Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

25 wrz 2008, 12:54

cześć dziewczyny! Ja też jestem rocznik 1980 chyba wcześnie się wpisuje, a może już się wpisałam, niepamiętam. pozdrawiam... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

25 wrz 2008, 19:31

witaj agniecha772 - dziewczynki co do pracy to ja też dziś miałam bardzo ciezki dzień - dzieciaki dzis przeszły samych siebie . Najpierw zżucili duże lustro wiszące na ścianie - całe szczęście ,ż esie nie potłukło . Póżniej byli tacy nieznośni ,że szok wiec postanowiłam ,że skożystam z ładnej pogody i pujdziemy na plac zabaw zanim rozniosą całe mieszkanie - No wiec ogarnełam mieszkanie i poszłam im przyszykować picie oni za mną i krzyk ,że chcą pić spoco dałam im i poszłąm jednemu umyć buzie . Wracam a moje dziecko całą bluzeczke ma mokrą[ wymyślił sobie nową zabawe pił z niekapka i plul na siebie ,kolega sie śmial wiec on byl zadowolony . Zwrócilam mu uwage ,ze tak nie wolno ,spojrzł na mnie i znów pluje - kolega podłapał i robi to samo - zabrałam im kubki -płacz - oczywiście na plac zabaw już nie poszliśmy

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 wrz 2008, 21:23

lala, wspolczuje przejsc.. dzis buiorytm niekorzystny bo ja w pracy tez mialam dzis pod gorke


my bylismy u alergologa na testach.
pysia byla baaaardzo dzielna nawet nie zaplakala. fartem przed nia byly blizniaczki troche starsze i nie baly sie wcale.drzwi byly otwarte wiec szla na malowanie chetnie :ico_haha_01:


wyszly jej 4 alergeny.
na kurz najwiekszy.na welne owcza,roztocza i niewiem co ostanie bo to po łacinie :ico_noniewiem:
w zwiazku z tymi zrostami na pluckach i oskrzelach ma miec 3 mies kuracje aby wyciszyc ukl.oddechowy
od pon do przedszkola ma wrocic.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

26 wrz 2008, 08:39

Witam z rańca , lidziac no a to Pyśka podłapała te alergeny :ico_olaboga: no i co musicie to jakoś zwalczac ?
Lala bidulko współczuję ,czasami to normalnie nerwy ze stali trzeba miec normalnie
Witam Agniechę 772 :-)
A u nas hhhmmm no dziewczynki trochę pokaszlują bardziej Klaudia już się boję że może się to przerodzic w cos poważniejszego .Narazie daję Echinace i zobaczymy
Mamy też kotka jakieś 4dni narazie się do nas przyzwyczaja, do mnie chyba nawet się przekonała ale na dziewczynki reaguje alergicznie, czyli prycha i syczy.Klaudia jest zrospaczona ze ją nie lubi i płacze tłumaczę że musi dac jej trochę czasu .Pozatym mam teraz w sobotę wesele przez ten mój nie wyparzony dziub trochę się pozmieniało no i pójdę jeszcze na jedno za tydzień i na tym koniec.Pożegnam się z kuchnią na dobre i zacznę czegoś innego szukac , szkoda mi trochę ale nie ma sęsu tego dalej ciągnąc

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

26 wrz 2008, 21:08

lidzia a czy z tego może wyrosnąć czy już cale życie będzie alergiczką?
no i pójdę jeszcze na jedno za tydzień i na tym koniec.Pożegnam się z kuchnią na dobre i zacznę czegoś innego szukac , szkoda mi trochę ale nie ma sęsu tego dalej ciągnąc
_________________
Edyta może da sie to odkręcić - szkoda rezygnować skoro to lubiłaś

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 wrz 2008, 23:52

Dziewczyny, polećcie mi coś super skutecznego na odparzenia, plissss! Zuza nigdy nie miała takiej pupci :ico_placzek: Alantan, sudokrem odpada. Mamy linomag,ale też nie widzę poprawy

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

27 wrz 2008, 08:36

Witam :ico_kawa: Lala ja się chyba przyzwyczaiłam że sama sobie wiesz , odwykłam od słuchania polecień i chyba mi to nie wychodzi , nie przeczę że nie lubię gotowac bo to kocham , ale widocznie nie na taką skalę albo pod czyjeś dyktando.Chcę coś poszukac w barach szybkiej obsługi coś typu pizzeria .Mam już na oku małą knajpkę na stacji benzynowej , popytam no i zobaczymy ,a jak nie do wrócę do branży spożyczo-mięsnej .
Kocura-Bura ja mogę ci powiedziec tylko jedno jeśli wydzisz że już tle maści nie pomaga to wybież się do dermatologa , moja Wiki też miała okropną dupcie i dobrze że poszłam bo okazało się ze to drożdżyca i żadna masc by na to nie pomogła tylko antybiotyk

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 wrz 2008, 14:01

Byliśmy u lekarza i okazało się,że to infekcja grzybiczna. Mamy maści i zaczynamy walczyć.
Ale dziś piękna pogodynka, mniam...

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

27 wrz 2008, 19:32

Kocura Bura, dominika raz po antybiotykach miala taka straszna pupke,pomogla jej masc clotrimazol.

pysia ma wyrosnac z wiekiem z tych alergii bo tak sie dzieje raczej w 80%.
jescze jej beda robic inne testy ale to za jakies pol roku.na trawy i drzewa potem na pokarmy itd..

edyta29, mam nadzieje ze wkleisz pozniej foty z wesela :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

28 wrz 2008, 11:29

Witam Lidziac no nie bardzo wkleję foty bo nie bylam jako gośc ale do pracy :ico_oczko: dorabiam sobie tak troche nie legalnie bo bez umowy

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość