Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 mar 2008, 11:41

JAKBY placili za etat zabi to bysmy mialy kasy :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-03-06, 13:01 ]
WIKI I Z KUZYNEM ARUSIEM Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

06 mar 2008, 17:23

Witajcie,
śliczne te wasze dzieciaczki.Ja w temacie jeszcze nie bardzo jestem , ale wątek nieprzespanych nocek momentalnie wychwyciłam.U mnie to samo , czasami nie mam siły w pracy chodzić a jak wracam do domu to znów praca tylko na całodobowym etacie mamy.Ale mimo to cieszy mnie wszystko , kazdy uśmiech , kazdy postęp a najbardziej jak zasuwa w chodziku do mnie jak do domu wracam.
Napiszcie jak rozszerzałyście dietę alergików , co jedzą wasze maluchy ze skazą białkową, i czy piją mleko w nocy bo Julka budzi się koło 2:00 na butlę i 150 ml wypija a pediatra ostatnio nie chciał mi mleka przepisać bo powiedziała ,że 9 miesięczny niemowlak nie powinien już w nocy jeść.Wkurzyła mnie na maksa bo jak tu małej powiedzieć nie dostaniesz , a poza tym ona o 19:00 spać chodzi to co ma 12 godz nie jeść?
Dostaje też soki , przeciery owocowe i zupkę, chrupki , skórkę od chleba.A wy co dajecie maluszkom?

Madzia współczuję teściowej , moja miała do nas teraz raz w miesiącu przyjeżdżać a jest co drugi dzień ............. a miało być tak pięknie :ico_noniewiem:

Wpadnę do was wieczorkiem

papappa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 mar 2008, 17:27

acia, witaj :-D ja w nocy nie podaje mleka tylko o 21 Wiki je cala flache na noc i spi,ewentualnie jak sie przebudzi to dostaje wode :ico_oczko: Moja nie jest alergikiem wsowa wszystko co dostanie :-D Gratuluje postepow coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 mar 2008, 17:49

jestem...
przyznaje ze wczoraj zagladnelam ale braklo sil i weny na pisanie :ico_wstydzioch:

wczorajszy dzien mialam busy na maxa hehe coz w tym dziwnego co? a jednak jakas taka zmarnowana sie poczulam pod wieczor kiedy zawitalam do domu. poza tym glodna i w ogole spragniona itd hehe
rano wyruszylam do szkoly, wiec wiadomo wycieczka dluga i dajaca w nonono doslownie (ale to akurat pozytyw bo jedrna nonono jak znalazl na lato nie?)
przy odbieraniu lelka z creche (tego przy szkolnego zlobka/prezdszkola) znow zobaczylam ta jego smutna, wywinieta w podkowke minke hehe ale na moj widok zmienila sie na :-D i tulil sie moj maly do mnie taak slodko
milo czasem poczuc ze ten moj zeswirowany lelek kocha mnie i to baardzo hehe
ale ogolnie jest tam pogodny, smiejacy, pod koniec mizernieje, zmeczony i oczekujacy na mame i drzemke hehe

po powrocie do domu, obiadek i pojechalismy szybko do centrum , tam spotkanie z kumpela i lazenie po sklepach do poznego wieczora hehe
lelek swirowal, smial, sciagal skarpetki hehe i zaczepial wszystkich hehe do tego stopnia sie rozszalal ze zupelnie olał swoja stala drzemke ok 14-14.30, od 12,30 nie spal az do 17.30. dopiero wtedy zdrzemnal sie na godzinke
i tym samym opoznil nocny tytual

zasnal po raz kolejny ladnie, ale na naszym lozku hehe
na razie jestem podjarana odrzuceniem smoczka, od 3 dni w ogole sie go nie domaga hehe trzymajcie kciuki zeby juz tak zostalo...
moze z nami w lozku spac
byleby juz to bylo za nami (zycie bez smoczka)
mysle ze jest on na tyle madrym chlopcem ze wkrotce znudzi mu sie tez spanie ze starymi i cyckanie noca
mam nadzieje ze wyrosnie z tych przyzwyczajen hehe
i jakos wierze ze tak bedzie :ico_oczko:
dzis mamy spokojniejszy dzien hehe
spacer po okolicy obowiazkowo z hustaniem hehe
Obrazek

Obrazek

obecnie lelus spi na ogrodzie wiec klikam na szybko hehe

[ Dodano: 2008-03-06, 16:56 ]
przesylam zalegle buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: i slodkosci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
dla naszych swietujacych maluszkow
Helenki, Waneski, Laury, Kalinki i Franka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Biedna JUlcia nie obchodzila w lutym swej miesiecznicy... bo nie bylo w kalendarzu 31-go :ico_oczko:
ale i tak duzy buziak i torcik :ico_tort: :-D :ico_brawa_01:

tomeczka zostawie sobie na jutro :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-06, 17:13 ]
acia witaj, ja karmie piersia wiec noca lelek cycka do woli bo tez sie przebudza 2 razy,
wreszcie to sie jakos onormowalo, i spi spokojnie i bez znaczacych pobudek hehe
ale u niego to sie czesto zmienia co niejednokrotnie udowodnil hehe
takze nie bede zapeszac i wychwalac ale jest naprawde

co do diety.. lelek nie jest alergikiem wbrew opini pediqatry w polsce
wiec dostaje wiele rzeczy, wszystkie wymienione pzrez ciebie
z tym ze do picia jedynie wode
sporadycznie cos slodkiego , jak juz to herbatke

owoce i warzywa niemal wszystkie i zroznicowane
nie wiem jak w polsce ale w anglii dieta jest dosc zroznicowana
trzeba uwazac na kiwi bo uczula wiec jeszcze nie dostal, pomaranczy ani mandarnek czy grejpfruta tez nie
ale niedlugo zapodamy hehe

madziu gratuluje zrzuconych kilosow..
a o dniu tesciowej nie wiedzialam a akurat tego dnia rozmawialismy z tesciami przez telefon :ico_wstydzioch:


frydza fajne rozszalale kuzynostwo hehe na czele z wiki :ico_brawa_01:
a jak tesciowa? :ico_noniewiem:

no wlasnie gdzie sie podziewa reszta bandy???

:ico_szoking:


:ico_szoking: :ico_szoking:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

06 mar 2008, 18:48

Aciu moja je o 20-21 i potem 1-2 i próbowałam ją przyczymać i marnie na tym wyszłam zresztą byłyśmy u doktora i mała zjechała z wagi 200gram no i moja też szama co popadnie nie jest alergikiem i praktycznie wszystkiego próbuje
Frydza ja to miliarderem bym została :ico_haha_01: a Wikunia na zdięciu przy drzwiach to mamusie przypomina :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

06 mar 2008, 19:05

Hej!
Aciu, witaj!!! Może pokażesz nam jakeiś nowe zdjęcia Julki :-)

Dla wszystkich małych jubilatków :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Madziorka, Leluś jak zwykle cudny!

Frydza, Wiki i Aruś szaleją razem! Fajne bąbelki!

U nas skaza (chyba) powiększyła się :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: - plamki są na rączkach i nóziach (niewiele) i do tego na brzuszku i pleckach duuużo :ico_placzek: To cholerstwo nie znika tylko ciągle się powiększa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jutro idziemy do przychodni albo zamówimy wizytę domową, dostałam od koleżanki namiary na fajną pediatrę. Ech.... nie chce mi się pisać............ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 mar 2008, 20:23

Aniu kochana nie martw sie na zapas moze to nic groznego ( Kamilka tez byla z Tomusiem i okazalo sie ze to nie alergia) badz dobrej mysli :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

acia pisze:9 miesięczny niemowlak nie powinien już w nocy jeść
moze i nie powinien ..ale co jak je to co nie dac jesc bzdura totalna :ico_puknij: :ico_puknij:

Msdziorka dla Leonka za odrzucenie smoczka brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a zdjecia super fajna ma buzke heheh :-D :-D
Ja kiwi raz juz dalam i nic nie bylo ale mandarynki i pomarancza jeszcze nie:):

Frydza zdjecia super ...co do stania moj stoi przy lozku czy lozeczku ale podobnie jak Frydzi Wiki puszcza sie i mysli ze co stac bedzie hehe wiec boje sie i stoje przy nim urwisek jeden kochany :):

A ja jutro juz przedostatni dzien diety zwarze sie w sobote i zobaczymy narazie mam 6.5 kg mniej a od soboty przechodze na kapusciana :):

A gdzie nasze dziewczyny JULI,KAMILKA,ALNKA i inne :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-06, 19:26 ]
A no i pochwale sie wozeczkiem dzisiaj zamowilismy ....kolor niebieski http://www.allegro.pl/show_item.php?item=319904795 wazy tylko 8.9 kg a obecny 17 :ico_placzek: i sama nie moge go wnosic bo po prostu nie mam sily wiec nowy bardzo mi sie podoba bedziemy smigac z Marcinkiem a stary zostawie ...moze sie przyda hehehe :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 mar 2008, 20:42

Bylam na zakupkach :-D ledwo doszlam do domku tyle wszystkiego dobrze ze sklep bliziutko :-D :-D DZIEKUJEMY ZA POCHWALKI!! ANIU kochana Obrazek Obrazek jutro pojdziesz do lekarza to coz zaradzi oby bylo ok!!!MADZIU to sie Wiki skumala z Marcinkiem hihihi tez sie puszcza jak stoi :-D a Wozek fajniusi :ico_oczko: a kiedy planujesz :ico_ciezarowka: MADZIORKA zakrecona jak zwykle na maksa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Leos przystojniacha :-D EDYTKO to jestesmy miliarderami TEZ NIEWIEM GDZIE WSZYSTKIE POUCIEKALY :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 mar 2008, 20:51

hehe Frydza zartowalam :ico_haha_01: napewno nie w najblizszym czasie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 mar 2008, 20:58

MADZIU nie mow hop hihihi bo jak sie przydazy :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość