Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

27 wrz 2008, 13:19

Tosia udanej imprezki,jedz duzo :-D
Karolina -no naprawde niezly facet z Twojego syna :ico_brawa_01:
Dzis byłam na tym usg 3d i znow Laura nie chciala sie pokazac :-) .Ten lekarz jest tak wporzadku ze powiedział-do trzech razy sztuka!I ze jak przyjedziemy nastepnym razem to juz minie 2 tyg i zrobi jeszcze raz pomiary malutkiej bo przez ten czas to ona urosnie:).Jestem w szoku!To jest konkretny lekarz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 wrz 2008, 13:36

Dobrze trafiłaś, Magda :-D :ico_brawa_01: Tylko niech Lara będzie tak uprzejma i wreszcie niech pokaże swój profil :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

27 wrz 2008, 13:45

Karolina-no wlasnie niech pokaze buzke:)A jabłecznik robi sie:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 wrz 2008, 13:50

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jestem z Ciebie dumna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zobaczysz, jest rewelacyjny :-D Tylk o nie wyciągaj go wcześniej, niż napisałam, żeby kaszka się związała, a nie była sypka :-D

orzeszkowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 12 wrz 2008, 13:02

27 wrz 2008, 14:25

Hej kobiety.. odmeldowuję się, chociaz pewnie nikt nie zauważyl ze mnie nie ma..
Nie będę starała sie nadgonić Waszych tygodniowych "wypocin":)) bo mi sił braknie!!

Mialam straszny tydzień.. i pewnie gdyby nie ciąża, to by mnie to tak nie ubodło ;( Mieliśmy sie przeprowadzać, a oczywiście swietne mieszkanie mimo zaliczki nam przepadło.. Babka sie wycofała:| Stres i termin.. jeszcze mielismy nadzieje, ze moze kredyt hipoteczny dostaniemy.. ale za mało nam oferują na jakieś normalne mieszkanie;/ więc musiałam sie zmobilizować i znaleźć inne(bo do jutra należy opuscic to mieszkanie) ech.. no i chyba sie udało, pakowałam Trzy dni, rozkrecalam szafy, a dzis przewozimy dobytek.. czekam mnie jeszcze praca na miejscu.. ale juz bede spokojniejsza..

ach i znowu jestem przeziębiona.. chyba teraz bardziej;/ ale nia ma czasu na To.
noo, to wylałam swoje smutkostresy..
jutro mam urodziny.. mam nadzieję, ze juz bedziemy w 'nowym' mieszkaniu :ico_noniewiem:
to tyle, idę do pudeł.. troche je poprzesuwam..


Pozdrawiam Was mocno i Wasze dzieciaczki też :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: .. i przepraszam, za te sobotne marudy.. ale chyba potrzebowalam sie wygadulić..

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 wrz 2008, 16:12

wpadłam jednak na chwilkę :-)

orzeszkowa nie martw się kochana, mam nadzieję,że to mieszkanie jest fajne, a tamtą zaliczkę odzyskaliście?

no i kuruj się z tego przeziębienia, no i jak to nie zauważylismy :ico_nienie: :ico_nienie: , oczywiscie tesknilysmy :-)

mój meżulek też ma jutro urodziny, moze wspólna imprezka :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Evik dawaj te faworki :-D i wiesz co ja też tak usypiam małego :ico_wstydzioch:

magda super ten lekarz :ico_szoking: no i czekamy na szarlotkę :ico_oczko:

osita ale łądny komplecik i za grosze :ico_szoking:

karolina niezłe ciacho z tego twojego synusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

27 wrz 2008, 17:15

Orzeszkowa-wiadomo ze zauwazylysmy ze Cie nie bylo:)Kuruj sie jak tylko mozesz bo u nas chyba kazda juz to przechodzila:),no i wspołczucia z tym mieszkaniem...

Wlasnie wstalam-spalam 3 godziny :ico_szoking:
Dziewczyny zapraszam na pycha jablecznik-udal sie
Karolinko dzieki za cierpliwosc :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

27 wrz 2008, 17:43

pewnie nikt nie zauważyl ze mnie nie ma..
albo pewnie zapomnialas, ze tydzien temu wspominalas o przeprowadzce, pozniej bylas zla - co musialo sie wiazac z mieszkaniem, no i ja czekalam, az na urodzinki sie pojawisz i postawisz male co nieco :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Karolina2411, kurka, ale fajny misiek :-D a jakie oczeta slodkie zrobil.. no i panienki juz sie pokladaja u jego bokow... OBU :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko: pewnie juz swietujecie...
i za grosze :ico_szoking:
ja mam taka manie - ze jak za grosze to ... "szkoda nie kupic" :ico_wstydzioch: niewazne co, zawsze "sie przyda" :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a tata sie wscieka, bo nie mam gdzie tego wszystkiego juz magazynowac, juniorkowi i bez tego kompleciku ciuszkow starczy tym bardziej, ze babcia tez nie moze sie oprzec urokowi zakupow :ico_haha_01: :ico_oczko:
magda83, GRATULUJE!!! jablecznika i ludzkiego ginka :ico_brawa_01:

tata pomalowal przedpokoj ..... a J. tak sie spodobalo, ze nawet chce caly salon pomalowac :ico_szoking: dodam tylko, ze to przeciwnik kolorow na scianach :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

27 wrz 2008, 20:11

Dziewuszki co tam u Was?Bo jakos pusto u nas...
Ja w sumie nic ciekawego dzisiaj nie robilam,moj w pracy to ja w domku.Ale juz jest wieczor to poogladam sobie jakies programy i filmy:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 wrz 2008, 20:11

Uffffffffffffffff............... Jestem... Już po imprezie... Goście jedni wchodzili, drudzy wychodzili... Mijanka w drzwiach jakich mało... Połowa chora, więc szybko uciekali, żebym ja znowu czegoś nie załapała... Ale biorąc pod uwagę taką różnorodność wirusów, raczej wątpię, żebym nic nie złapała...
Orzeszkowa, za podobne teksty
chociaz pewnie nikt nie zauważyl ze mnie nie ma..
można zwyczajnie po tyłku dostać... Jak jesteś żądna takich wrażeń, to wal jeszcze podobne... Każda na pewno zauważyła... Przeprowadzaj się, a jak będziesz po całym tym bałaganie, odezwij się...
no i panienki juz sie pokladaja u jego bokow... OBU :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U jednego boku są nawet dwie, tylko jedną chyba perfidnie przy przeróbce obcięło... :-D
Magda, a nie mówiłam, że się uda...? :-D On zawsze się udaje, tylko jabłuszka nie mogą być wodniste :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość