kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

26 wrz 2008, 21:36

Hej laski ,
oj dziś jestem skotłowana cały dzionekw biegu , ale spoko jakoś daję radę

no dobra to i ja sie do czegos przyznam jak mróweczka i katrin ja też myślałam , że Caro pisze Oskarku i jego wadze i sobie przeliczałąm ile waży tylko mi coś mało wychodziło

Syla jak patrze na twoje laseczki to sobie mysle ze ja też bym chciała mieć w przyszłości takie dwie fajne siostrzyczki są super dziewczynki

Caro ja myślę ze na święta sie uwiniesz do domku , a skurczy ci nie zazdroszczę i ja wiem ,że ja bym panikowałą tak samo jak przy pierwszym porodzie i chyba po mimo strachu przed znieczuleniem to bym tym razem chciała i bym nie zgrywała twardzielki

niewiem czy wam kiedys pisalam ale pewna dziewczyna od mojego męzaz miejscowości rodziła 48 godzin i meczyła sie w takich bólach ze prawdopodobnie postradala od tego zmysły i odrzuciła dziecko i wyladowała w psychiatryku

dziewczyny ja zagdlam tu mało bo w pracy nie zawsze mam czas na to ,a w domu o 22 to ja już spię czyli 30 min po mojej córce wiec wybaczcie , a zdjęcia wkleję z mieszkania jak tylko beda widoczne efekty
całuski

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

26 wrz 2008, 21:51

jak miło popatrzec na Wasze wyrosniete smyki:)kurcze dawno tu nie byalam i one tak wyskoczyly...u nas wszystko ok.LAura pannica ja pracuje a jak juz jestem w domu to poswiecam czas corce wiec nie bardzo mam czas przesiadywac na necie....ale staram sie ....

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

27 wrz 2008, 03:06

No prosze jaka niespodzianka,odtajala Justynat i Jogobella :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Az milo popatrzec,ze wracaja na forum "stare"znajome.Piszcie co u Was,bo co u nas to mozna poczytac-jest tylko 100 stronek :))) :ico_oczko: Justynat napisz jak Ci w tej Danii?Jogus,ja wiem,ze pracujesz,ale czasem wklej nam chcociaz pare fotek.

Na razie dziewczyny,bo oczy sie kleja,jutro postaram sie cos skrobnac,choc nie wiem czy bedzie wykonalne,bo ponoc goscie z Polski do nas jada.Papatki

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 wrz 2008, 09:46

No dziewczynki w końcu coś ruszłyło :ico_oczko:

joguś ty kochana nas nie zbywaj, miałaś całe lato wolne i co i nie odezwałaś się :ico_nienie: :ico_nienie: , ale wybaczymy Ci jak będziesz choć się meldować :ico_oczko:

kamelek1 pisze:niewiem czy wam kiedys pisalam ale pewna dziewczyna od mojego męzaz miejscowości rodziła 48 godzin i meczyła sie w takich bólach ze prawdopodobnie postradala od tego zmysły i odrzuciła dziecko i wyladowała w psychiatryku


Kamelek ty mnie lepiej nie dołuj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , ale naprawdę zaczynam panikować już, ja wtedy nie miałam znieczulenia, tylko,ze długo to nie trwało :ico_noniewiem:

Justynat no jak tam w tej Danii Wam się układa?

oj dziewczyny znowu mialam utarczke z mamą :ico_zly: i mam popsuty chumor :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 wrz 2008, 12:23

ojej to jak ta babka rodzila 48 godz a ja 46 to jeszcze 2 godz i bym oszalała??

pozniej coś skrobne bo teraz lecem...poczytalam co mialam poczytac papa

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

27 wrz 2008, 14:00

hejka
kamelek1, ja rodziłam 10 godzin i na końcówce też wpadałam w obłęd, ale te bule były warte, teraz mam takiego małego świrka w domu. Dosłownie szaleniec, wszystko na złość robi, juz przestałam zwracać uwage na niego, bo jak tłumaczyłam że nie wolno to on gorzej broi.

Mróweczka, Eryska w podpisie masz cudnego, ach jego niebieskie oczęta, tylko się zakochać.

caro, a ty sie nie denerwuj bo pójdzie szybciej niz z Oskaritem, zobaczysz.

Wtamy po dłuzszej przerwie jogobella, i Justynat.

katrin, a dlaczegoż ty tak długo siedzisz, ja to o tej porze to juz dawno chrapie. :ico_szoking:

Do wieczorka jeszcze tu zajrze.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 wrz 2008, 16:16

Mróweczka pisze:ojej to jak ta babka rodzila 48 godz a ja 46 to jeszcze 2 godz i bym oszalała??


Mróweczka to ty jesteś taka półwariatka :-D :-D :-D

hektorka pisze:katrin, a dlaczegoż ty tak długo siedzisz, ja to o tej porze to juz dawno chrapie


ja to samo :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-09-28, 08:26 ]
no widzę,że wszystkie jeszcze śpią.....wstawac lenie :-D

chciałam Wam tylko powiedzieć,ze Oskar dziś zrobił nietypowy prezent tatusiowi-G.ma dziś urodziny :-D , a wiec zrobił pierwszą kupę i siku na nocnik :-D :-D

jak tam samopoczucie w niedzielę? Mnie głowa pęka, ciśnienie wieksze :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 wrz 2008, 21:31

łojojoj jaka cisza...ja sobie siadłam teraz na dłuzsze posiedzenie przed kompem...Eryk usypia, Mrówka u kolegów a ja siedze:)

caro bardziej 3/4 wariatka jestem heh
a z nocnikiem to ja jakos niemam cos czasu zadzialac ale trzebaby cos zaczac juz chyba...ale w sumie ma czas...kiedys tam zacznie sikac w kibelek a nie w pampka...jakos sie niespiesze...moze to i źle...sama niewiem
:ico_brawa_01: dla Oskarka

dzieki dziewczynki za pochwały mojego "grzeczniutkiego" Synalka :-D
grzeczny jest ale urwisek i w miejscu nieusiedzi i starsze dzieci juz uczy jak walczyc :-D

Kolka Julcia kochana opiekunka mamusi :ico_brawa_01:

hektorka a ja troszke dłuzej od Ciebie rodziłam i obłedów niemiałam :ico_oczko: wiedziałam ze trzeba zeby dostac cos pieknego :-) nic za darmo :-) chciaz niektóre babki to rodzą dzieci jak ja to nazywam"na pierniecie" wody odejda,pare skurczy i juz a niektore "troche" dłuzej sie mecza...ale ile by niebyło to warto...

Justynat i Jogobela witajcie po dłuzszej przerwie :-)





Jutro mojego M sa urodzinki 22 a ja nic niekupiłam...moze jutro cos wymyśle...

Wróciliśmy niedawno z basenu tak dawno niebyliśmy ale wreszcie sie wybralismy...tyle ze mały basen był zamkniety ale dało rade i w dużym z Rysiem:-D

Wiecie co dziewczyny ostatnio mnie bardzo czesto boli głowa,prawie cały czas i wogóle jakaś nie tete jestem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-28, 21:36 ]
syla jakie prezenty na swieta?? :ico_noniewiem: i Martynka na fotkach jak zwykle cudna :ico_brawa_01: \\


katrin wlasnie jaki album...moze i ja cos zrobie tyle ze na po-urodziny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 wrz 2008, 22:21

To ja tez sie odmeldowuje :-D

U nas troche zmian... kilka na plus i niestety jedna na minus...

Viki rosnie i lobuzuje :-D Na ostatniej kontroli okazalo sie ze ma 80cm i wazy 10,800 kg :ico_brawa_01: Rozwija prawidlowo itd.Ma jeszcze czas na siuskanie do nocnika i paplanie wiec mam je nie stresowac :ico_oczko: :-D
I z dobrych nowin wszystko wskazuje na to ze najprawdopodobniej alergia pokarmowa przestala byc naszym problemem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: choc nadal mamy wystrzegac sie mleka krowiego, jajek i owocow morza na wszelki wypadek...

Ja wrocilam do pracy na caly etat korzystajac z pobytu mojej mamy u nas... I stad moj brak na TT :ico_placzek: W tym tygodniu mialam wolne tylko w czwartek a i tak bylam gosciem w domu... Rano playgroup, potem wizyta w szpitalu a na koniec kurs...

W tym tygodniu mam kilka dni wolnego wiec postaram sie wam odpisac i powklejac swieze zdjecia malej...

Buziaczki dla Was i dzieciaczkow :ico_buziaczki_big:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 wrz 2008, 01:33

Witajcie,najpierw odpowiadam na pytanie co robie w srodku nocy na necie.Otoz wiecie,ze ja za bardzo zorganizowana nie jestem i wiele rzeczy jest dla mnie niewykonalnch jak Antolek nie spi,wiec jak juz zasypia w koncu kolo 22,to wtedy tak z dwie godziny odpoczywam ,ogladajac z mezem jakis film,a potem on idzie spac,a ja np.prasuje i jak jestem gotowa to wchodze na chwilke(ktora wcale chwilka nie jest)na neta.Chce sie tego oduczyc bo potem rano jestem niewyspana,ale poki co ciagle w nocy tu zagladam.

Kasik-bardzo sie ciesze ze alergia sobie poszla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dobrze,ze sie odezwalas,bo juz sie zaczynalam martwic. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Fajnie masz z ta mama,przynajmniej nie musisz sie martwic o mala,bo wiadomo jakby to bylo z opiekunkami.

Dziewczyny,chodzi mi o taki album,jak kiedys zamawialy niektore z Was w Rossmanie.Wkleje Wam niemiecki link,zebyscie obejrzaly o co mi chodzi.To takie wywolywanie zdjec w formie ksiazki,mozna dopisac swoje komentarze,wybierac rozne tla itd,mozna wybrac wydanie w twardej okladce,albo w miekkiej jak zeszyt,albo w lnianej.Mysle,ze fajna pamietka
http://www.cewe-fotobuch.de/fotobuch-beispiele.php

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość