczy od wlasciciela i nam nie pokaza :ico_placzek:
wiec dzisiaj musze zadzwonic jeszcze w 2 inne miejsca :ico_noniewiem:

kocura Szymon w niedziele tez mial takie odparzenie ze zaczely mu sie chrostki robic, nawet jak mu smarowalam dupcie to plakal z bolu i podkurczal nozki, smarowalam sudocremem i pomoglo, a jak u Ciebie nie pomaga to idz do lekarza przepisze jakas silniejsza masc.
a z tym sikaniem to wiesz, ja tez czasem mam schizy ze za malo sika, ale pozniej to juz wraca do normy wiec stwierdzxam ze pewnie wtedy malo pil. obserwuj Zuzie.

uciekam bo maly wzywa

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 wrz 2008, 10:40

Hej dziewczyny, ja dzis w domku, bo Nell ma jutro Chrzciny wiec dzis juz bede robioc jedzonko. -
Na poczatku spoznione ale rownie szczere zyczonka dla NAszej Zuzi!!!! Rosnij zdrowa i sliczna Zuzanko!!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Trzymajcie kciuki zeby sie udala nam impreza. Cale szczescie udalo sie nam wynajac salke przy kosciele (a wlasciwie to nawet w kosciele, bo ten kosciol to taki maly i nowoczesny) i jest tam swietna kuchnia wiec nie musze sprzatac domu, bo gosci tam "ugoszcze". :-)

Mala bedzie ubrana niekonwencjonalnie, uwazam ze jest juz za duza na falbanki i kiecki takie typowe do Chrztu. Poza tym jest zimno a ona nie usiedzi w wozku przykryta czy cos takiego. Kupilam jej wiec sukieneczke, kremowa, z welenki w H&M, i do tego czapeczke dzianinkowa i takie super kozaczki z futerkiem. Plusem tego ubrania jest to ze moge je uzywac potem jeszcze wiele razy.

Kocurka, nam na odparzenia zawsze pomaga Tormentiol, kosztuje grosze i jest stosowany od pokolen. Nastepnie Linomag podobno jest ok. A JAK TEGO JEST CORAZ WIECEJ TO IDZ DO LEKARZA BO MOZE TO GRZYBICZNE (oj sorrki za capslocka)
I trzeba bedzie Clotrimazolem smarowac. Z sikaniem to obserwuj. Ja przy Nell nie mam takich schiz bo generalnie sika czesto i duzo, ale przy Zuzi tez nie raz mialam podobne niepokoje. Wtedy dawalam wiecej pic i obserwowalam.

Eska, filmik Extra, Nell do tego dodaje nieziemski pisk, wiec przestaje byc wesolo :-D

[ Dodano: 2008-09-26, 10:42 ]
A zeby bylo wesolo to zepsul sie nam aparat i mojej mamie tez :ico_zly: akurat przed Chrzcinami :ico_zly:
Trzeba bedzie liczyc na Chrzestnych.... :ico_noniewiem:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

26 wrz 2008, 10:49

Ja dziś jestem wściekła :ico_zly: Wczoraj ryczałam :ico_placzek: a dzis pozostała juz tylko złość.Robiłam wczoraj tort.Śmietana sie zważyła, pobiegłam kupić drugą a ta druga z poczatku szybko sie ubiła a potem gdy włożyłam tort do zamrazarki to sie rozpieprzyło wszystko.Na dodatek zabrakło mi truskawek i musiałam "sztukować" wisniami.Jestem wkur..... na maxa.Jak sie chce zeby wyszło to nie wychodzi.Jak sie wku....to wyrzuce to wszystko przez okno i odwołam imprezę i tyle będzie.
Na dodatek Misiek miał mi jutro pomagać a on oznajmia mi że jutro po pracy jedzie motorem na zakończenie sezonu i nie wie o której wróci, może po północy.I znowu ze wszystkim jestem sama.
Dzis muszę posprzątać całą chatę, a po południu mają wpaść znajomi zaprosić nas na chrzciny.

Sory ale musiałam sie wygadać bo wybuchnę.
Na dodatek Benek ma sńce pod oczami i nie wiem od czego.Je normalnie, śpi też.Ja dzis chybadostanę pierd... :ico_puknij:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 wrz 2008, 16:30

Ula, tak to jest kurde jak sie chce bardzo aby cos wyszlo.... Trzymaj sie dzielnie dziewczyno, tule Cie mocno, wszystko wyjdzie, musisz tylko "opanowac" sytuacje.... naprawde nic sie nie da zrobic z tego tortu? Caly idzie w kosz? :ico_olaboga:
Odnosnie Miska, to rece mi opadly.... jak on moze Cie tak ze wszystkim sama zostawiac? Ja bym mu po gebie dala i zarzadala jego obecnosci. Nie masz na niego wplywu? Bo ja mojego to za szmaty i o sciane ;-) Musi po prostu bo inaczej mialby przerabane po prostu :536:

Macie pomysl jak przewiesc dwa gary rosolu samochodem 3 kilometry? bo ja nie mam pojecia a z gara to na pewno sie wyleje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-26, 16:32 ]
aaaa. Ula, podkrazone oczy dzieci czesto maja jak im gorne zabki wychodza, szczegolnie nr 3. Ale przy innych tez tak moze byc...

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 wrz 2008, 20:56

a Ty się nie chwaliłaś przedpokojem!!!! Chyba,że fachowcy dalej pracują
"Fachowcy" skończyli co mieli (i chwala Bogu) ale niestety nie zostawili naszego przedpokoju w takim stanie jak chciałam jednak jak widzieliśmy ich prace to wspólnie z mężem stwierdziliśmy że niech skończą co zaczęli a reszte sami zrobimy i tak zostało :ico_noniewiem: Musimy jeszcze kątowniki do drzwi kupić , jakąś mini garderobę na kurtki , jakiś obraz zawiesić itp. Na razie mamy pomalowane ściany, połozone panele i mąż zamontował nową lampę i lustro. Więc chwalić się na razie jeszcze nie ma czym :ico_oczko: :
wiec dzisiaj musze zadzwonic jeszcze w 2 inne miejsca
mam nadzieję że tym razem się uda, sto razy lepiej mieszkać sobie samemu niż użerać się z jakimiś byłymi "przyszłymi szwagierkami" :ico_oczko:
Kupilam jej wiec sukieneczke, kremowa, z welenki w H&M, i do tego czapeczke dzianinkowa i takie super kozaczki z futerkiem.
Brzmi swietnie a ty koleżanko zrob wszystko cobyśmy mogli zobaczyć Nelcie w tym stroju. Liczymy na aparaty chrzestnych :ico_oczko:

Ulamisiula, kochana
Jak sie chce zeby wyszło to nie wychodzi
tak, też to znam. Ty jesteś czarodziejka więc napewno coś z tego tortu wyjdzie, trudno że nie będzie taki jak chciałaś ważne że będzie smaczny a w to nie wątpie.
jutro po pracy jedzie motorem na zakończenie sezonu i nie wie o której wróci, może po północy
:ico_puknij: oj facet stąpa po kruchym lodzie , ile on ma lat? Bo czasem mam wrażenie że to jakiś dzieciak dla którego koledzy są numerem 1 :ico_nienie: Jeszcze nie wiem co bym wymyśliła ale nie przeszło by mu to tak łatwo. Na twoim miejscu chyba któregoś dnia po południu poprostu powiedziałabym ze wychodze i tyle. Zostawiłabym mu dziecko (jesli oczywiscie wie jak się nim zając), wyłączyła komóre i poszła do przyjaciółki na dłuuuuugie pogaduchy. A on niech się martwi i zobaczy jak to jest siedzieć samemu w domu. Przecież Tobie też się należy jakieś wolne, od domu, garów, męza i Benia.

U mnie nie miałby tak fajnie, jak mąż ma wychodne to ja momentalnie też planuje sobie jakiś wypad na ploteczki. Dziś własnie męzuś poszedł z kolegami na piwko a ja zrobie to samo chyba w najbliższy piątek wtedy z przyjaciółką wybierzemy się moze do kina :-)
Macie pomysl jak przewiesc dwa gary rosolu samochodem 3 kilometry?
mnie momentalnie do głowy wiadro przyszło ale to troche małoapetyczne :-D
Ula, podkrazone oczy dzieci czesto maja jak im gorne zabki wychodza
chyba nigdy bym na to nie wpadła, jejku jak dobrze że jest tt, na miejscu Uli to już bym spanikowała że hoho

[ Dodano: 2008-09-26, 21:49 ]
Czy tutaj już nikt dzisiaj nie zajrzy ?? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Siedze przed kompem z nadzieją że jeszcze będzie co nieco do poczytania ale widze że chyba trzeba będzie iść spać :ico_noniewiem:
Mąż własnie przysłał smsa że będzie o 23.00 i fajnie gdybym niespała :ico_puknij: Oszalał, jasne że będe spała i to na dodatek snem bardzo twardym :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

26 wrz 2008, 23:27

No dzis tu pusto, oczywiscie dlatego ze ja dzis mam nieco luzu :-D
Siedze wiec na NK i ogladam zdjatka, kilka swoich tez wrzucilam, wreszcie, bo nie moglam sie do tego zabrac :-)

Jutro pewnie nie bedzie mnie, ale obiecuje foteczki :-) chrzestna wezmie aparat :-)
Jedzonko juz gotowe, tylko jutro 2 salatki rano machne i ozdobimy torta .

A za tydzien mam mala uroczystosc w domku z okazji urodzin Nell.

[ Dodano: 2008-09-26, 23:28 ]
Oszalał, jasne że będe spała i to na dodatek snem bardzo twardym
eeee tam, nie gadaj :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 wrz 2008, 23:49

Cześć! U nas było małe pijaństwo :-D Ale milutki wieczór, bo rzadko ktoś do nas wpada.
A czy linomag szybko pomaga? Bo stosuję go półtorej doby i poprawa chyba żadna, albo minimalna. Jutro kupimy ta drugą maść.
A Zuzia dziś normalnie sika, chyba wczoraj miała taki dzień :ico_noniewiem: Teraz tylko tą dupcią się martwię. Ale ona nie wygląda,że ją boli, albo taka dzielna jest. Nawet przy przewijaniu nic nie krzyczy. Albo na pewno ją boli, bo wygląda niedobrze.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość