Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 wrz 2008, 19:04

blumek, alejuz dawno pierogow nie jadlam. musze sie do mamy wybrac i ulepic z nia. ona zawsze ciasto robi, a ja lepie, farsz szykuje wczesniej tata. ale zazwyczaj lepimy ruskie. ale z kapusta i grzybkami tez bym zjadla!!!!! albo krokiety z barszczykiem!!! YAMI daj jednego!!! :-) przynajmniej powachac :-)

#ania#, tez tak mam czasem. wlasnie bylam po placki ziemniaczane w sklepie. niby jest co jesc ale ja chcialam placki. choc juz mi ochotaminela bo zjadlam jabluszko. Jejku jak ja lubie jabluszka!!! :ico_brawa_01:
ja jeszcze nie mialam ktg, ale pewnie bede miala w pazdzierniku (bo lekarz chce zebym poszla na badania do szpitala po nastepnej wizycie czyli po 20.10) ale serduszka slucalam ostatnio na wizycie. Pieknie bije :ico_brawa_01: jak dzwon :ico_brawa_01:

ja czekam na meza. juz wraca do domku takze zaraz otwieramy paczuszke. Sa tez tam dla mnie spodnie dzinsowe :ico_brawa_01: ale dopiero teraz sobie o nich przypomnialam. A tak to widze juz te ciuszki. Do polowy pazdziernika chce wszystko kupic i poprac!!!

Czy kupilyscie juz rozki dla naszych pociech?? ja jeszcze nie, i nie wiem czy zwykly kupic czy taki usztywniany (podono jest lepszy).

Ogladalam dzis materacyki do lozeczka i musze wam powiedziec ze w sklepie znalazlam za 240zl, a na necie jest (moze nie identyczny ale z tego samego materialu) za niecale 100. czy warto taka rzecz na allegro kupic??

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 wrz 2008, 20:48

betka, - ja wszystko na allegro kupuję i jest z tego tylko ozczednosc, materac mam kokos- pianka-gryka, niecale 80pln z przesyłką razem. Tylko sprawdz jakie komentarze ma sprzedawca.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

25 wrz 2008, 21:02

a ja na zapiekanki smaka miałam i na kolację zrobiłam - pyyycha!

betka, ja dwa rożki dostałam, więc nie będę kupowała, dostałam takie zwykłe nie usztywniane, a za materacykiem jeszcze się nie rozglądałam, ale wiem że na allegro dużo taniej można kupic i chyba dzisiaj troszkę tam pobuszuje - może jeszcze jakieś ciuszki poszukam :ico_oczko:

mój mężuś już śpi, bo strasznie zmęczony był, a my musimy jeszcze troszkę posiedziec, żeby znowu o świcie nie wstawac :ico_haha_01: no i Sara zaczyna cośw brzuszku rozrabiac :ico_brawa_01: jak ja to uwielbiam!!! Ciekawe jak to będzie jak urodzimy, pewnie nie raz zatęsknimy za kopniaczkami :-D

[ Dodano: 2008-09-25, 21:04 ]
Motylek22 bardzo się cieszę że z Filipkiem wszystko dobrze :ico_brawa_01:

a z tą czkawkąto mnie uspokoiłyście, bo już myślałam że coś jest nie tak :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 wrz 2008, 21:34

Anetka29, mi siostra mówiła że ciąża jest tak przemyślana że zdążymy się nacieszyć kopniaczkami do czasu aż się maleństwo urodzi a potem będziemy tak zachwycone naszymi szkrabkami że nie będziemy tęskniły za kopniaczkami. Przynajmniej moja siostra tak właśnie miała. Tęskni się chyba dopiero wtedy jak się chce kolejnego dzidziusia :ico_oczko:

betka, mi też się wydaje że na Allegro poprostu oszczędzasz. Widziałam ostatnio pościel która u mnie w sklepie kosztuje 99,- na Allegro 35,- :ico_szoking: nie zła różnica a ten sam towar.

Ja słodycze mogłabym jeść na okrągło :-) ale staram się unikać, czasami się skuszę na kawałek czekoladki, batonika lub loda ale chętke mam cały czas.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

25 wrz 2008, 22:02

dobrej nocy :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

26 wrz 2008, 09:03

Witajcie:)
U nas nareszcie słoneczko:)i az chce się życ. Poszłam z samego ranka na badanie krwi. Ciekawe jak wyniki...
Nasza Perełka też ma czkawkę kilka razy dziennie i nie sądze aby było to coś złego:)
Łyka tych wód, to jak tu nie miec czkawki:)Daje teraz ostre kopniaczki, szczególnie w rzeberka:)Ale tak samo jak wy uwialbim to:)
Pozdrawiam:)

[ Dodano: 2008-09-26, 10:04 ]
Aha co do allegro, to ja bardzo duzo rzeczy tam własnie kupuje i jeszcze nie miałam zadnej wpadki(oby nie wykrakac...). Ale ja polecam zakupy przez internet

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

26 wrz 2008, 10:47

Hej!
u nas też słoneczko :ico_brawa_01: chyba zaraz na jakiś spacerek pójde :-) dotlenimy się troszkę

Dzisiaj czeka mnie ostatnie prasowanie :ico_sorki: już 3 dzień z rzędu prasuje i mam tego dośc, dobrze że ciuszków mam dużo to nie będe musiała tak często prac :-D

a na obiad chyba gulasz zrobie z kaszą i surówkę z marcheweczki :ico_haha_01:

słonecznego dnia dla :ico_ciezarowka: i wszystkich Maluszków :ico_papa:

stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: 50 dzisiaj nam stukła!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 wrz 2008, 11:35

:ico_brawa_01: otworzylam paczke wczoraj!!! :ico_brawa_01: ale superowe rzeczy!!! Juz sie nie moge doczekac az bede aszego Juniorka przebierac. Wlasciwie do ubrania wszystko juz mam. Musze kupic tylko czapke z szaliczkiem i rekawiczki - jakis komplecik. Mam niby czapke i rekawiczki na zime ale wydaje mi sie ze beda za duze na sam poczatek.

Czekam na wyplate i zamawiam wszystkie pierdolki na allegro. Tetrowe i flanelowe pieluszki, termometry, i jakies tam inne rzeczy. Mam termometr ale po pierwsze elektroniczny a po drugie stopnie podaje w F a nie C :( niby mozna przeliczac ale to nie droga rzecz wiec jeszcze musze drugi kupic. No i rozek jeszcze musze kupic.
Kurcze sporo tego wszystkiego. Ale chyba przy drugim dzieciatku duzo rzeczy odpada, takie jak posciele, materacyki, lozeczko itp...

My dzis sie czujemy jako tako. Ale pogoda rzeczywiscie piekna jak na ostatnie dni ktore mielismy wiec spacer obowiazkowo i to zaraz. Niech sie tlk 3 pranie skonczy.

a Olik jak lezal tak lezy.... :ico_olaboga: i chyba nie mysli o przkrecaniu :ico_nienie:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 wrz 2008, 12:45

Berek :-)

U nas dzisiaj też piękna pogoda, aż się chce wyjść na dwór, tylko że my uzieieni jesteśmy, ale może to lepiej przynajmniej dojde do siebie po tej wrednej infekcji..

Byl u nas wczoraj kolega P i stwierdził, że jak będzie za tydzień to podrzuci nam troszke ubranek po swoim synku, Jędrek ma teraz 3,5 miesiąca i całe 8 kg, kawał chłopa ;-) Teraz to już pewna jestem, że ubranek nam nie zabraknie, podejrzewam, że jeszcze na drugiego Bąbla zostanie, ale to dobrze :-) później będzie łatwiej!!!

Ja rożków nie kupuje, mam 2 i myśle, że w zupełności wystarczą, tym bardziej, że to tylko na początek, później jak się już naucze ochodzić z \maluszkiem to będzie łatwiej..

Mi z większych zakupów pozostał wózek, pampersy, 2 ręczniczki z kapturkiem, termometr elektroniczny, mydełko, oliwka i krem do pupci i to chyba wszystko..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 wrz 2008, 13:07

blumek, mam prosbe - czy moglabys wkleic linka do tego sprzedawcy z allegro u ktorego tak duzo rzecy kupilas dla Majki?? ja zamierzam teraz zrobic wieeeeelkie zakupy i chcialabym jeszcze zobaczyc tego "twojego" :-)

Aha dziewczynki do was teraz pytanie - Jesli mieszkalybyscie w pietrowym domku jednorozinnym to kupilybyscie 2 lozeczko na dol?? (jesli dziecko ma swoj pokoik na gorze) mysle o drugim lozeczku turystycznym, bo wolalabym miec brzdaca caly czas blizko, i slyszec go, a elektroniczna niania to w sumie taki sam koszt co turystyczne lozio.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość