Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

06 mar 2008, 13:29

:ico_sorki :-D : dziekujemy za torciki ;-) nio to i ja bede go sadzac a cio :ico_haha_01: niech nie bedzie gorszy

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

06 mar 2008, 13:51

Dzieki kobietki za propozycje z chrupeczkami, no jakos sobie radzimy i innosci wcinamy :ico_brawa_01: Kochane jestescie babeczki :-D :ico_brawa_01:
A ja sie wlasnie zastanawiam w jakim rozmiarku ciuchy kupowac, no bo tych typowo zimowych to juz nie mozna ubierac, bo jak nie to po poludniu trzeba dziecko przebrac, wiec chyba pare takich przejsciowych by sie przydalo, no ale wlasnie problem na tym, ze te na rok to sa jeszcze za duze! nawet body! :ico_szoking: Chyba cos jeszcze na 6 miesiecy trzeba :ico_szoking: :ico_noniewiem: Poradzcie! Tylko mi zal, bo niedlugo przeciez ponosi! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 mar 2008, 14:11

Anulaf pisze:A ja sie wlasnie zastanawiam w jakim rozmiarku ciuchy kupowac, no bo tych typowo zimowych to juz nie mozna ubierac, bo jak nie to po poludniu trzeba dziecko przebrac, wiec chyba pare takich przejsciowych by sie przydalo, no ale wlasnie problem na tym, ze te na rok to sa jeszcze za duze! nawet body! Chyba cos jeszcze na 6 miesiecy trzeba Poradzcie! Tylko mi zal, bo niedlugo przeciez ponosi!


aniu a może tak na 9 m-cy...? tak w rozmiarze 74?..te na 80 mogą byc rzeczywiście za duże....

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

06 mar 2008, 14:59

No Violu, te na 9mies to czasami dziwnie mierza! No i jest ich niewiele! Tutaj roczek jest wlasnie na 74, a 6mies na 68! No i niektore sa juz za male, a niektore ok! To wszystko zalezy od marki, rozmiary sa nierowne, a na necie to tego nie widac! :ico_noniewiem: Jak mnie to zdenerwuje to za szycie sie wezme! :ico_zly:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

06 mar 2008, 17:34

heloł babeczki

co do sadzania to ja Zosie sadzam juz od dawna, ona nie lubi lezec ani na pleckach ani na brzuszku wiec ja sadzam i potrafi tak i 20 min.

jak blysmy w zeszlym tyg u neurologa to mowilam ze ona woli siedziec wiec doktor powiedziala ze nic w tym złego wiec Sywia nie daj sie zwiesc starym dyrdymałom opowiadanym przez teściowa :ico_nienie:

co do chrupków kukurydzianych to tez daje Zosi gdzies tak od 2 tyg
a od 1 tyg daje jej juz biszkopty :ico_brawa_01:

jesli mowa o drzemkach to Zosia robi sobie jedna godzinna tak ok 10.00 , a nastepna o 17.00 wtedy spi od 1 - 2 godz.
w nocy nadal karmie tak co 3 godz. wiec juz marze o 1 przespanej nocy :ico_noniewiem:

Abeganofajna fotke Natalki zamiescilas - juz oddalam swoj glos

Justynko trzymaj sie cieplutko i nie dawaj tez złej energii ktora krązy wokół ciebie
wysyłam do ciebie pozytywne myśli :ico_haha_02:

Moniw pisz co tam u Grzesia , mam nadzieje :ico_sorki: ze juz mu lepiej

Ula tylko pozazdrościć takich szefów, nie wiem czy pamietasz ale ja przez to ze zaszlam w ciąze straciłam przygotowane dla mnie mniejsce pracy, i teraz siedzi tam młoda dziewucha ktora przyszla na gotowca :ico_szoking:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

06 mar 2008, 18:55

Sylwia, spóźnione wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

06 mar 2008, 20:04

ciuszki na 60 cm, jejku ja swemu kupuje na 12 mies. a czasem na więcej bo są na styk albo na 86cm. Mój maluch 2 mies. temu mierzył 76cm.A co do wagi to niczego sobie 10 kg waży- w szpitalu nikt nie chciał mi uwierzyć że on ma 8 mies. A najlepszą mine miała pielęgniarka która go ważyła i zaczeła od 7kg, przesuwała o kg i wkońcu powiedziała a ile ty ważysz, fakt że przez jeden dzień wymiotów i biególnki spadło mu pół kilograma więc waży teraz 8, 500

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

06 mar 2008, 20:50

Witam, wcięło mi wczoraj pięknego posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich świętujących
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za głosiki
Co do sadzania to Natala z leżenia sama nie siada ale z czworaków bez problemu i to chętnie
Nasze odzwyczajanie od cyca dzięki pieknej pogodzie idzie coraz lepiej :ico_brawa_01: dzięki pogodzie bo wychodzimy na popołudniowy spacer i nie musimy cyckać żeby zasnąć :-D bo niestety Natala nie zasypia sama po południu tylko albo w wozku albo przy cycu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ale idzie ku lepszemu......... :ico_oczko:

a ja dziś byłam u fryzjera i ....... tak wyglądam:
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 mar 2008, 22:18

Abegano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

to i ja sie pochwalę nową fryzurką...miałam nic takiego nie zmieniać...ale w końcu zdecydowałam sie na drastyczne cięcie...
tył na karku bardzo króciutko a boki z przodu dłuższe, kolorek orzechowy i tylko małe akcenty blond na grzywce i z przodu ..oceńcie same...
Obrazek
no i oczywiście Miluśka
Obrazek

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

06 mar 2008, 22:24

Heloł!

Ja znów z zaległościami, tym razem...awaria sieci :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Nie nadrobię, nie dam rady...Jaś znów chory...ma infekcję gardła, okropny, paskudny katar i gorączkuje. Dostał antybiotyk. Cały dzień płacze, marudzi, muszę go nosić... Śpi kiepsko - ma zatkany nos a musi mieć smoka... Dziewczyny, z sił opadam... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Dziś już zaczęłam z nim płakać, a byłam dzielna 3 dni... Wzięłabym to draństwo na siebie, gdybym tylko mogła...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość