mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 wrz 2008, 00:20

Hmm, Kocurka, no to moze to grzybiczne? Bo grzyb nie boli tylko raczej swedzi jak sie zacznie drapac... :ico_noniewiem: sprobuj tormentiol. nam zawsze pomaga, juz po pierwszej nocy jest o wiele lepiej, tylko sie nie przestrasz bo ta masc ma kolor jasnobrazowy :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 wrz 2008, 13:59

mama_zuzi1980, niezły z Ciebie diagnosta na odległość! Byliśmy u lekarza, to infekcja grzybiczna, Zuzia ma właśnie tormentiol i clotrimazolum. Mamy smarować na zmianę. Zaczęłam od clotrimazolum. Mam nadzieję,że szybko przejdzie :ico_sorki:

U Was też dziś taka piękna jesienna pogoda? Chyba tak, bo Was nie ma :-) Trochę się właśnie pokłóciłam z M. i nie odzywam się. Nawet kawy mu nie zrobiłam,a sama piję. Niedobra jestem żonka :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

27 wrz 2008, 14:32

Dzis znowu ryczę :ico_placzek:
Co miesiać tesciowa odbierała dla mnie zasiłek wychowawczy .Dzis zadzwoniła ze w banku nie ma dla mnie kasy i nie będzie bo powinnam w sierpniu złożyc jakieś papiery.Kur.............jak składałam wniosek o wychowawczy nikt mi nie powiedział że coś trzeba jeszcze raz w sierpniu.A teraz kasy nie ma.Nie wiem co robić.Nie wiem jakie znowu papiery mam zawieść, a o zaświadczeniu od szefowej o zarobkach to mogę zapomnieć taka suka....
Muszę jechać tam w poniedziałek i sie dowiedzieć.Kur....Jazda w jedna strone 60 km i potem spowrotem .Nie mogli przysłać jakiegos zawiadomienia?Też to miałyscie?Normalnie biednemu to wietr w oczy.I to bardzo dosłownie.
A na dodatek chyba musze szukać opiekunki dla małego i szukać nowej pracy.Nie wiem jak dam radę :ico_placzek: :ico_zly:

Przepraszam ze na nic wiecej nie napiszę ale mam juz dosyc wszystkiego.

A zapomniałabym za tydzień mamy chrzciny a potem 2 wesela. :ico_placzek:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 wrz 2008, 15:19

ulamisiula pisze:powinnam w sierpniu złożyc jakieś papiery.Kur.............jak składałam wniosek o wychowawczy nikt mi nie powiedział że coś trzeba jeszcze raz w sierpniu
ja też składałam dopiero na poczatku września. Jak składałaś pierwszy raz to powinnaś dostać decyzje że zasiłek przyznany, w jakiej wysokości i do kiedy. Z tego co piszesz to pewnie miałaś tak jak ja do końca sierpnia, a żeby we wrzesniu dostać kase to trzeba na nowo składać wniosek. Ja nie potrzebowałam nic od szefa bo przy pierwszym wniosku dołączyłam zgode na urlop wychowawczy do końca roku (więc to nadal aktualne) poza tym musialam miec aktualne zaswiadczenie ze skarbówki o dochodach męza i moich za rok 2007, ksero dowodu no i wypełniony ich wniosek.

Mamo Zuzi ty to tiktakowa pani doktor jesteś :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 wrz 2008, 21:41

Dziewczyny, przezylam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Teraz sacze drinka i powoli napiecie odchodzi. Wszystko poszlo super, jutro napisze wiecej, bo dzis jestem zmeczona.

Kocurka, dobrze ze juz zaczelas smarowac, zobaczysz minie raz dwa. Fajnie ze czasem moge sie do czegos przydac ;-)

Ula, oj kochana troche teraz pod gore, i faktycznie ze wiatr po oczach daje, ale prosze Cie trzymaj sie, dasz rade, wierze w ciebie.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

27 wrz 2008, 22:57

Hej dziewczynki.
Nie było mnie kilka dni bo jakieś takie urwanie głowy nam się zrobiło ale już jest ok.

Spóźnione ale szczere życzonka dla Zuzanki :ico_brawa_01: wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka i radości. Dobrze że poszłaś do lekarza z tym "odparzeniem".Kacper tez nieraz ma tak że mniej sika,ale na drugi dzień już jest ok.

Mamo Zuzi czekamy na fotki :-D I jak przewieźliście ten rosół :-D :-D

Ula no szkoda mi ciebie a tego twojego męża to bym normalnie :502: Chyba ktoś musi mu co nieco wytłumaczyć dosadnie bo chyba nigdy nic nie zrozumie i Eska ma racje,zrób tak kiedyś i wtedy zobaczy jak to jest mieć tyle spraw na głowie.A z tym zasiłkiem to w tamtym roku składałam ale teraz już nie bo niedostane i tak ale jak złożysz wniosek teraz to może dostaniesz wyrównanie. No i przykro mi że tak wyszło z tym tortem :ico_placzek: a dodałaś żelatyny do śmietany,wtedy się robi taka gęsta i nie spływa.

Dominisia czekamy na wieści co z Jasieńkiem.

Eska ty to normalnie taka laska jesteś,widziałam zdjęcie na NK,super :ico_brawa_01: A Oluś zaj.....y na tym filmie :ico_brawa_01:

Co tam jeszcze :ico_noniewiem: Eve trzymam kciuki żebyście szybko znaleźli domek dla was :-D

Aga za was też trzymam kciukasy żeby W szybko znalazł inna pracę.

A mój Kacperek chory :ico_placzek: dwa dni trochę po kaszlał ale wczoraj w nocy już bardzo i poszłam z nim do lekarza bo wszystkie syropy mi się skończyły no i niestety dostał antybiotyk ale ma tak strasznie czerwone i zawalone gardło że był konieczny,w nocy bardzo się budzi,kaszel go męczy i jak kaszle to płacze bo bardzo mu gardło podrażnia :ico_olaboga: no ale poza tym to na chorego za bardzo nie wygląda,na spacer mamy nie wychodzić 4 dni, akurat jak się tak ciepło zrobiło to mamy nie wychodzić :ico_zly: Wczoraj u lekarza czekaliśmy ponad 1,5 godziny,tyle dzieci było :ico_olaboga: Aż Kacper zasnoł mi na rękach.

W środę byłam w Szczecinie.W sumie to za wiele nie załatwiłam tylko złożyłam dwa podania,naczekałam się na darmo,niema to jak jechać 6 godzin pociągiem na nic.Mieszkania nie znalazłam bo albo nieaktualne albo nie chcą pary z dzieckiem albo strasznie drogie.Dlatego też złożyłam podanie do ... AKADEMIKA :-D i miałam jeszcze przyjść na rozmowę z kierownikiem ale przecież nie będę jechać znów 6 godzin po to żeby przez 5 minut pogadać :ico_puknij: więc zadzwoniłam do niego,powiedziałam ze mam chore dziecko i DOSTALIŚMY MIESZKANIE :ico_brawa_01: w razie wyjątku :-D jako para z dzieckiem ,już wszystkie miejsca były zajęte ale właśnie skończył się remont najlepszego z akademików i tam będziemy mieszkać,dostaliśmy taki boks dwupokojowy,łazienka kuchnia jak normalnie mieszkanie,internet i żadnych opłat więc wyniesie nas to jakieś 500 zł taniej więc bardzo się cieszę :ico_brawa_01:
Ja zaczynam zajęcia od 6 pażdz. więc jakieś dwa tygodnie będę bez Ł a jak będę na zajęciach to z Kacperkiem będzie moja kuzynka i boję się że sobie nie poradzi,no może niepotrzebnie :ico_noniewiem: zajęć niema dużo ale nauki,to nawet nie pytajcie :ico_olaboga:
Ale chyba was zanudziłam,co??hihi,zmykam spać.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 wrz 2008, 23:09

Kicia10, strasznie się cieszę,że macie mieszkanko! Super! Tylko straszny kawał drogi tym pociągiem :ico_olaboga:

mama_zuzi1980 pisze:Fajnie ze czasem moge sie do czegos przydac
a ja skwapliwie korzystam :-D

ulamisiula, ufff, ale Ci się podziało. Ale ja wiem,że Ty dasz radę, bo kto inny jak nie Ty?

[ Dodano: 2008-09-27, 23:10 ]
Kicia10, dużo zdrówka dla Kacperka!!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 wrz 2008, 10:20

Mamo Zuzi cieszymy się że wszystko poszło zgodnie z planem :ico_haha_02: Czekamy na relacje i zdjęcia oczywiście :ico_oczko:

Kicia coś czuje że będziecie mieć zarąbiste mieszkanko i to po remoncie :ico_brawa_01: oby tylko sąsiedzi za bardzo nie hałasowali :-D
Kicia10 pisze:z Kacperkiem będzie moja kuzynka i boję się że sobie nie poradzi
Nie martw się na pewno nie będzie tak źle. Ile lat ma kuzynka? a daleko jest ten akademik od uczelni??
duzo zdrówka dla Kacperka

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

28 wrz 2008, 10:59

eSKa pisze:oby tylko sąsiedzi za bardzo nie hałasowali :-D
no właśnie,chyba będziemy na początku sami w całym akademiku :-D :-D a on jest taki wielki 10 piętrowy ale będzie echo szło jak Kacper będzie krzyczał :ico_haha_01: Z tego co ja słyszałam to niby miał być oddany dopiero w listopadzie i wszystkim innym studentom kierownik mówi że niema miejsc i trzeba czekać aż się zwolni miejsce więc możliwe że nawet dłużej będziemy tak sami :-D :-D A do szkoły mam jakieś 20 minut tramwajem albo pieszo,tak samo wychodzi.No a kuzynka ma 23 lata :-D No ja pewnie panikuje trochę,w końcu najdłużej mnie nie będzie 3 godzinki.

Kacper dziś znów budził się,gardełko go chyba bardzo boli,zrobiłam mu ciepłą herbatkę,dodałam troszkę syropku i troszeczkę miodu i potem tak nie kaszlał ale tak się wiercił że cały czas dostawałam jakiś kopniaki :-D musi spać narazie ze mną bo łóżeczko nam się popsuło,tzn rozeszło się i szczebelki wypadają :-D :-D

Jedziemy po obiadku do mamy bo muszę popakować sobie książki bo jeszcze są w moim pokoju starym :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 wrz 2008, 12:52

Kicia10 pisze:Kacper dziś znów budził się,gardełko go chyba bardzo boli,zrobiłam mu ciepłą herbatkę,dodałam troszkę syropku i troszeczkę miodu i potem tak nie kaszlał
Ja mam nadzieję ze szybko da się zwalczyć to choróbsko.

A z tym akademikiem to macie naprawdę super, no i myśle że to mieszkanie nie jest na 10piętrze :-D A kuzynka na pewno da radę.

Ja własnie zrobiłam porządek ze zdjęciami, niestety nie mam juz czasu wrzucić wam fotek z roczku bo zaraz po obiedzie jedziemy w odwiedziny do cioci ale wszystkie najlepsze są na bobasach więc możecie zajrzeć :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość