Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 wrz 2008, 11:52

Gabi,
Aginko rozumiem, nie wiedziałam, myślałam że chodzi o jakieś problemy z budową.
:ico_oczko: dam rade i za pocieszenie dziekuje ...czasem warto coś z siebie wyzucić :-) ...to człowiekowi ulży ... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 wrz 2008, 14:40

Pewnie, że tak, jak to mowia, radość z kim dzielona to podwojna radosc, a dzielony smutek to połowa smutku...

:ico_brawa_01: nie słyszałam tego :ico_brawa_01:


Malwinka wkońcu padła .... usypiałam ją od 12 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

25 wrz 2008, 16:09

Cześć!
Wybrałam się dziś na usg jamy brzusznej przy okazji tych moich bólów brzucha i trafiłam do gina ( zbierałam się 2 lata ) Na usg wyszło że wszystko dobrze z żołądkiem i jelitami ale lekarz zasugerował prawy jajnik. Zapisałam sie do gina na dziś na 18:30 ale w rejestracji pracuje moja koleżanka , wcześniej zwolniło się miejsce i poszłam zaraz po pracy. Na szczęście z jajnikiem też wszystko dobrze. Zostałam zbadana :ico_zly: i gin jeszcze raz zribił mi usg. Bardzo dobrze ze wreszcie się wybrałam bo już dawno powinnam do niego pojsc, ponieważ ciągle bolał mnie brzuch i miałam lekkie upławy. Teraz troszkę się denerwuje bo niby te jelita ok a mnie dziś okropnie wykręca, brzuch boli na maxa :ico_placzek: Może ja mam to na tle nerwowym...brr

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 wrz 2008, 17:26

Dzien dobry :-)
A my juz po wizycie u okulisty.. Nie uwierzycie ale wizyta u lekarza trwala moze z 5 minut.. Lekarz okulista zbadal oczka Nicolki i wszystko jest OK.Mala ladnie widzi i kazal sie zglosic za 1,5 roku :-) Pojdziemy ale do innego dentysty.. ten staral sie i byl mily ale taki jakis sztywny.. niewiem czy wiecie o co mi chodzi.,.
I pozatym ten okulista byl daleko a my poszukamy sobie innego troche blizej nas :ico_oczko: Nicolka nie zaaregowala zbytnio na okuliste,przytulila sie do mnie a lekarz tam jej swiecil lampka po oczkach :ico_oczko:
Najfajniejsze bylo to ze taka pani nas wywolala i ze za chwilke mamy wejsc do tego lekarza a jak moj maz z Nicolka wyszedl to mala wola Mama mama a jak ja wyszlam z stalam z nia na tym korytarzu to Nicolka zaczela wolac Papa papa czyli tata ludzie sie smieli w tej poczekalni no i wesolo bylo ;-) :-D
Pozatym to u nas pada deszcz.. ledwo mowilam wam wczoraj ze u nas malo pada to dzisiaj caly dzien leje strasznie.
A moje dzieci "padly" w aucie jak wracalismy i spia sobie oboje do tej pory.. no Nicolka lubi sobie pospac jeszcze w polodnie a Marcusek to tak czy tak lubi sobie spac ;-)
I jest troche ciszy i spokoju i odpoczywam ;-)

Aginka no w takiej sytuacjii jaka ty masz to niewiem czy sie oplaca budowac wspolny dom..????

Gabi ja mowiac o motywacjii o tym nocniczku tez myslalam zeby nie zmuszac i dac dziecku czas.. bo wiem ze kazde dziecko jest inne i jedno szybciej mowi a inne szybciej siada na nocniik..
Np.Nicolka juz ladnie siku robi do ubikacjii a z mowa ma czas i nie mowi duzo.,.. mowi ale po swojemu i dopiero sie jej delikatnie slowka wymykaja.. ale to bedzie trwalo ..i wcale nie zamierzam jej do niczego zmuszac.,. zacznie mowiac sama od siebie :ico_haha_02: a jak nie to pozniej bede jej pomagac zeby zaczela mowic ale mysle ze do 3 latej sie Nicolka nauczy mowic..
I jak bylo na spacerku??

Aginka mi sie wydaje ze 2 latka to moze jest i dobry wiek na zaczecie nocnikowania ale ja znam tez przypadki ze dziecko mialo 6-7 miesiecy i juz na nocniczek robilo .. to taki do mnie szok.. bo moj Marcusek to ma 7 miesiecy i nie wyobrazam sobie zebym juz go sadzala na nocnik.. dla mnie to stanowczo za wczesniej.. a niech sobie pochodzi troche w swoim pampku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 wrz 2008, 18:48

Aginka mi sie wydaje ze 2 latka to moze jest i dobry wiek na zaczecie nocnikowania ale ja znam tez przypadki ze dziecko mialo 6-7 miesiecy i juz na nocniczek robilo .. to taki do mnie szok.. bo moj Marcusek to ma 7 miesiecy i nie wyobrazam sobie zebym juz go sadzala na nocnik.. dla mnie to stanowczo za wczesniej.. a niech sobie pochodzi troche w swoim pampku

Kristi, Skarbie - Kapik gdy tylko zaczął samodzielnie siedzieć był sadzany na nocnik ... i regularnie robił do nocnika kupke ... tylko że w jego przypadku było widac kiedy zanosiło się na kupę... a później zaczął również szybko robic siusiu ... ale już do naszego kibelka .... także mnie to nie dziwi .... ale widzisz ...z Malwinką się już tak nie dało ...

i ja muszę Malwinkę zapisac do okulisty .....a i sama do gina się wybrac.....

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 wrz 2008, 18:57

co do wierszyków Malwinka też zna ....
mówi tak - cytuje .... "Pan totek był chojy i jeżał w dziudziu i pyszed pan dotoj , jak się masz chicia ?"... zna tez cały wierszyk "w potoitu na stolitu, stało mleto i jajeto , przyszedł totek wypił meto a ogonkiem stutł jajeto pyszła mama ticie zbiła a stojupti wyrzycila" .... "lata osia toło nosia"

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 wrz 2008, 19:09

Dzieńdoberek dziewczynki, przyszłam się przywitać i troszkę podczytać Was.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 wrz 2008, 19:25

a i zapomniałam dodać że Malwinka intensywnie uczy sie angielskiego przy Kapiku .... można ze śmiechu paść .... jak powtarza słówka czy wyrażenia :-D

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

26 wrz 2008, 06:16

Dzień dobry!

aginka brawo dla Malwinki:)
Gabi zaczełam chodzic po lekarzach więc pewnie trafię i do gastrologa
magdalena :-)
:-) kristi

Miłosz też zaczyna mówić wierszyki. Widzę że ostatnio bardzo wydoroślał, już zaczyna być mądrzejszy:)
Ja dziś pracuję z taką dziewczyną która mnie poprostu nie lubi. Na szczęście tylko kilka godzin , max 4 , chociaż ja mam nadzieję że krócej. Aż nie chce się iść do pracy...

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 wrz 2008, 08:24

I ja tez witam rano ;-)
Moje dzieci spia,Nicolka spala dzisiaj w nocy ze mna... wiem wiem .. znowu to samo :ico_szoking: :ico_noniewiem: Ale dzisiaj znowu bede ja usypiac w swoim lozeczku.. wyobrazcie sobie ze wczoraj ja usypialam a mala udaje ze spi i juz sie do mnie smieje itd.. a ledwo sie polozyla w moim lozku to odrazu zasnela sama mi sie chcialo spac i odwrocilam sie na bok a Nicolka sama zasnela.To wiem jest moja wina ze tak jest.. bo nauczylam ja spac ze mna..
A za to Marcusek juz sie dzisiaj ladnie obudzil,wypil mleczko,nowy pampek,i troche go ponisilam i znowu sobie ladnie zasnal..
Wczoraj to zasnelysmy dopiero po 23 00 wiec dzisiaj Nicolka bedzie spala moze do 8 30 - 9 00 :ico_haha_02: :ico_oczko:
:ico_oczko: Dzisiaj moj mezulek chyba bedzie znowu dluzej pracowal..
A wczoraj moj tesc dzwonil cos tam sie mojego meza zapytac i wyczulam w jego glosie ze zly jest.. ja podejrzewam ze zly jest na mnie.. bo wtedy przy tych jablkach to juz mialam dwa worki nazbierane i chcialam juz isc do domu bo Nicole byla marudna i mowie mu ze starczy narazie.. a on ze jeszcze by chcial troche tym drzewem potrzepac i zeby ja dalej zbierala.. a ja tak od siebie rzucilam ze Jutro.. i juz tam do niego do tych jablek nie poszlam bo tym zbieraniu jablek to Nicolka dostala kataru.. :ico_zly: teraz na szczescie juz niema kataru.. a pozatym nastepnego dnia bylo zimno i nie poszlam.. ale jak moj tesc.. potrzebuje drobiazg zeby sie zdenerwowac. i obrazic..
No ale juz nie bede was zanudzac.. tylko sie tak zastanawiam jak to bedzie na jego urodzinach?? Najfajniejsze jest.. ze moja tesciowa jeszcze nas na obiad nie zaprosila.. :ico_szoking: ale swojego synalka Andrzeja z rodzinka to juz zaprosila..tylko ciekawe czemu my tak dlugo musimy czekac na zaproszenie.. :ico_noniewiem: moja tesciowa mi laski nie robi z tym obiadem ja tez moge cos ugotwac i pojdziemy dopiero na kawe.. nie rozumiem takiego czegos.. ???
Milego dnia wam zycze buziaki u nas znowu dzisiaj pada.. :ico_zly:

Aginka ja zaczelam nocnikowanie z Nicolka jak skonczyla 2 latka i moze 1 miesiac.. i tez szybko zalapala ze siku sie robi do ubikacjii,niewiem jak bedzie z Marcuskiem bokazde dziecko jest inne.. ale narazie nie mysle o tym i ciesze sie ze juz Nicolka jest bez pampersa tylko jak spi i na spacer jak jest zimno ;-)
Masz racje ze u takiego bobasa 6-7 miesiecy to widzisz kiedy robi kupke,ale taki maly przeciez nie rozumie ze tam ma zrobic kupe czy siku.. mi sie wydaje ze dziecko musi byc tego swiadome i zeby zrozumialo.. tak mysle ja :ico_haha_02: :ico_oczko:

Anulka no musisz jakos przez to przejsc.. nie jest to mila sytuacja wiedzac ze ktos cie nie lubi.. a ty musisz sie usmiechac i byc mila... wiem ze to sie odechciewa wszystkiego.. Powodzenia :ico_oczko:

Gabi tez zycze wam powodzenia w nocnikowaniu ale nic na sile :ico_haha_02: :ico_oczko:

To uciekam sniadanko robic poki Nicolka spi.. Pa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości