madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 wrz 2008, 22:19

Fintifluszka pisze:wierzę, że teraz już ze wszystkim będzie tylko lepiej...
oj zeby się sprawdziło tak jak mówisz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Fintifluszka pisze:dlatego przestałam jeść mięso, dla mnie to temat rzeka
wiesz podziwiam Cie, ja bez mięsa nie dałabym rady,za bardzo lubię :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

Mariola bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 wrz 2008, 22:21

madziarka81 pisze:ja bez mięsa nie dałabym rady,za bardzo lubię
gdybyś mogła poczuć jak dla mnie po tylu latach mięso smierdzi padliną to zmieniłabyś zdanie :ico_oczko:
Kuba przyjechał w końcu...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

26 wrz 2008, 22:32

pinko napisała : Ula też niestety, nie wiem co robić, bo mleka w piersiach chyba mało, Ona w dzień nie chce ciągnąć, a w nocy mam wrażenie, że jest tego mleka za mało, bo ciągnie bardzo długo, ąz mnie sutki pieką i chce więcej. Nie wiem czy nie przejść na mleko modyfikowane, a trzeba koniecznie dzieciom w dzień dawać mleczko?

Ja mysle że chyba powinno siędawać a jak nie to coś co zawiera wapń jogurty czy inne takie. Ja Kamilowi daje danonki i jogurty.

Fintifluszka napisała :co do jajecznicy i innych rzeczy to przyznam się, że odkąd Gabcioch skończył 8 miesięcy to dostaje chociaż na spróbowanie niemal wszystko... On uwielbia chlebek, ale z czym takiemu smykowi zrobić kanapki, podjadał ode mnie, a że nic mu nie było to mu zaczęłąm robić takie połóweczki z serem żółtym, odrobinką twarożku i pomidorkiem-wcina normalnie jak duży dzieciaczek i uwielbia je! ale oczywiście zajrzałam do neta od kiedy wolno malucha raczyć takimi dobrociami i okazuje się, że serek i twarożek od 11 m-ca, ale On tak bardzo to lubi... wczoraj tej kapustki duszonej nawet próbował, nie wiem czy dobrze robię, ale idę za instynktem... lubi, nie szkodzi mu, więc je wiele różnych rzeczy

Ja jestem tego samego zdania co nam nie zaszkodzi to nas wzmocni. Ja Kamilowi też daje już wszystko rano to je zemną chlebek z szyneczką albo z serem i zjada taką krome a ile radości przy tym, je ziemniaczki miesko w sosie i buraczki jadła nawet ostatnio.
Zdjęcia oczywiście super .
madziarka81 ale fajne te zdjęcia .
ja mam zamiar się wybrac do ZOO ale jakoś tak to odwlekamy??
mariola ładnie ci i zdięcie też ok. co gadasz na męża
aaaaaaaaaaa tak a propos Ja też lubie mięso!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 wrz 2008, 08:30

cześć dziewczyny..
Kuba chrapie w pokoju obok, Gabriela właśnie odłożyłam do łóżeczka, na legowisku śpi pies, więc obok jest pokój śpiochów :ico_oczko: jak zwykle tylko ja na nogach

Rano skończyła nam się kaszka, więc musimy pomaszerować do sklepu

Asikk pisze:je zemną chlebek z szyneczką albo z serem i zjada taką krome a ile radości przy tym, je ziemniaczki miesko w sosie i buraczki jadła nawet ostatnio.
ja tylko słyszałam, że wędliny i parówki powinno się jak najpóźniej dawać, bo mają dużo konserwantów i soli, a parówki to w ogóle pokarm drugiej kategorii jakościowej i lepiej się z nimi nie spieszyć...

kurcze sama śpiąca jestem badzo, chyba pójdę do naszej śpiocholandii :ico_oczko:

niebo zachmurzone, chyba dzisiaj nie będzie takiej ślicznej pogody jak wczoraj

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 wrz 2008, 08:46

Czesc i ja sie tez witam

ja oczywiscie nie ogladalam zadnych zdjec bo nic mi sie nie otwiera

niunia patrzy na piosenki a ja musze sie za mieszkanie wziasc jeszcze tylko dwa dni do pracy a potem nie wiem co mysle ze chyba pojade na dluzej do polski ale jeszcze nie wiem chyba bym za bardzo tesknila za mezem juz tak troszke kombinujemy zebym ja wrocila znalazla prace maz by tu jeszcze troszke posiedzial i za jakis rok lub dwa wrocil tez

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 wrz 2008, 08:53

I ja witam w sobotni poranek,
Stawiam :ico_kawa: i herbatkę. Pogoda rzeczywiście niezbyt fajna, może się jeszcze rozpogodzi.
Mariola, fryzurka super, zmiana bardzo korzystna :-)
Justyna, dzięki za linki do bajek, chciałam je pościągać z neta, ale niestety nie ma :-(
Włączyłam Uli, to oglądała grzecznie i z zapartym tchem... heheheh, takie proste bajeczki dla najmłodszych. Pamiętam, że jak moje bratanice były maleńkie to oglądały tak tele tubisie.

Jarek pojechał na Kruczą, opróżnić szafę, tata mój ja dzisiaj rozbierze i przewieziemy ją tu do naszego mieszkanka. Tam musimy posprzątać, może dzisiaj uda nam się kupić wykładzinę na podłogę i chcemy wynająć.

Madzia, brawa dla Patryczka, ze taki grzeczny i dla Martynki za czworaczkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zdjęcia fajne, my do Zoo się wybieraliśmy, ale pogoda nam się popsuła i pewnie pójdziemy w przyszłym roku.

Fintifluszka pisze:może warto mieć takie mleko w domu jeśli często Ci się to zdarza

No właśnie chyba kupię dzisiaj, tylko nie wiem jakie... pomóżcie, jakie teraz mleczko dajecie swoim maluchom?

Co do eksperymentowania z jedzeniem, wędlin rzeczywiście Uli nie daję, bo w nich niestety za dużo konserwantów i chemii, ale chlebek z masełkiem bardzo lubi i serek biały, żółtego jeszcze nie dawałam, ale może też spróbuję. Ona bardzo lubi próbować nowych rzeczy, a najbardziej to lubi jeść z tatusiem, jak On je swój obiad, a Ona mu podjada, choćby nie wiem jak była najedzona, to na jedzonko od tatusia miejsce zawsze ma.

Dobra uciekam zjeść jakieś śniadanko i zbieramy się powoli na Kruczą, żeby pomóc Jarkowi....
Słonko wyszło !!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oby już nie zaszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Miłego dzionka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 wrz 2008, 09:08

pinko pisze:my do Zoo się wybieraliśmy, ale pogoda nam się popsuła i pewnie pójdziemy w przyszłym roku.
właśnie ja teraz do zoo tylko ze względu na Gabiego chcę iść :ico_sorki: też pewnie w przyszłym roku dopiero-może to i lepiej, więcej z tego skorzystają dzieciaczki

pinko pisze:pomóżcie, jakie teraz mleczko dajecie swoim maluchom
Ja bym też z tym miała wielki problem, to dla mnie totalne tabu :ico_noniewiem:
pinko pisze:choćby nie wiem jak była najedzona, to na jedzonko od tatusia miejsce zawsze ma.
:ico_haha_01: znam to doskonale

[ Dodano: 2008-09-27, 09:10 ]
No właśnie-wyszło słonko! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 wrz 2008, 09:57

witajcie z ranka My na nogach już od 7 bo mój szedł dziś na rozpoczęcie semestru studyjnego na 8:30, ale jakoś tak nie mogłam dosiąść wczesniej kompa.[quote="Fintifluszka"]pinko napisał/a:
pomóżcie, jakie teraz mleczko dajecie swoim maluchom
Ja bym też z tym miała wielki problem, to dla mnie totalne tabu


Ja daje Kamilkowi BEBILON 2 poleciłami go pediatra jako mleko najbardziej zbliżone do mleka matki Ma lekko słodkawy smak i Kamil bardzo je lubi . Więc jak co to polecam.
U nas też dziś ładna pogoda więc wybierzemy się z Kamykiem na działeczke do mojej mamy posiedzimu tam pewnie troszke wiec zapewne potem bede maiła czytania .Fintifluszka, wiem ze wędliny są nie za dobrej jakośći u nas ale mi moja koleżanka przywozi od swojej mamy ze wsi taką samorobną więc ona jest ok bo ta kumpela też bierze dla swojego synka . Co do parówek zgodze się absolutnie syyyffff :587: czasem skusze się na Jedyneczki z indyka i troszeczke mu dam ale staram się nie często.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 wrz 2008, 10:14

pinko ja daje milupe ale jak bylam w polsce to mialam wielki problem z zakupem moj tesciu byl akurat w niemczech i mi kupil bo to jest wlasnie niemieckie mleko moja siostra (nie mariola) dawala chyba z nestle ale nie pamietam nazwy

a moja niunia dorwala sie do misek od psa zaczela nam chodzic po calym mieszkaniu bo tak to pod stol wchodzila ale sie juz znudzil

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

27 wrz 2008, 10:20

iwona83 pisze:a moja niunia dorwala sie do misek od psa zaczela nam chodzic po calym mieszkaniu bo tak to pod stol wchodzila ale sie juz znudzil

to i tak nic bo mój sie dobrał do misek to 2 razy wylał na siebie już wode :ico_olaboga: :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość