mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 wrz 2008, 20:14

Eska, ja marze o piesku, ale chce najpierw miec maly domek zeby piesio mogl po powietrzu tez chodzic, nie chce go "wiezic" w mieszkaniu. A chce Labradora Retrievera, kocham te psy :-) Ale sa strasznie drogie, wiec trzeba miec kase i warunki jednoczesnie. Mam nadzieje ze kiedys sie doczekam...
A powiem Ci szczerze ze ja sie boje owczarkow niemieckich, mam duzy respekt przed nimi, bo jeden taki "fajny" pogryzl moja szwagierke i meza jak byli mlodsi.... choc wiem ze nie nalezy generalizowac.

Aaaa, chcialam sie jeszcze Ciebie zapytac czy ty zdjecia z Olka roczku to u Was w domku byly robione? bo jesli tak, to niezla chatka :-D Podoba mi sie ta roslina z tylu :-) I nie tylko...

[ Dodano: 2008-09-29, 20:15 ]
I Twoj brat na jednym zdjeciu tez mi sie podoba :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-09-29, 20:15 ]
ha ha, no i meza tez masz miodzio ;-) :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 wrz 2008, 20:57

chce Labradora Retrievera, kocham te psy
Ja się za bardzo na labradorach nie znam ale sąsiedzi mają długowłosego Goldena i też mi się podoba ale on do pilnowaczy nie należy :ico_nienie: szczeka raz na ruski rok :-D Ale ładniutki jest nie powiem.
A moi jednak wrócili z pieskiem a raczej panią pieskową :ico_oczko: Słodka psinka ale owczarek to z tego nie będzie :ico_haha_01: Mama-mieszana a tata-owczarek z rodowodem więc typowy mieszaniec z tego naszego. Myślimy nad imieniem.

Mamo Zuzi roczek mieliśmy w domu przyjęć i to niestety nie mój dom :-D choć kominek od dawna mi się marzy :-)

Odnośnie "moich" facetów to miło mi że ci się podobają :ico_oczko: Brata nawet możesz sobie wziąść ale męża nie oddam :ico_nienie: , :-D :-D

Olek spi a ja mam chęć do porzadków w szafie wiec trzeba korzystać póki się chce :ico_haha_02:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 wrz 2008, 21:05

Brata nawet możesz sobie wziąść ale męża nie oddam ,
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: dobra, to Brata biore :ico_brawa_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-29, 21:06 ]
odnosnie psa, to wlasnie ja nie chce "pilnowacza" tylko "przytulacza" :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 wrz 2008, 21:10

Brata biore
tylko nie licz że będziesz miała z niego jakiś pożytek :ico_oczko: mam na mysli takie domowe czyności :ico_smiechbig: chociaż z dziećmi ma kontakt rewelacyjny, wiec pewnie wiecej Zuzia i Nell skorzystają :-D

a to specjalnie dla Ciebie :ico_oczko:
Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 wrz 2008, 21:16

No prosze, hehe, siostrzyczka wyszkolila dla pozytku mego ;-)
:ico_smiechbig: Ale fajnie ma ten Olus tak za raczke sobie z nim chodzi :ico_oczko: :ico_haha_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

29 wrz 2008, 21:37

Eska różyczki jak i cały tort z zewnątrz był zrobiony z masy cukrowej.Miał być marcepan ale ten króty kupiłam poprostu sie zepsuł i musiałam kombinować.
A kubus też z tego.Narysowałam go na papierze a pitem każdą część wykrajałam z kolorowej masy cukrowej i jak puzzle składałam na torcie.W planach miał być inny ale musiałam go troszke obkroić i wtedy wzór by sie nie zmieścił wiec jest cos takiego.Robiłam to po raz 1 .Następnym razem juz wiem jakich błędów nie popełnić.
A moi jednak wrócili z pieskiem a raczej panią pieskową Słodka psinka ale owczarek to z tego nie będzie Mama-mieszana a tata-owczarek z rodowodem więc typowy mieszaniec z tego naszego. Myślimy nad imieniem.
Fajnie macie z tym pieskiem.Tez bym chciała mieć ale w mieszkaniu i to wynajmowanym odpada.Napewno bedę miała jak wybuduje dom.Wtedy kupie nawet 2 , a jak :-D

A Olek w tym gajerku wygląda niesamowicie :ico_brawa_01: Brat też niczego sobie ale zostawie go dla Mamy Zuzi :ico_haha_01:

U moich znoajomych labradorka nazywa sie Kora.A tesciowa miała swoja suczke ukochaną-Zorkę.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 wrz 2008, 21:51

różyczki jak i cały tort z zewnątrz był zrobiony z masy cukrowej.
no to tak jak nasz, podobno masa lepsza od marcepana bo jest bardziej elastyczna i sie nie lamie tak latwo.
Brat też niczego sobie ale zostawie go dla Mamy Zuzi
dzieki :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-30, 13:27 ]
eeee..... laski, gdzie jestescie????????????

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

30 wrz 2008, 15:37

Witam

Nic ostatnio nie piszę ale jakoś nie mam weny :-) Czytam Was od czasu do czasu także wszystko wiem :-D
Widzę, że wszystkie Maluszki już chodzą a nasz dalej nic. Wstaje ale tylko jak ma o co się oprzeć. Ale super raczkuje i widzę, że jakieś postępy w tym wstawaniu są więc się nie martwię za bardzo. Ma Boroczek co dźwigać :-)
Straszny się straszek zrobił z Krystianka ostatnio. Dziś zaczął mi płakać jak włączyłam odkurzacz. jak tylko go wyciągam to Krystian już ucieka :ico_olaboga:
A o myciu głowy to nie wspomnę. Tyle się musimy namęczyć żeby Mu spłukać włoski :ico_olaboga: Macie też tak?

ulamisiula, Tort super. Zdolniacha jesteś. ja to bym w życiu takiego nie zrobiła.
Mam problemy ze zwykłą babką :ico_wstydzioch: a co dopiero taki tort.
Ciekawe czy tak smakował jak wyglądał :-)

eSKa, no no ten Twój braciszek faktycznie fajny. Niestety dziś coś się stało z stronką bobasy i nie da się wejść i nie mogę zobaczyć reszty zdjęć.
Olek spi a ja mam chęć do porzadków w szafie wiec trzeba korzystać póki się chce :ico_haha_02:
fajne masz chęci. Mi jakoś się nigdy nie chce a siedzę w domu. Ale tak to jest jak się nie ma za dużo obowiązków. Trochę się rozleniwiłam. Jak mam więcej na głowie to więcej zrobię.

muszę poczytać więcej żeby poodpisywać. Mały jest w miarę grzeczny więc może mi się to uda :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

30 wrz 2008, 16:47

Nie to tylko tyle pościków ????
Napisze potem bo jestem w trakcie gotowania obiadu i jeszcze Olkiem trzeba się nacieszyć po dniu w pracy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 wrz 2008, 20:04

eSKa, http://www.allegro.pl/item441018681_tra ... placz.html takim jeździłaś? Ja mam taki i Dominisia, i kurczę mi spoko sie pomyka :-D
Wiecie, pytałam o to wieczorne jedzonko, bo moja Zuzia też je przed spankiem i w takim wypoadku nie ma szanas,żeby jej ząbki umyć wieczorem A rano myjemy i Zuzi bardzo smakuje :-D No, a Nelcia ma spust- Zuzanka to rzadko kiedy wypije 180.

ulamisiula, torcik boski! Jesteś niesamowita :ico_sorki: A ja dzis zamówiłam tort na sobotę. Orzechowy będzie.
Misiek niesamowity, ogromniasty, super to zdjęcie w podpisie!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość