Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 wrz 2008, 15:22

kurcze zjadlo mi posta :ico_zly: nie chce mi sie znowu pisac!! za chwile wroce do Was.....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 wrz 2008, 17:25

Cleo to dobrze że Łobuziak nie pamięta już co się stało

Gosiu to czekamy :-)

my jednak tylko raz na dworek poszliśmy bo terz wiaterek się zmógł i wolę nie ryzykować.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 wrz 2008, 20:06

Dziewczyny dalam dzisiaj mojej niuni jajecznicy i powiem ze bardzo jej smakowala

i chcialam jej kupic czapke bo w koncu zima sie robi i mam wielki problem sa same grubasne na teraz za grube a cienkich nie ma jak juz znalazlam to za mala poszlam wymienic i kupilam ale nie zawiazywana i pewnie nie bedzie dlugo na glowie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 wrz 2008, 20:46

Asikk pisze:krzykne ze nie wolno albo jak coś zmajstruje to on też siada i brawo bije mamie a mnie to poprostu rozbraja i już cała złaość przechodzi.

U nas jest dokładnie tak samo i jeszcze do tego się tak ładnie uśmiecha, jakby nic się nie stało.... małe cwaniaczki te nasze maluchy, już umieją kombinować :-)
Asikk pisze:mój Kamil ostatnio strasznie mało mleka mi pije

Ula też niestety, nie wiem co robić, bo mleka w piersiach chyba mało, Ona w dzień nie chce ciągnąć, a w nocy mam wrażenie, że jest tego mleka za mało, bo ciągnie bardzo długo, ąz mnie sutki pieką i chce więcej. Nie wiem czy nie przejść na mleko modyfikowane, a trzeba koniecznie dzieciom w dzień dawać mleczko?

Asikk pisze:Słdko sie patrzy jak te nasze dzieciaczki z dnia na dzień coraz mądrzejsze są i jak czegoś się nauczą.

A jak nas rodziców cieszą te ich małe a jakie wielkie sukcesy :-)
Asikk pisze:Ale wtedy mu przeszło po 3 dniach, moze tearz też przejdzie :ico_puknij:

No Uli to się tak od jakiegoś miesiąca ciągnie, ale jak mówiłam pediatrze, że Ona zamiast mleka woli inne jedzenie, to powiedziała, że tak może być. Wtedy się nie przejęłam, ale trochę to się już długo ciągnie i nie wiem czy kombinować z modyfikowanym?
Asikk pisze:zrobiłam bek(wstecz) i cały post został :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Szczęściara, mi się jeszcze nigdy tak nie udało, zawsze w takich sytuacjach kasuje.
CleoShe pisze:Norbert jak się obudził to śmiał się bo jego piosenka w radiu leciała,

A Uli się spodobał ten teledysk Jakarty "one desire", o którym kiedyś mówiłaś i tylko jak usłyszy pierwsze dźwięki, to od razu główkę odwraca i wpatruje się w te tańczące dzidziołaki.
CleoShe pisze:Kurcze z tymi urzędami to latania co nie mało :ico_zly:

A jak, to po to, żebvy ludziom nie było za dobrze, a do tego czasem Panie bardzo niemiłe potrafią dodatkowo uprzykrzyć życie.
kurcze zjadlo mi posta :ico_zly: nie chce mi sie znowu pisac!! za chwile wroce do Was.....

Długo nie wracasz :)A my czekamy :ico_oczko:
iwona83 pisze:Dziewczyny dalam dzisiaj mojej niuni jajecznicy i powiem ze bardzo jej smakowala

Wie co dobre.
A z tymi czapkami, to ja też miałam problem z taką na teraz, mam bawełnianą, ale jak się chłodniej zrobi, to będzie jej chłodno, więc w tesco kupiłam taką zakładaną bez wiązania i wiązanie zrobię sama na szydełku.

Dobra dziewczynki, jestem dzisiaj padnięta, Ula już śpi, mój mężuś pograł tylko godzinkę i idziemy oglądać battlestara, bardzo nas wciągnął ten serialik.
Buziaki i spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 wrz 2008, 21:14

Ja z wieczora zaglądam, bo Kuba właśnie startuje spod domu, więc mam czas... siedzieliśmy sobie beztrosko i oglądaliśmy film, skusiłam się nawet na odrobinę wina, Kuba wypił trochę więcej,a teraz na motocykl... brzmi strasznie, ale u Kuby to norma niestety i nic nie jestem w stanie na to poradzić-nie bez powodu mówią na niego Bandzior :ico_noniewiem: chłopaki z klubu zadzwonili, żeby przyjechał, goszczą dzisiaj klubowiczów z niemiec...

co do jajecznicy i innych rzeczy to przyznam się, że odkąd Gabcioch skończył 8 miesięcy to dostaje chociaż na spróbowanie niemal wszystko... On uwielbia chlebek, ale z czym takiemu smykowi zrobić kanapki, podjadał ode mnie, a że nic mu nie było to mu zaczęłąm robić takie połóweczki z serem żółtym, odrobinką twarożku i pomidorkiem-wcina normalnie jak duży dzieciaczek i uwielbia je! ale oczywiście zajrzałam do neta od kiedy wolno malucha raczyć takimi dobrociami i okazuje się, że serek i twarożek od 11 m-ca, ale On tak bardzo to lubi... :ico_wstydzioch: wczoraj tej kapustki duszonej nawet próbował, nie wiem czy dobrze robię, ale idę za instynktem... lubi, nie szkodzi mu, więc je wiele różnych rzeczy :ico_sorki:

wieczorem wyszliśmy na spacer-pogoda cudna po prostu, poszliśmy na huśtawki... pominął jedną drzemkę, więc był padnięty i zasnął szybko, wywściekał się jeszcze przed spaniem... w ogóle zwariowany dzień dzisiaj, ciepło było więc może naciągniemy teściów na grzyby w weekend :ico_oczko:

co do czapeczek to Gabi nosi chwilowo takie z zeszłego roku, bo na prawdę są na niego dobre... z tej firmy lafel, którą proponowałam Pinko, jakaś taka bawełenka, miło się rozciąga... teraz z tej firmy to chyba tylko półśpioszki kupię... i kilka dla znajomych, bo prosiły, body troszkę mają za cienkie, Marcinkowski ma świetne prążkowane body... a reszta to już będą "doroślejsze ciuszki" chyba, jeszce pajacyki kupię w ramach piżamki, bo tylko 12zł u tejże Pani mnie kosztują :ico_oczko:

weszłam dzisiaj z Gabim do parku i na tle zielonych drzew jedno całe żółte ( w tym parku jest takie miłe kameralne przedszkole, jakbym kiedyś była zmuszona wyprzedszkolić Gabriela to na pewno tam...) na widoku również zadek naszego psa :ico_oczko:
Obrazek]
to też z porannego spaceru
Obrazek
na huśtawce
Obrazek
Gabriel dorwał nasz czajnik od kuchenki turystycznej-leżał za zmywarką, On juz coraz więcej kątów bada
Obrazek
No i z kupą w majciochach się chichrał z tatą w naszej tzw. melince na kanapie przed zmianą pieluszki
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 wrz 2008, 21:40

czesc dziewczyny

Justyna sle super zdjęcia :ico_brawa_01: Wózek tez niczego sobie, nie zastanawiałabym się na Waszym miejscu.

Pinko Twoje zdjęcia tez super :ico_brawa_01: Widac ze Uli kaczki się podobały :-)

Wszystko przeczytałam ale nie pamiętam połowy, sporo piszecie w ciągu dnia :ico_olaboga:

dzisiaj znowu było super przy odprowadzaniu Patryka do przedszkola. W ogóle nie płakał, wręcz pobiegł na salę zadowolony. Mam nadzieje ze będzie coraz lepiej.

no i muszę pochwalić Martynkę bo dzisiaj przeszła na czterech przez pół pokoju, ale była zadowolona :ico_brawa_01:


przyjechał do nas cyrk, jest dużo zwierząt i trzymaja je tak ze wszystkie można zobaczyć. Były słonie, wielbłądy, tygrys, nosorożec, zebry, lamy, niedżwiedz, żyrafa i jeszcze kilka których juz nie oglądaliśmy. Strasznie szkoda mi tych zwierząt, są trzymane w takich warunkach, w małych klatkach ze az ściska coś w gardle. Tygrys wystawiony był w klatce w samym słońcu i tak cały dzień, nawet trochę cienia tam nie było.
Zrobiliśmy kilka fotek, nie byliśmy długo bo mała coś marudziła w wózku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu ten tygrys, dokładnie nie widac ale widac klatke wystawioną do słonca
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 wrz 2008, 21:46

madziarka81 pisze:Strasznie szkoda mi tych zwierząt, są trzymane w takich warunkach, w małych klatkach ze az ściska coś w gardle
dlatego od 7 lat nie byłam w zoo, dlatego przestałam jeść mięso, dla mnie to temat rzeka :ico_olaboga: ale że żyrafa nawet się tam znalazła!
Brawa dla Patryka :ico_brawa_01: wierzę, że teraz już ze wszystkim będzie tylko lepiej...
czekam na Kubę bo napisał mi, że za 15 minut wraca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-26, 21:48 ]
mieliśmy w ogóle robić mi kolejny tatuaż, ale mam projekt napisu "My life has been changed... for better Since 17.01.08" i te literki są taki eywmysle i drobne i musimy poczekać do przyszłego tygodnia, aż igły przyjdą, bo te które mamy są za cienkie jako jedynki, a za grube jako trójki...

[ Dodano: 2008-09-26, 21:50 ]
Ach Pinko to są ulubione bajki Gabiego,
http://pl.youtube.com/watch?v=GI2IRvUuS ... re=related
http://pl.youtube.com/watch?v=Cz1FYPrF12A

[ Dodano: 2008-09-26, 22:07 ]
Wróciłam właśnie od Gabriela, usłyszałam Go w krótkofalówce więc poleciałam szybko z cycem,a le jakoś nie bardzo chcial, odrywał się i odwracał :ico_noniewiem: położyłam Go do łóżeczka i dałam smoka-zasnął od razu i smoczka wypluł... już drugi raz tak robi, że niby się budzi ale nie chce cyca
Pinko znam to uczucie, kiedy dziecko ciągnie, że aż brodawki pieką, a tam pusto :ico_olaboga: ale przytrafiło mi sie to zaledwie kilka razy i w nocy u nas raczej jeste tak, że Gabik długo pije z jednej piersi i jak słyszę, że już rzadko przelyka to mu zmieniam pierś... ale lubi pić z prawej i ona zawsze jest pełniejsza-jak długo nie pije to normalnie gołym okiem iwdać różnicę w wielkości-wyglądam jak mutant :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-26, 22:10 ]
jak dzisiaj powiedziałam Kubie, że może byśmy kupili mleko modyfikowane w razie czego, żeby było w domu to na mnie spojrzał jakbym po chińsku mówiła, pokręcił głową i powiedział, że jestem przewrażliwiona... nie wiem Pinko jak to u Was wygląda z tym cycowaniem może warto mieć takie mleko w domu jeśli często Ci się to zdarza

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 wrz 2008, 22:12

Obrazek
a to ja w nowej fryzurce troche smiesznie wyszlam ale maz takie zdjecie zrobil
Obrazek
i Julka chwali sie praca z przedszkola

[ Dodano: 2008-09-26, 22:15 ]
wiecie co bandarze na tej szynie jakos mi sie pozwijaly i stwierdzilam ze je sciagne i zaloze ponownie no i jak sciagnelam ten ostatni to....koszmar ta noga wyglada paskudnie opuchnieta i granatowa znaczy wszystkie kolory sa na niej jakos mnie to przerazilo .

[ Dodano: 2008-09-26, 22:15 ]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ada ... 8160e.html

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 wrz 2008, 22:17

Mariola dawaj tu jakieś zdjęcie na którym lepiej nową fryzurę będzie widać! :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 wrz 2008, 22:19

no wlasnie nie mam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość