Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

26 wrz 2008, 21:58

Cześć dziewczyny:)

Ja jak zwykle na chwilkę...:(
Matko jaka jestem zasmarkana :ico_placzek: juz było dobrze a od wczoraj wieczora czułam,że cos się świeci.No i masz,od rana kapie mi z nocha.Mimo wszystko wzięłam Emilkę i wyszłam z nią na spacerek dzisiaj,trzeba korzystać z pogody póki jest.

delfi1, :ico_tort: DLA :ico_brawa_01: Olci ale ten czas leci!

mal, dzi eki za zaproszenie na nk :ico_brawa_01: :ico_sorki:

karina22, a Ty sie nie smutaj...zobaczysz nim się obejrzysz a bedziecie juz razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Trzymajcie tylko kciuki,aby mi się Emilka nie rozchorowała... :ico_sorki:

Dobranoc!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 wrz 2008, 15:41

delfi , nie bój nic,na chrzcie malutkiej bede :-D :ico_brawa_01:
Jagna30, kuruj sie kuruj,te choróbska teraz to wszedzie,dopiero co mojego malucha wyleczyłam,biedaczek na antybiotykach był,to dzis znów smarka :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

27 wrz 2008, 19:22

Jagna30, zdrowkcia dla córuni

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

28 wrz 2008, 13:35

justyna25, jagna 30 dziekiuje w imieniu Oleńki:)) :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
jagna30 cos pamuje bo mnie takze cos chwycilo..., ciagle mam stan podgoraczkowy, juz lepiej bo na poczatku mialam goraczke, ucho boli i krtan mi siadla, teraz juz tylko chrypka i kaszel plus lekko ucho nadal boli :ico_olaboga: :ico_chory: ...oby mi Oleńka nie złapałaodemnie, staram sie za duzo nie dochodzic do niej, ale jek sama z nia jestem to musze :ico_placzek: , ale mam nadzieje ze bedzie oki.
dzis moj facet poszedl na spacer pierwszy sam z mala.. :ico_brawa_01: :ico_oczko: w koncu sie odwazyl, hehe, ale mi co chwile dzwoni ze Oleńka płacze i czy ma już wracać, czy jakoś ja uspokojic i jak ma to zrobic ci faceciiiii :ico_puknij:
Pozdrawiam wszystkie z was i zycze kazdej zdrowka bo pogoda taka ze lapie ktos co chwilke jakies infekcje :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-28, 13:40 ]
karina22 no mam nadzieje, ze ciocia bedzie trzymala niunie moja ........ :ico_brawa_01: :-D , jak sie wykuruje dam znac..to sie zgadamy na spotkanko:))))acha moj numer zostanie ten z plusa jak by cio:)))), chyba umowe przedluze sobie i wezme tel nowy, bo ten mi siada, pozdro dla rodzinki i ucaluj maluszki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

28 wrz 2008, 14:24

Witam..........

Niestety moja mała psika ma katarek i nie ma apetytu,więc chyba nie obędzie sie bez lekarstw.Jutro biegnę z nia do pediatry.

Jeżeli chodzi o chrzciny jutro z moim K. idziemy do księdza załatwiać formalności..a chrzczą w każdą druga niedzielę.Więc Emilka będzie chrzczona 12.10.2008.
30 września znowu czeka mnie pierwsze zebranie dotyczące Komunii młodszego synka... :ico_olaboga: a 03 10. m oj starszy syn skończy 10 lat :ico_szoking: ale zleciało..szok!

Postanowiłam,że od juta zaczynam dietę(kopenhaska)bo zostało mi po ciąży kupę kg do zrzucenia.Kiedys juz ją przerabiałam więc mniej więcej wiem jak to wygląda.Przez 13 dni bo tyle trwa schudam 6 kg...ale nie powiem...ciężko jest wytrwać :ico_noniewiem: No zobaczymy mam wielka motywacje i chęć powrotu do dawnej sylwetki,ale zobaczymy..................................!
Będe Wam meldowac jak mi idzie...trzymajcie kciuki!

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

28 wrz 2008, 19:36

Jagna30, bedziemy :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

29 wrz 2008, 11:48

a my znów zaziebieni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,mała ma katarek,leci jej z noska i kicha,ale samopoczucie ma dobre,wiec daje jej jak narzie witaminke,c,jak do jutra jej nieprzejdzie to lecimy do lekarza.Olek tez mi kaszle i kicha,mnie gardło boli,jejku to jakas epidemia :ico_puknij: :ico_olaboga:

delfi1, napewno będe trzymała twoja lale do chrztu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zdrpwiejmy szybko dziewczyny i bedzie trzeba kiedys sie na ploty zmówic :-D

[ Dodano: 2008-09-29, 11:49 ]
delfi1, noi brawa dla jacka za pierwszy spacerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

29 wrz 2008, 17:53

karina22 :ico_sorki: :ico_sorki: cos za dlugo nie byl, mala mu plakala, ale dal rade godzinke :ico_oczko: :ico_haha_01:
zdrowiej szybko i mam nadzieje, ze maluszki tez szybko sie wykuruja..kurcze cos jest w powietrzu..lekarka mowila mojeje mamie ze rutinoskorbin obowiazkowo lykac 3 razy dziennie profilaktycznie...
jagna30 daj znac co z maluszkiem, jak sie czuje mala po wizycie..
pozdro dla was u mnie nadal przeziebienie :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 wrz 2008, 10:25

delfi1, dzielny twój jacek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja zaraz z dziecmi do lekarza ide:((mała płakała pół nocy z nosa jej leci,ma kaszelekwymiotowała mi troche w nocy przez tą wydzieline z noska :ico_placzek: :ico_placzek: bidulka.Olus tez znów kaszle :ico_olaboga:

a co u justyny???nieodzywa sie cos :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

30 wrz 2008, 15:25

karina22 daj znac co z maluszkami :)), mam nadzieje ze nic powaznego :ico_olaboga: tak to jest jak jeden choruje drugi lapie..ale cuz takie zycie :ico_placzek:
Ja nadal kaszel i gardlo boli... :ico_puknij: wogole zalamka cos nie idzie nic tak jak powinno :ico_olaboga: glupcy sa na swiecie nie ma co tylko tyle moge powiedziec....
mieszkania nie chca nam przydzielic :ico_zly: , ale ja twardo skladam pisma, az mi dadza :ico_szoking: i sie zdziwia .... :ico_oczko: jakka Edyta potrafi byc zawzieta :ico_noniewiem: czy sie uda ale bede probowac
Justyna25 byla chora ostatnio moze sie rozlozyla kolejna biedulka, ach ta pogoda...
Pozdro

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość