Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

28 wrz 2008, 21:26

dobry wieczór!

Od piątku była u mnie koleżanka, dziś pojechała. Było super, wyluzowałam się i nawet nie bolał mnie brzuch. Gorąco Was pozdrawiam

DOBRANOC!

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 wrz 2008, 22:07

Witajcie dziewczynki.
Cos mi ostatnio czasu i weny brakuje :ico_wstydzioch: . Ale staram sie byc na bieżąco!
Mam nadzieje, ze niedlugo bedzie mi dane wiecej do Was napisac :ico_sorki:

Iza, super ze zajrzałaś :ico_brawa_01:

Gabi, ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emi!
My niestety nie mamy dobrych rezultatow jesli chodzi o nocnik :ico_olaboga: , juz sama nie wiem, co robie zle i jak powinnam Asie 'namowic' :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 wrz 2008, 09:29

Cześć Kobietki
Gabi, :ico_brawa_01: dla Emilki.
Barbara, nie jesteś sama z porażką czasową w nocniczkowaniu. U mnie też jeszcze nie nadszedł czas na Kingę.
ALE BĘDZIE DOBRZE I U NAS!!!
Kristi, dobrze, że jesteś zadowolona z imprezki u teściów. A ich humorkami to się nie przejmuj. Widać, tak mają. Raz jest ok, a następnego dnia wstają z łóżek lewą nogą i nic się im nie podoba. Ty rób po swojemu a ich uwagi wpuszczaj jednym uchem, a wypuszczaj drugim :ico_haha_01:

Wiecie, w sobotę usypiałam Pyzę w jej pokoiku. Czytałam jej książeczkę i opowiadałam bajki. Po prawie 2 godzinach niemal ochrypłam i nie miałam pomysłów na bajeczki. Była prawie 23. Mówię Kindze, że już trzeba spać, że skończyły się bajeczki. A dziecko moje na to: "Tak, to dobdźe, to idę tatusia". Myślałam, że się załamię. Tyle czasu się produkowałam z myślą, że Pyzunia zaraz zaśnie, a ona grzecznie wysłuchała, a później podreptała do Grześka. :-D . A Klusek znowu wpycha sobie łapki do paszczy. I śmiesznie wygląda, kiedy chce mieć w buzi smoka i koniecznie obie piąstki. No, ale tak to się nie daje, więc się strasznie denerwuje.

Basiu, kurcze nie mogę się wlogować na waszego bloga. Chyba muszę od nowa się zarejestrować pod innym nickiem.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 wrz 2008, 16:54

"obiecane" Kristizdjęcia trakora i Malwinki ..... acchc... sorki za jakość ... ale robione telefonem ....

Wyszłyśmy dziś chwilkę na spacer bo było pięknie .... ale co ??? jestem tak okropnie słaba że Niuńki nawet nie miałam siły na traktorze pchac .... :ico_olaboga: a jutro muszę iść do pracy ... :ico_olaboga:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

obiecuje że jeszcze jak będzie ładna pogoda zrobie dzieciakom zdjecia jak Kapik wozi Malwinkę na przyczepce tym traktorem ....

[ Dodano: 2008-09-29, 17:33 ]
Barbara, przeslicznąfotkęma Asia w podpisie .... powiedz .... podcinałać Asi grzywkę ? ja mam taki zamiar - bo Złośnica rzadko kiedy daje dobie związac włoski .... ale boje sie o tym nawet pomyslec a co dopiero wykonac....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 wrz 2008, 20:43

Aginka, cudne zdjecia :ico_brawa_01:
powiedz .... podcinałać Asi grzywkę ?
Tak, wlasnie niedawno jej moja mama podciela, bo juz jej do oczek wchodzila
Barbara, nie jesteś sama z porażką czasową w nocniczkowaniu. U mnie też jeszcze nie nadszedł czas na Kingę.
ALE BĘDZIE DOBRZE I U NAS!!!
Dzieki za slowa otuchy Aniu :-) .
Aniu jak sie zalogujesz pod innym nickiem,, to daj mi znac na PW lub gg :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 wrz 2008, 20:46

Jaka fajna Malwinka
he he ... nie wiem po kim ona jest taka fajna .... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

29 wrz 2008, 21:56

Po mamie to chyba jasne :-D
nie ulega watpiwosci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 wrz 2008, 21:59

Wiecie, dziś dowiedziałam się,że zginął mój kuzyn :ico_placzek: . Miał 33 lata i 2 letniego synka. Właśnie rozpadało się jego małżeństwo. Prawdopodobnie załamał się... Wczoraj wieczorem wpadł pod iveko (myślimy, że to nie przez przypadek, ale specjalnie). Zginął na miejscu. Najgorzej, że zginął również kierowca tamtego samochodu... [*][*][*]
Żal mi Oskarka i mimo wszystko Marty. Rozpad małżeństwa był z jej winy. Będzie miała chłopaka na sumieniu do końca życia.

Barbara, w wolnej chwili się zaloguję i dam Ci znać.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 wrz 2008, 22:04

Po mamie to chyba jasne

:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 wrz 2008, 22:11

Aginka, a niby po kim ?? :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości