blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 wrz 2008, 10:49

Ika202, -widzisz jak super hihihih, zobaczymy co z tego wyjdzie :) :ico_brawa_01:

poccoyo, - no naprwde piekna na Twoja dama :) Mata do przewijania bardzo fajna, u nas chyba nie ma takich. Co do butelek i smoczków mam identyczne, i takie opakowanie, zeby się nie brudził dydek tez mam. Jakby co, mam na zbyciu antykolkowe :) Zgromadziłam az trzy, nie wiem jak to sie stało :) Dawali promocyjnie do laktatora i podgrzewacza.

Mi juz brakuje tylko wózeczka :) Waliza juz czeka :)

[ Dodano: 2008-09-29, 11:25 ]
I wiecie co jeszcze dostałam? Herbatkę na rozmiękczenie i przygotowani szyjki macicy do porodu i jednoczesnie na przemianę materii:) Od tej kuzynki z Berlina. Można ją pić na przez ostatnie 4 tygodnie przed terminem :) Ciekawe co to za cudo :) Smakuje niejgorzej :) ALe jeszcze nie bedę jej piła namietnie, dopiero od przyszłego tygodnia. I wiecie, juz bym chcuała wrócic do rozmiarów mniejszych, swoich poprzednich. Boję się że zajmie mi to duzo czasu. Jedyny dobry aspekt, ze zima przed nami wiec mam nadzieje ze do wiosny i lata się uporami wcisne w moje ukochane rybaczki 36 :)

[ Dodano: 2008-09-29, 11:38 ]
Zaczynam mieć syndrom wieloryba. Kurcze, cięzko mi bedzie zniesc ten 9ty miesiąc grrrrr

[ Dodano: 2008-09-29, 12:01 ]
Nikogo nie ma to i ja sobie idę :ico_oczko:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

29 wrz 2008, 12:36

oj ja nigdy nie nosiłam 36... najmniej to 42...ale nalezye do tych co lubia zjesc i wygladaja na duzych ludzi, wiec...co tu narzekac...
mam nadzieje ze zejde do tych 75kg... oby sie udało...
narazie przytyłam pełną 10...więc przy porodzie mi to zejdzie...
ale jeszcze 2mce do konca, zebym sie nie psasła... bo jak ja urodze ...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:23 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 wrz 2008, 12:47

Elllo!!


Faktycznie u nas jakiś mały ruch ostatnio.. ale co zrobić, ładna pogoda to każda pewnie łapie ostatnie promyki słonka i słusznie, my też pójdziemy na chwilke na świeże powietrze.. Dzis\iaj sobie uświadomiłam, że jeszcze 2 dni i mam wizyte u ginki, ciekawe jak tam podwozie, od kilku dni co jakiś czas czuje jakby mi się kości rozchodziły tzn. dokładnie w spojeniu łonowym, mam nadzieje, że to nie jest jakiś obiaw porodowy, musze jeszcze przettwać co najmniej miesiąc, no może 3 tygodnie :-) kupiłam sobie Encyklopedie zdrowia dziecka, bo był w niej film ciąża od A-Z, świetnie pokazali jak wygląda poród i naturalny i cc i powiem Wam, że jakoś czuje się lepiej jak zobaczyłam jak to wygląda, myśle że powinnam sobie poradzić..

Ja na razie nie kupuje smoczków i butelek, w ogóle nie chciałabym, żeby nasz Synek kożystał z tych dobrodziejstw, mam nadzieje że się uda, chociaż jak trzeba będzie to kupimy bo przecież nie będzie wrzeszczeć w niebogłosy :-)

Kasiu, syndrom wieloryba to ja mam od jakiś 2 tygodni, nie zakładam skarpetek jeśli koniecznie nie musze, bo zwyczajnie sobie z tym nie radze, dobrze że buty mam wsuwane to nie ma aż takiego kłopotu, chociaż problemem powoli stają się najprostsze czynności, ale cóż już z górki..

Moje przeziębienie jakoś nie chce minąć, nadal się smarkam i kaszel mam potworny, mokry non stop coś mi się odrywa, byłam nawet w aptece, ale Pani odesłała mnie z kwitkiem do lekarza, cóż.. poczekam do środy..

Zmykam zrobić obiadek, właściwie to tylko kotlety mielone, reszte P będzie robił :-) :-)

[ Dodano: 2008-09-29, 13:34 ]
No i zamówiłam wózek!!! Normalnie szczęśliwa jestem, jeszcze tylko przelew i za tydzień będzie u nas!! Juuuuuuupi!!!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

29 wrz 2008, 14:13

Aniu też kupiłam tą encyklopedię:)Wczoraj oglądałam z zapartych tchem no i oczywiscie na końcu się poryczłam:)Juz sobiewyobraziłam nasza dzidzię u mnie na brzuszku:)CHyba bede beczec jak bóbr z radości:)
Co do smoczków i butelek tez nie chciałabym ich uzywać, CHoc kupiłam po jeden sztuce w razie czego....Do smoczów mam bardzo sceptyczne podejscie. Nie dosc ze moga powodowac wady wymowy, to i dziecko moze nie chciec ssac piersi, bo ze smoczka mu łątwiej. Fakt ze teraz niby pisza na butelkach, ze nie powodują tych wszystkich rzeczy, ale jakos trudno mi w to uwierzyc
Pozdrawiam gorąco:)

[ Dodano: 2008-09-29, 15:14 ]
Wielorybem tez juz jestem hihihi:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 wrz 2008, 14:49

dziewczynki - buteleczki mozna kupic zawsze i wlasciwie wszedzie - jakie tylko chcecie wiec wydaje mi sie ze bez sensu teraz kupowac. jak ktoras juz ma to fajnie, ale jak nie ma to sie wstrzymac i myslec pozytywnie ze pokarmu bedziemy mialy wystarczajaco i przez pol roku conajmniej bedziemy mialy kogos przy piersi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja nie kupuje. Jak zajdzie taka potrzeba to sklepow do groma...

#ania#, ale fajowo ci z tym wozeczkiem!!! Ja chyba poczekam miesiac jeszcze, ale to ze wzgledu na to ze nie mam gdzie trzymac... musze zrobic miejsce, powywozic rzeczy a potem wozek od razu wjezdza do domku :ico_brawa_01:

Ja zaraz zamaiwam wszystko na necie u tego Blumkowego sprzedawcy :ico_brawa_01: ale juz sie nie moge doczekac.

Dziewczynki jeszcze jedno - jak nie zalezy wam na jakims extra wypasionym staniku do karmienia to na targu dzis widzialam za 10-15 zl zwykle bawelniane. Ja sobie kupie takie. A dzis kupilam sobie koszulke do karmienia za 35zl. Nie wiem czy droga czy tania. Pierwsze lepsze stoisko. Musze osbie kupic jeszcze na porod jakas. Ale na porod to chce jakas niedroga, choc wyjatkowa :ico_brawa_01: bo ciagle mam nadzieje ze urodze silami natury... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ale sie najadlam.... ja "wsinia" (tak moj brat cioteczny mowil jak byl malutki nie swinia tylko wsinia) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

29 wrz 2008, 14:51

oj z tym wielorybem to ja już dawno się tak czuje :-D ja przytyłam najwięcej z wszystkich Listopadówek, 20 kg :ico_olaboga: a tu jeszcze dobry miesiąc został, martwię się coraz bardziej jak ja to zgubie po porodzie?

Byliśmy dzisiaj z mężem wybrac wózek i chyba się udało- piękny czerwony lub czarno-żółty wózeczek dla naszej córci: http://www.allegro.pl/item441696544_jet ... atisy.html
na allegro nie będziemy kupowac, bo w sklepie kosztuje tyle samo, ale się cieszę że już się nam udało :ico_sorki:
Ale za to kosmetyczne rzeczy kupimy na allegro bo w sklepie podwójna cena :ico_olaboga:

za 3 tygodnie jedziemy do mojej siostry na wesele i szukaliśmy dziś też sukienki dla mnie, ale nic nie znaleźliśmy i chyba będzie trudno. Umówiłam się z jedną panią na środę, bo będzie miała nowy towar i może się coś na mnie trafi - oby, bo jak nie to przyjdzie mi w spodniach wystąpic, a wszyscy będą pewnie wystrojeni jak nie wiem co :-D

poccoyo, śliczna ta Twoja baletnica :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 wrz 2008, 15:28

zakupy na allegro zrobione :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kupilam dzis jeszcze platki kosmetyczne dla Juniorka i proszki do prania Jelpa (do bialych i kolorowych) czekam na paczke i od razu biore sie za pranie.

Pieluszki tetrowe i flanelowe tez pralyscie prawda??

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

29 wrz 2008, 15:52

Ja jeszcze nic nie prałam. Ale na pewno pieluszki tez wypiorę. Czekam narazie aby R złożył mebelki, abym opdrazu czyściutkie ubranka mogła poukładac do półek

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 wrz 2008, 16:02

jeszcze 10 tygodni i juz wszystkie bedziemy mogly sciskac swoje malenstwa w ramionach!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale bedzie fajnie jak na naszym forum beda juz zdjatka naszych pociech!!! wszystkie dzieci beda piekne!!! i nasze :ico_brawa_01:

ale bedzie impreza no nie?? :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:

:509: :509: :509:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

29 wrz 2008, 16:30

jeszcze 10 tygodni
wydaje mi sięze ojakieś 2 tygodnie mniej zostało... motylek i ja mamy termin na 25listopad... i chyba jesteśmy ostatnie, z tego co pamiętam... :ico_wstydzioch: myśle że nikogo nie ominęłam...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:24 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DianeExcuh, Google [Bot] i 1 gość