BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

26 wrz 2008, 12:13

aniu faktycznie strasznie przelciało :ico_olaboga: ale fajnie juz nieg\długo bedziesz podwójna mamusią :ico_brawa_01:

co do wielgachnych stópek to moja kali też ma buciki w rozmiarze 22 :-D
juli może ich poznamy? hehe
współczuje choroby...... wracajcie szybko do zdrowia, co do leczenia Misia to niewiele Ci mogę doradzić, boi szczerze mówiąc marne mamy doświadczenie w tej kwestii, Kali /odpukać/ praktycznie nie choruje :-D
ale wydaje mi się że Frydza dobrze ci radzi, w aptece napewno Wam pomogą, bo ci lekarze to normalnie od razu antybiotyki by przepisywali echhh wydaje mi się że kiedyś tak nie było...
co o tym sądzicie?

edzia ej no weź... spełnij oboiwiązki żony ... heheh żartuję, ja też mam czasami całkowity przestój w namiętnościach, więc rozumiem
ale po takich przerwach fajnie znowu się soba nacieszyć nie?
z tym że zauważyłam że z seksem to jest tak, że im częściej się go uprawia tym większą ma się na niego ochotę :ico_wstydzioch: kiedys była o tym mowa... i z tego co pamiętam to chyba większość sie pod tym podpisała... :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 wrz 2008, 12:19

Hihi temat sexu na tapecie hihi,ja mojego wczoraj przyatakowałam i bylo milusio :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-09-26, 12:21 ]
normalnie od razu antybiotyki by przepisywali echhh wydaje mi się że kiedyś tak nie było...
co o tym sądzicie?
no wlasnie teraz odrazu antybiotyk,ale w zasadzie jak Wiki w lipcu miala taki straszny kaszel i katar to dostala antybiotyk i za 2 dni zdrowiotka juz szalala :ico_oczko:


Bylismy na targu kupilam soebie 2 bluzeczki hihi a Wiki czapke i odrazu lepszy humorek :-D :-D popoludniu przychodzi do mnie ciezarna kuzynka hihi to sobie poklachamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 wrz 2008, 12:30

Juli Tomek tez praktycznie chyba raz był chory. Teraz jak ma lekki katarek to podaje tak jak Ty wit C i wapno. A cos więcej to nie mam pojęcia. Ale jeśli nie ma gorączki to do lekarza nie musisz iść. Chyba, ze katar się zrobi zielony. A fridy mój tez nie cierpi. I żadne zabawy frida nie pomogą na to.

Aniu moze jakies nowe brzuszkowe zdjecie????
A swoją drogą powiedzcie jak to jest? Jak jest się samemu w ciazy to ten czas tak się wlecze... A jak ktoś inny to 9 miesięcy mija że hoho??

Basiu jestem ciekawa co u Ciebie będzie chłopczyk czy dziewczynka?
U moich znajomych same dziewczyny :ico_szoking: Juz chyba z dziecięć.Ja nie wiem co się dzieje, oblegamy tą planetę hehe. Będzie seksmisja?? :-D

Edyta ja pamiętam, ze Ty w sprawach damsko męskich to wstydliwa jestes. Ale myślisz, ze jak kobieta tryska seksem i pewnością siebie to facet jest w stanie ją odrzucić?? Ja w to nie wierzę. Myslę, ze twój mąż byłby zachwycony jakimś niecnym aktem. Mój nigdy mi nie odmówił. Wręcz przeciwnie. czasem mi sie nie chce a on wiecznie napalony. Twierdzi, ze jak zobaczy mój tyłek to od razu mu staje hehehehe. Fakt, nie zaprzeczam hihi. :ico_wstydzioch:

A my po spacerku. Bylismy w sklepie na rowerku. teraz Tomek śpi a ja bimbam. Na obiad rybka w lodówce się marynuje także mam luzik.

[ Dodano: 2008-09-26, 12:32 ]
normalnie od razu antybiotyki by przepisywali
Akurat moja lekaraka to antybiotyk w ostateczności. Naprawdę ja za to cenię. Tomek raz miał antybiotyk, ale to dlatego, ze sam nie potrafił odkrztusić a już mu mocno tam gardło zawaliło i było zagrożenie czegoś gorszego.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 wrz 2008, 12:39

Mój nigdy mi nie odmówił. Wręcz przeciwnie. czasem mi sie nie chce a on wiecznie napalony.
hihi u mnie to samo

[ Dodano: 2008-09-26, 12:41 ]
A swoją drogą powiedzcie jak to jest? Jak jest się samemu w ciazy to ten czas tak się wlecze... A jak ktoś inny to 9 miesięcy mija że hoho??
wlasnie jak ktos jest w ciazy to leci i leci ten czas,moja kuzynka juz jest w 4 miesiacu ciazy a niebawem mi pisala ze test pozytywny ,leci strasznie to zycie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 wrz 2008, 13:15

No wlasnie my mamy pierwszy raz przeziebienie.. Wczesniej ani kataru,ani nic.. I moze dramatyzuje, ale do tej pory tak wszystkoz gorki, to teraz mam. I Mis od 7smiga i spac mi nie chce. Juz mu czosnkiem smarowalam pod nosem,mascia majerankowa. A gdzie tam - dalej cieknie jak z kranu.. I dramat, i lament. Ubieram sie i ide z nim na spacer bo oszaleje.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

26 wrz 2008, 13:19

Twierdzi, ze jak zobaczy mój tyłek to od razu mu staje hehehehe. Fakt, nie zaprzeczam hihi.
heheh gratuluję tyłka! :ico_brawa_01: :-D ale przyznaj sama że nic tak nie dowartoścoiwuje kobietaty jak czynne zainteresowanie ukochanego męczyzny? od razu świat jest ładniejszy i aż się chce o siebie zadbać i tak koło się kręci, bo jak kobieta zaniedbana to i pewnie apetyt trochę mniejszy na figle nie?

co do płci to tradycyjnie jeszcze nie wiem, ale znając życie to pewnie bedzie druga dziewczynka hehe przeczucia nie mam żadnego będzie co ma być , może dowiem się przy następnej wizycie, chociaż ten mój gin to mówi dopiero jak jest na 100% pewny, przy Kali dowiedziałam się dop w 8 miesiącu... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

26 wrz 2008, 14:28

Twierdzi, ze jak zobaczy mój tyłek to od razu mu staje hehehehe. Fakt, nie zaprzeczam hihi.
heheh gratuluję tyłka! :ico_brawa_01: :-D ale przyznaj sama że nic tak nie dowartoścoiwuje kobietaty jak czynne zainteresowanie ukochanego męczyzny? od razu świat jest ładniejszy i aż się chce o siebie zadbać i tak koło się kręci, bo jak kobieta zaniedbana to i pewnie apetyt trochę mniejszy na figle nie?

No właśnie, wiem że to działa na mężczyzn, ale ja też taka jestem zakompleksiona, taka zdołowana ale w niedziele zrobie atak, mam zamiar zrobić kolacyjke, może jakieś wino, ale wiecie to są plany, a potem może wyść inaczej, Tomek, Tomek Tomek, a nie mam go gdzie oddać :ico_oczko: a nawet nie chce.. zobaczymy może coś wykombinuje...
edyta29 mówi tak że się zmieniłam, chyba że już nie ma we mnie tego porywu! nie wiem? Ale to jest życie! codzienność! no nie wiem? troche też mój A sam chyba nie wie co chce...Teraz chyba czeka mnie trudna rozmowa z mamą, dobra ide...pozdrawiam
Juli bardzo źle że jesteście chorzy, wracajcie szybciutko do zdrowia!
asia26a kogo szukasz do pracy?

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 wrz 2008, 14:36

Juli, pewnie już za późno na rady, bo wybyłaś do apteki, ale u nas jak nie pomagają witaminki i wapno, to dajemy jeszcze panadol w syropku albo nurofen. Kurczę, Helenka też coś dziś ma katarek, ale nauczyłam ją wydmuchiwać nosek chusteczkę. Ubaw ma przy tym niesamowity, oczwyiście nie wszystkiego się pozbędzie, ale później juz z fridą nie ma takiego problemu.

BeWu, ja przy Helence tez na 100% w 8 miesiącu dowiedziałam się, że dziewczynka, ale teraz robiliśmy 2 dodatkowe usg, bo lekarz znów nie był pewnien, a tatuś baaaardzo chciał znać płeć :ico_oczko: A macie już jakieś propozycje imion??U nas wymyśla Krzyś, ale codziennie inne pomysły ma hehe. Zobaczymy. A tak w ogóle to naszym znajomym też same dziewczynki się rodzą :ico_olaboga: no nie, skłamałam :ico_wstydzioch: :ico_oczko: ale przewaga i to duża jest babeczek.

Co do fotek ciążowych - wyglądam fatalnie :ico_placzek: i na razie fotek nie będzie, z resztą ostatnio nie było Krzysia (właśnie wraca - jeszcze ze 2 godz i będzie w domciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ), więc i zdjęć nie ma. A ta ciąża dotychczas rzeczywiście mi szybciej mijała, ale teraz kiedy zostało tylko 2 miechy, to mam wrażenie, że to aż 2... Bo nie dość, że się już taczam prawie, to jeszcze ta rwa się przyplątała... Helenkę na spacerze z wózka wypuszczam praktycznie pod klatką naszego bloku, bo po prostu za Nią nie nadążam :ico_wstydzioch: Chyba kupię Jej smycz.

Jeśli chodzi o seksik, to ja też lubię Krzysia przyatakować i jak się konkretnie wezmę to nie odmawia :ico_oczko: Tyle, że teraz nie mam ochoty :ico_placzek: - w poprzedniej ciąży jakoś większa była... a mężuś wraca na głodzie ... zobaczymy, może uda Mu się podleczyć moje ciążowe dolegliwości (ginka nie zabroniła hehe).

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

26 wrz 2008, 15:15

HEJ
SŁOŃCE WYSZŁO ALE JANADAL MAM DOŁA
AGNIECHA SZUKAMY SPRZEDAWCY-MAGAZYNIERA
JA PODAJE EMI NUROFEN-DZIAŁA

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 wrz 2008, 15:37

Boze.. Ja naprawde juz nie mam cierpliwosci. Dzieciak pospal 20 minut. No i pobudka z rykiem. Teraz tez caly czas wyje. Jak nie ma flipsów w buzi to ryczy. Znowu musimysie wypuscic na spacer, bo w domu z nim nie wysiedze. Cholera jasna.. Ze tez musialonas złapac!!! :ico_zly: Dobrze ze Duzy niedlugo bedzie w domu..

[ Dodano: 2008-09-26, 15:39 ]
A co do sexu - ja mam bardzo duze potrzeby.. Czasami jestem padnieta,ale wtedy prysznic i reaktywacja! :): Nigdyjednak nie traktowalismy sexujako sposobuna pogodzenie sie.. W tej dziedzinie jestesmy baaardzozgrani:): I Duzy - podobnie jak mąz Kamilki-tylko zobaczy kawalek golego ciala, a juz mnie atakuje :-D Ojjj Kocham Go.

[ Dodano: 2008-09-26, 15:45 ]
Poszłabym na jakas elegancka impreze.. Na jakis wernisaz, albo bal.. Ogladalam stare zdjecia ze studniowki - jak z Duzym tacy eleganccy bylismy.. I mi sie zamarzyło.. :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-09-26, 17:30 ]
Jejku.. a tu nadal pusto? My zdazylismy zaliczyc spacer po łące i plac zabaw- poznalismy nowego kumpla z czerwca :): No i porobilismy pare zdjec:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-26, 17:54 ]
Echh.. A ja z Duzym znowu mam slaby kontakt i juz 2 dni nic nie pisał.. Ale jeszcze kilka i bedziemy razem... :ico_sorki: ło matko. Ja bez niego to baba nie do zycia.. Wredne to takie, smutne.. nieciekawe..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości