Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 wrz 2008, 13:18

betka, wiesz, my właśnie tak mieszkamy tylko z tą opcją że my na piętrze, a na parterze moi rodzice, raczej nie będziemy kpować drugiego łóżeczka, bo dziadkowie pracują, a po 16 to Junior będzie na chwile więc pewnie cały czas będzie z nami, a u nas w mieszkanku to mamy wszędzie blisko, więc jedno łóżeczko wystarczy, a jak będe chciała żeby Mały posiedział z nami w salonie, to zawsze jest wózek, fotelik, albo rączki mamusi :-)

[ Dodano: 2008-09-26, 13:19 ]
oooo mamy już 200 stronek naklikane!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 wrz 2008, 14:01

oooo mamy już 200 stronek naklikane!!!!
tez to wlasnie zauwazylam :-) :ico_tort:

no my bedziemy mieszkac sami wiec na gorze sypialnie, a na dole kuchnia itd... wiec wiekszosc czasu na dole no i tym samym Junior ze mna. Wiec bez drugiego lozia sie nie obejdzie chyba...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 wrz 2008, 14:13

betka, w takim wypadku to faktycznie warto zainwestować w łóżeczko, chyba że na początku \junior będzie w wózku, a dopiero po jakimś czasie zobaczysz czy drugie łóżeczko będzie \ci potrzebne..

Ja nadal szukam wózka.. http://www.allegro.pl/item445943356_sup ... ratis.html

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

26 wrz 2008, 14:29

betka, przydałoby się to drugie łóżeczko, ale może pomyśl o takim kojcu sześciennym, moja koleżanka taki ma i jest bardzo zadowolona, na początku możesz maleństwo w wózku na dole miec, a jak troszkę podrośnie to w tym kojcu.

oj ja to jeszcze mam mase rzeczy do kupienia, ale chyba na allegro większośc zamówie, znalazłam taki sklep zajrzyjcie czy się opłaca http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1047247

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 wrz 2008, 14:40

Anetka29, zobacz moze tego sprzedawce: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4222926&order=p ja narazie z tego co chce kupic on ma najlepsze ceny - tak mi sie wydaje. Jedne rzeczy napewno mozna kupic taniej na innych aukcjach ale ja widze duzo rzeczy potrzbnych dla mnie wlasnie u niego takze poogladaj osbie tutaj.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

26 wrz 2008, 14:55

betka, faktycznie dużo przydatnych i tanich rzeczy :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 wrz 2008, 15:27

Cześć gwiazy. Meldujemy się i my. Po obiadku z pełnym brzuwkiem. Była pomidorowa z ryzem, ryba, kopytka i sałatki z kiszonej kapustki i druga z pora z warzywami. Mniam.
Pogoda piekna, jak tak bedzie w weekend to napewno pojade z mamą i babcią nad morze. Choc ponoc w niedziele ma padać. Wiec moze jutro. Zobaczymy. Dzis mnie nic nie boli, czuje sie super, tylko wydaje mi się że mi się brzuszek obnizył w porównianiu z wczoraj. No ale moze to tylko złudzenie.
Kota obrazona bo bylismy na zdjeciu szwów i chyba ją bolało. Schowała się :ico_haha_01:

betka- ten Twój sprzedawca lepszy, niz Anetki. Bo ma lepsze komentarze i bardziej godny zaufania. I pomyśl o kosztach przesyłki. Bo co z tego, że cos troszkę tańsze u innego sprzedawcy,jak musisz zapłacić przesyłkę i się okaże że wcale taniej nie wyjdzie. A u jednego zapłacisz raz za przesyłkę. Co do łóżeczka drugiego, to może na początek przez kilka miesiecy nie bedzie ci potrzebne na dole. Masz wóżek=gondola, fotelik no albo leżaczek bójaczek. A jak maluch poleży na kanapie obłożony poduszkami to tez się nic nie stanie. Może przemyśl to i się chwilowo wstrzymaj z takim dodatkowym zakupem. A jak za jakis czas stwierdzisz ze jest taka potrzeba, wtedy kupisz. J ato przerabiałam z kalyską, Strasznie chciałam mieć. Ale w sumie zawsze moge dokupic jak bedzie potrzeba,a teraz szkoda kaski.
Aha, a mój psrzedawca to ten: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=4222926 ale z tego co widzę to ten sam co Ty znalazłaś. Polecam naprawdę. Expreswa wysyłka kurierem, sami pytali się jakie kolory chcę. Naprawde miła obsługa. Aj, i ztego co pamietam, miałam spore zamówienie i przesyłka była gratis za ogromny karton. Nic nie płaciłam za przesyłkę. Wszystko było solidnie zapakowane.
Anetka29- czytałaś komentarze tego sprzedawcy? Zobacz ile ma negatywnych i neutralnych, byłabym ostrozna. Ten Betki już lepszy raczej.

#ania#- ty lez i nie medytuj, co najwyżej powietrze z okienka łap lub na balkonik na chwilkę :) Bidulka nasza, zebys sie nie doziębiła, lepiej siedz w domku. A wózek faktycznie bardzo tani, tylko jakos mi osobiscie kolory nie pasują, ale to oczywiscie rzecz gustu i nic mi do tego. Poza tym jest fajniutki.

Co do rożków ja mam jeden uzywany po kimś. Moze niejest specjalnie piekny ale co tam. Czeka wyprany i pachnący. Nie wwiadomo ile posłuży. I ztego co mi koleznka mówiła, wybrała miękkie a nie usztywniany. I w miękkim jest łatwiej maluszka do piersi przystawic bo ciałko swobodnie do raczki mamy się układa, a w razie czego zawsze mozna skorzystac z podusi małej do podnoszenia. A jesli potrzebny mi bedzie drugi rozek, to sobie dokupie albo poprosze w prwzencie.

[ Dodano: 2008-09-26, 15:29 ]
Aha. I zostało nam 40 dni do teraminu :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_tort:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

26 wrz 2008, 16:36

Blumek, jeśłisię zdecydujemy, to kolor będzie oliwkowo-beżowy, albo oliwkowo- groszkowy, wydają mi się takie najbardziej neutralne, ewentualnie bananowo-brązowy.

ja chybaz tych mniejszych rzeczy będe kupować normalnie w sklepie, chociaż popatrze jeszczena tych sprzedawców, których polecacie..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

26 wrz 2008, 18:00

blumek, pod tym względem nie oceniałam sprzedawcy, ale masz absolutną rację, nie ma co się narażac na koszty jak nie wiadomo co z tą przesyłką będzie. Jak będę w szczecinie to najwyżej zajde do tego sklepu, bo ten sprzedawca ma sklep właśnie tam.

ja siedze i jeżyki wcinam, już dawno słodyczy nie jadłam i dzisiaj się skusiłam :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 wrz 2008, 21:37

:ico_ciezarowka: dobrej nocki, ja pooglądam jeszcze tv i lece chrapu robić :ico_spanko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość