Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 wrz 2008, 20:11

Ananke, fajnie, że do nas zaglądasz. To chyba dobrze, jak maluszek będzie na świeta w domu.
:-) heh.. juz sama nie wiem... :-) wyjdzie, jak będzie chciało ;-) ale chciałabym, żeby poczekało do terminu, bo już jednego wcześniaka mam i troszkę problemów było... noo, pożyjemy zobaczymy :-)
Byłam u Was niedawno, ale ni widu, ni słychu o niej :ico_noniewiem: Oby wszystko było o.k.
noo, niestety, Sandra nie odezwała się odkąd powiadomiła że jedzie do szpitala... mamy nadzieję, że leżakuje i po prostu nie ma dostępu do neta...

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

25 wrz 2008, 20:39

Evik skoro dziadkowi wróciła chęć na babcine zupki to i zdrówko wraca :ico_brawa_01: No teraz faktycznie będziesz miała trochę roboty z bieganiem do babci ale czego nie robi się dla kochanych dziadków :-)
Ananke- no kto wie może częściej zaglądaj do nas- może i w końcu u nas zostaniesz?
Karolina- ten Twój placuszek to i u mnie w końcu znajdzie swoje miejsce na stole. Nie w ten weekend bo weselicho nas czeka ale może przyszły. Po moich urodzinach też przepis na a'la piernikowca poszedł w świat bo szybki i smaczny. To już drugi przepisik z tych ekspresowych będzie :ico_brawa_01:
AAAA kupiłam sukienusie - nie ciążówka więc ją wynoszę tez później, a tą poprzednią założe na poprawiny - w końcu ślub szwagierki to nie przelewki. Po imprezie zaserwuję Wam fotki.
Anka- a to dzionek dziś miałaś- bez niespodzianek się nie obyło :ico_sorki:
Caro- dziewczyny mają rację- dowiedz się co z tym ciśnionkiem w czasie porodu- z resztą ginek widać porządnie do sprawy podchodzi więc i tego nie przeoczy

[ Dodano: 2008-09-25, 21:29 ]
Włąsnie serwują koktail z mrożonych truskawek i mleczka- pisze się któraś?

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

25 wrz 2008, 21:52

Tosia, Ty, Ty, Ty...... Nie powiem co... Ale kusicielka jesteś przednia... :-D Truskawki... Jak rany Julek... :-D I co teraz...? Do sklepu mi przyjdzie biec po nocy, bo mi język do pępka ucieknie :ico_olaboga: :-D Mąż w trasie, dzieci o tej godzinie już śpią, sama muszę potuptać... :ico_puknij: ale co mi tam, dobrze, że mam "nocny" blisko :ico_brawa_01:
Wiecie co...? Poszłam dzisiaj na zakupy i jak idiotka polazłam nie tam gdzie trzeba, tylko dlatego, że przedemną szedł facet o zarypistym zapachu i z.....papierosem w gębie... Tak te dwa zapachy mi przypasowały, że lazłam i lazłam... Opamiętałam się, jak wyrzucił peta na ulicę... Czizzzzyyyyssss, u mnie nikt nie pali, ja na studiach raz to paskudztwo spróbowałam i nie powiem co się potem działo, a teraz mnie ciągnie do takich zapachów... :ico_puknij: W ciąży jestem, czy jak...??? :-D :-D :-D :-D :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

25 wrz 2008, 21:53

przepis na a'la piernikowca
Karolina dawno podawałaś ten przepis? muszę poszukać bo albo to za czasów jak jeszcze do Was nie zaglądałam albo przegapiłam :ico_wstydzioch: A jesli taki smaczny i szybki to też chcę go mieć.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

25 wrz 2008, 22:06

Asika- przepis Karola dodała dziś rano (str 189). A no i sliczne nowiutkie zdjątko Atośka :ico_brawa_01:
Karolcia- wiesz ja jestem pochłaniaczem trskawek- to chyba moje ulubione owocki i dlatego jak jeszcze są to je miksuję z cukrem, w kubeczki i ryn do zamrażarki. Idzie szybko a potem jak znalazl. I kompociki też uwielbiam ale już mniej ich robie.Co do papierosów- nienawidzę tego zapachu, ale za pachnącymi ładnie facetami to lecę dwa cm nad ziemią niczym Rokfor z Brygady RR za serkiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

25 wrz 2008, 22:25

le za pachnącymi ładnie facetami to lecę dwa cm nad ziemią
Kulam się, kochana... :-D 2 cm :-D :-D :-D
Pojęcia nie mam co mi odbiło :-D
Jestem wrogiem nr. 1 tytoniu, a tu taki wstyd :ico_puknij: Dobrze, że się gość nie zorientował, że go ślędzę :-D
Asika, jabłecznik pychotka... :-D Dzisiaj upiekłam drugi i już go nie ma :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: A Antoś też rozłożony jak byk na torach po smacznym jedzonku :ico_brawa_01:
Tosia, mam truskawki :-D :ico_brawa_01: Jak mnie kobiety w sklepie zobaczyły, to nic... Ale jak zobaczyły, co kupuję o tej godzinie, mało nie padły ze śmiechu :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

25 wrz 2008, 22:46

Tosia, mam truskawki :-D :ico_brawa_01: Jak mnie kobiety w sklepie zobaczyły, to nic... Ale jak zobaczyły, co kupuję o tej godzinie, mało nie padły ze śmiechu :-D
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: nie moge, kobieto :ico_haha_01: ujjjj :ico_haha_01: ale podzielilybyscie sie z kolezanka takimi pysznosciami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tutaj truskawek mrozonych nie uraczysz, a nie mam zamrazarki duzej na takie "skarby" :ico_placzek:

a tak w ogole to witam.

jakos nie mam ostatnio czasu na tt :ico_szoking: :ico_olaboga: mezu w domu, mala buntuje sie jak sie nia nie zajme no i ... kurde, duzo leze, a nie moge skonfigurowac rutera na wifi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a przy kompie, przewaznie zajetym "na chwilke" ciezko mi siedziec :ico_placzek:
nawet nie pamietam, co odpisac...
ale..
przede wszystkim spoznione zyczonka :-D dla panow :ico_brawa_01:

dla starszego: zycze ci takiego mikolaja staruszku przez caly rok!!! :ico_oczko:
Obrazek

a dla mlodszego... tak wielkiego usmiechu codziennie :-D
Obrazek

ania, fajna ta sukienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ladnie wygladalas!!!
evik, dobrze, ze z dziadkiem lepiej :ico_sorki: do swiat twoi starsi panowie maja czas zeby sie wykurowac, bo pozniej to z wnusiem i prawnusiem beda musieli sie borykac :-D
ananke, ty jako pierwsza styczniowka tutaj zagladalas, czyzby przeczucie??? :ico_haha_01: :ico_oczko:

i tyle... tata maluje przedpokoj, jutro musimy jeszcze za mebelkami sie rozejrzec... a to ciezko przy moim skapstwie i "trudnym" guscie J. :ico_oczko: ale przynajmniej ikee odwiedzimy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja sie czuje "tak sobie", dzis mialam mega skurcz w sklepie.... az usiasc musialam. dobrze ze wczoraj mialam szkole rodzenia i przypomnieli mi, ze czlowiek tez oddycha :ico_haha_01: przeszlo rownie szybko, jak przyszlo, ale cholercia tak zabolalo ze szok :ico_puknij:
a! junior dostal nowe prezenty - ma juz smoczek :ico_haha_01: , sliniaczek, ze 3 pampki i mala paczusie chusteczek. nawet smoka do butelki :ico_haha_01: takie pierdolki ze szkoly rodzenia, wiecie, gratisy. mamy dostac jeszcze jedna walizeczke w tym stylu, od innej firmy...
a wczoraj johnson´s przyslal taki maaaaaaaciuuuuuuuupki neseserek z probkami :ico_haha_01: ale milo tak czy siak dostac takie duperele :ico_brawa_01:
lece sie powalic, bo mi juz kregoslup siada - mialam tutaj ponad 100 postow do przeczytania :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

25 wrz 2008, 22:55

hej dziewczyny :-D
Niedawno dopiero wrocilam do domu bo troche latalam dzisiaj-zakupy,obiad,potem market,tesciowa-wizyta oplacala sie bo dolozyla mi sianko na kurteczke zimowa:),potem u kumpeli ,ktora dala troche ciuszkow dla Lauruni,pozniej pojechalam kupic ta kurteczke i do mamy..a teraz juz padam :ico_sorki: .
Mam nadzieje ze nic nikomu jutro sie nie zepsuje ani nikt nie zachoruje:)
Zycze milej nocki wszystkim grudnioweczka :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

25 wrz 2008, 23:01

Osita, kobieto bez cienia wytchnienia... Przestań tak latać!!! Nie chcesz chyba nas opuścić i do listopadówek dołączyć, co?!?!?!
Mam pokazać synusiowi tę Panią Mikołajową...? :ico_szoking: :-D Oj, oj... :-D :-D :-D Ale tak poważnie, to mi chłop zaczyna z domu uciekać... :ico_olaboga: Dorasta, a ja najchętniej dalej bym go pod sukienką trzymała :-D Ale nie da się, trzeba dać mu życia zasmakować... :ico_haha_01: Jak był młodszy mówiłam do niego: Nie oddam ciebie żadnej innej babie, jesteś tylko synek mamusi... :-D bo wiecie, matki synów to wariatki i podpisuję się pod tym stwierdzeniem... :-D Niejedna pewnie tutaj myśli tak samo :-D
Odpoczywaj w przerwach szaleństwa, bo się wykończysz... :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-09-25, 23:03 ]
Magda, zmęczona ale z poczuciem udanego dnia śpij spokojnie, a rano, tak jak każdej, życzę uśmiechu... :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

25 wrz 2008, 23:09

No no Osita fajniasty ten Mikołajek dla Karoli syncia- ale jeszcze niech może poczeka roczek chociaż. No tak i ja zaczynam, a jeszcze mamą na dobrze nie jestem :ico_olaboga:
Karolina - no co Ty , nie przejmuj się tymi fajkami, ja np uwielbiam zapach benzyny, rozpuszczalników i inyych takich świństw :-D
Madzia to fajnie że masz nową kurtałkę- a może jakiąś fotkę strzelisz i pochwalisz się nowym naytkiem koleżankom z tt?
No dobra uciekam spac, jutrociężki dzionek: obiecałam pomoc w przygotowaniach do pultowania, muszę poprasować nas na weselicho i chciałabym jeszcze samochodzik wyczyścić. Buziaki do jutra kobitki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość