Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 wrz 2008, 15:10

Fintifluszka pisze:lubi, nie szkodzi mu, więc je wiele różnych rzeczy

no ja mam dokładnie tak samo, ale jajecznicy nie próbował bo jak leżeliśmy to było dziecko roczne po zjedzeniu jej to był cały popuchnięty że ledwo oczka było widać a zjadł dwie łyżki (uczulenie na białko się pokazało) Ekstra fotki po prostu a na każdej Gabu taki uśmiechnięty :-D

Madziarka pisze:Tygrys wystawiony był w klatce w samym słońcu i tak cały dzień, nawet trochę cienia tam nie było.

w sumie tygrys przyzwyczajony do takich ciepłych warunków :ico_oczko: ale wiadomo trzymają w takich małych klateczkach że szkoda ogromnie.

Marila fryzura bardzo ładna :ico_brawa_01:

Pinko pisze:jakie teraz mleczko dajecie swoim maluchom

ja daję Nestle NAN2 i kiedyś pił Bebiko2 ale ono jest słodsze i Pysiak by je pił co trochę. Ale nie to że NAN jest gorzkie po prostu mniej słodki smak ma jak dla mnie

A u nas ok, ie miałam kiedy wcześniej zajrzeć bo próbuję sprzątć.Atrutek znowu ma od dziś lekką biegunkę :ico_placzek: normalnie już nie mam pomysłów dlaczego tak i co robić :ico_noniewiem: Ale pije normlnie i je więc myślę że minie, daje mu ocywiście lacidofil i mleko sporotem na marchwiance będę robić chyba. Mysiak zrobił dzisiaj trzy kroki sam do taty ale nie toże się sam puścił tylko ja go puściłam :-D super to wyglądało.
Pogoda u nas genialna a ja już lecę dalej parowańce robić bo już mi ciasto wyrosło :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 wrz 2008, 16:34

Witam pisalam wczesniej ale mi posta zjadlo .Dzieki za komplementy fryzjerka nie wiedziala jak mnie obciac bo mam u gory pelno nowych rosnacych wlosow a dol to niteczki.Kolor podoba mi sie bo chcialam nie za jasne i nie za ciemne.Pogoda dzisiaj superowa Julka bawi sie z wnuczka od sasiadki a ja mam spokoj bo Amelka spi aha Amelka robi brawo ale jest leniwa i nie zawsze ma ochote czasami tylko nam pokaze.Brawa dla Arturka za pierwsze kroczki.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 wrz 2008, 17:10

ja tez ciasto pieke ostatnio mnie wzielo i probuje tylko ze mam jakis dziwny proszek do pieczenia i nie wiem czy mi wyjdzie moze jak sie naucze to otworze z mezem jakas piekarnie z cukierenka

za chwila ma przyjsc do mnie kolezanka z synkiem

jak macie jakis fajny przepis na ciasto ale latwe to poprosze o przepis zrobie na nastepna niedziele

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 wrz 2008, 17:51

no iwona za dwa tygodnie upiec jakies bo wiesz ze my slodkie dziurki jestesmy nas to lepiej slodkim ugoscisz na schabowym

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 wrz 2008, 19:37

a mariola nie wygladacie jakbyscie slodkie lubili ciasto wyszlo tylko ze to zwykla babka zebra byla musze sprobowac cos mocniejszego

niunia poszla spac nie dala rady dluzej kolega juz tez poszedl troche sie nie umieli zabawic Ernest chcial Majeczce smaoczek do buzi wkladac fajnie to wygladalo ale jak przywalil jej kierownica to troche zabolalo kolezanka dala mu po rekach to sie tak rozplakal ze i maja zaczela plakac

[ Dodano: 2008-09-27, 19:38 ]
a i zapomnialam brawa dla Arturka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 wrz 2008, 20:48

Hej dziewczyny, pogoda dzisiaj była piękna, poszliśmy na spacer nad rzekę, Później robiliśmy razem obiad, Gabriel bawił się naczyniami i wiaderkiem na obierki :ico_oczko: wieczorem Kuba robił tatuaż, a teraz musi wyjść do pracy... Gabriel nie bardzo chciał zasnąć, nibvy oczka ciągle miał zamknięte, ale wiercił się i jak doczołgał się do barierek to zaczynał płakać...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 wrz 2008, 21:00

Renia0601 pisze:Mysiak zrobił dzisiaj trzy kroki sam do taty ale nie toże się sam puścił tylko ja go puściłam super to wyglądało
ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moja Martynka jest nieźle w tyle, ja dopiero zaczynam sie cieszyc bo zaczyna raczkowac. Na razie niesmiało ale widze ze zaczyna sie jej podobac. Juz sie zaczyna dotykanie wszystkiego, trzeba uważac co ma w zasiegu reki. Troche jest to trudne bo musze patrzyc co robi Patryk i czym się bawi bo to co jest bezpieczne dla niego niekoniecznie musi być dla niej.

Tak w ogóle to witam.

Mam nadzieje ze jutro będzie tak samo fajna pogoda jak dziś bo mam w koncu wolne :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Znając życie będzie padać :ico_oczko:

Mariola ale macie fajnie z tym wyjazdem :ico_brawa_01: Aż zazdroszczę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 wrz 2008, 21:35

no tak, brawa oczywiście dla Artura za pierwsze kroczki :ico_brawa_01:

Gabcioch nam ciągle łóżko obgryza-staje przy wezgłowiu i je pałaszuje :ico_haha_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 wrz 2008, 21:41

i ja jeszcze wpadlam Amelka dopiero zasnela a tata z Julka pojechali do sklepu po cos dobrego musze sprzedac ten stary wozek maz wystawi mi go na allegro chodzby jakies 50 zl lepsze to niz tak stoi i kurzy sie no i miejsce zajmuje a u nas ciasno.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 wrz 2008, 07:26

cześć dziewczyny, my po śniadaniu-Kazałam wczoraj Kubie kupić kaszkę, że taką, albo taką ewentualnie to kupił dwie wieloowocowe po 9-tym miesiącu, tylko jedną mleczno-ryżową, a drugą mleczno-pszenną :ico_puknij:

idę, bo sie Gabriel do suszarki z ciuchami dobiera...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość