Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

29 wrz 2008, 16:54

Orzeszkowa, kopać będziemy później, boś teraz pod ochroną :-D
Wyniki masz ok :ico_brawa_01:
Walcz skutecznie z kartonami... Obyś tylko nie przeholowała, kochana... Pamiętaj, przeprowadzka jedno, dzidzia drugie... Niekoniecznie muszą się ze sobą zgadzać...
Mmmmmm, torcik pyszota :-D Wracaj do nas prędko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

29 wrz 2008, 17:55

Orzeszkowa, pyszny torcik :ico_brawa_01: Uważaj na siebie przy tym wypakowywaniu, nie dzwigaj i nie unoś zbytnio rąk do góry :ico_nienie: czekamy na Ciebie i na wieści po wizycie.
Karolina, ja też kupuję łóżeczko turystyczne, wydaje się być bardziej funkcjonalne od tradycyjnego i dłużej posłuży maluszkowi.
Z tymi lekami tak własnie jest, gdy w ulotce napisane żeby stosować wyłacznie w przypadku fakycznej konieczności, to juz się człowiek martwi :ico_noniewiem: Ja na katar dostałam Buderin, i ani razu go nie zastosowałam bo taka była własnie informacja na ulotce, wolałam się przemęczyć oby tylko małemu nie zaszkodziło. Karolinka, skoro u Ciebie taki silny ten kaszel, że aż Ci się w środku "tłucze" wszystko, to łykaj sobie ten syropek, z resztą doktorka wiedziała co przepisuje.
Tosia, widać u nas same wirusy...jak nie grypowe to komputerowe :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Fajnie, że się wybawiłaś na weselu. Czekamy na fotki. Miłego odpoczynku.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 wrz 2008, 17:56

Mmmmmm, torcik pyszota :-D
yhmmmmmmmm, nawet mi apetycznie wyglada i mi sie smak zrobil - a to duuuuuzo znaczy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Orzeszkowa, a gdzie foty nowej chatki??? :ico_nienie: :ico_oczko:
czy wy juz kompletujecie wyprawkę?
ja bym raczej powiedziala, ze mam juz ja skompletowana :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brakuje mi materaca do lozeczka, ale to w kazdym momencie mozna dokupic i zreszta chce poczekac, bo mi kumpel obiecal takie mini-lozeczko (na jakies 2-3 mce zycia) i chce zobaczyc jak juniorek bedzie przybywal na wadze i wtedy zdecyduje o typie materaca :-D posciel mam po carmen, ona juz spi w duzym lozku, ale chce ewentualnie dokupic cos "chlopiecego". no i brakuje mi wanienki, jak nie dostane od innych znajomych to kupie w ikei - mam juz upatrzona :ico_oczko: poza tym, to chyba wszystko jest, zreszta w dzisiejszych czasach to zawsze mozna skoczyc i kupic co potrzeba :ico_oczko:
Karolina2411, a ten hijack do czego sluzy? taki przeszper na plikach??? juz sciagnelam, zaraz skan zrobie bo mimo ze avast dobrze sluzy, to jakis trojan (a konkretnie - 5 :ico_oczko: ) ostatnio mi wlazlo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_nienie:
kurcze, z czym to sie je??? :ico_szoking:

a teraz junior... ulozony jest poprzecznie, co mi juz na pogotowiu mowili a i lekarz teraz wspomnial ze JESZCZE maluch sie nie przelozyl. kiedy powinno to nastapic - nie pamietam. ale pamietam ze carmen tez zwlekala z prawidlowym ulozeniem :ico_oczko: wazy 1410 gr, za miesiac mam usg dopplerowskie... no i dostalam ochrzan, ze jeszcze endokrynologa nie odwiedzilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale mi sie nie chce, to strata czasu :ico_zly: wiem doskonale, z czym sie je to co ze mna sie dzieje... poprosilam tylko o jedno badnie - ciezaru wlasciwego moczu- i jakos nie moga mi dac skierowania, a do mnie sie czepiaja :ico_zly: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 wrz 2008, 18:11

osita, masz rację, teraz można wszystko kupić w każdej chwili no ale wiadomo jak to baba w ciaży musi mieć wszystko przygotowane najlepiej dwa miesiące przed porodem :ico_brawa_01: :-D
Junior duży :ico_szoking: fajnie :ico_brawa_01: jeszcze ma czas żeby się ułożyć więc nie ma paniki :ico_nienie:

Orzeszkowa torcik narobił mi wielkiego smaka bo właśnie taki za mną ostatnio chodzi :ico_oczko: ale dziękujemy. I dziewczyny mają rację, nie przemęczaj się. Lepiej porobić kilka dni dłużej a nie zaszkodzić niuni :ico_nienie: :ico_nienie: czekamy na Twój porót

Karolina2411, ja nie mam na kompie żadnego programu antywirusowego :ico_wstydzioch: no i niezbyt mi chodzi. Może mi coś poradzisz bo informatykiem nie jestem za dobrym :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

29 wrz 2008, 21:41

Ja się kompletnie nie orientuję w tych programach antywirusowych. Mój mąż zajmuje się tego typu problemami z kompem, tak więc nie wypowiadam się.
Osita, te ułożenie poprzeczne nie jest chyba dla juniora niebezpieczne, jeszcze teraz?? Mój Bartuś w 20 tc był główką w dół, na ostatnim usg natmiast odwrotnie. Właśnie, w którym tygodniu maleństwo się układa tak prawidłowo, już do porodu?
A ciężar właściwy moczu, to chyba badają przy okazji tej podstawowej analizy, dlaczego nie chcieli Ci dać skierowania? Mi ginka zleca badanie moczu co miesiąc, nie muszę się o nic upominac.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

29 wrz 2008, 22:37

Jestem na chwilę, robaczki :ico_haha_01:
Osita, najpierw rzeknę tak: Jupi jupi jupi jeeeeeeeeeeeee :509: na cześć kolejnego zdrowego dzieciaszka :ico_brawa_01: Natomiast HijackThis służy do przeskanowania kompa, następnie po zrobieniu tzw. loga i przesyła się go komuś, kto ma o tym jakieś pojęcie i osoba ta podpowiada, co należy usunąć, czyli pliki potencjalnie niebezpieczne, bądź bardzo niebezpieczne... :ico_haha_02: Jakby co, służę pomocą... A do, jak to powiedziałaś "przeszperu" polecam SpyBot'a... Znajdziecie go tutaj:
http://www.idg.pl/ftp/pc_6931/SpyBot.Se ... y.1.4.html
Pobrać, zainstalować, przeskanować klikając na "Sprawdź wszystko"... jeśli na kompie jest dużo programów i plików, trochę to potrwa... Po zakończeniu skanowania pojawią się PASKUDY... Będą zaznaczone zielonym haczykiem... Klikamy na usuń i po sprawie :-D
Evik, natychmiast ściągnij NODa!!! To antywirus po polsku, łatwo sobie poradzisz z jego obsługą...
Znajdziesz go tutaj
http://www.eset.pl/wersje-testowe.html
Po otwarciu strony klikasz na
Pobierz wersję testową ESET NOD32 Antivirus...
Pobierasz, instalujesz, finito. On już wie co robić...
Pobierz tego Hijacka i w Twojej wolniejszej chwili przez GG zrobimy z tym co trzeba... Poprowadzę Ciebie grzecznie, więc nie będzie problemu. Tego NODa zainstaluj jak najszybciej... Komp na dobrą sprawę w każdej chwili może Tobie "klęknąć" i powiedzieć: "to ja już pani podziękuję"... To nie żarty... Naprawa kosztuje, a myślę, że można go jeszcze reanimować...
Ania, problem zaczyna się z nieprawidłowym ułożeniem maleństwa dopiero w 38 tc. Do tego czasu dziecko może buszować po macicy i układać się jak mu się podoba...

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 wrz 2008, 22:39

hejka:)
Jakos dzis nie mialam czasu tutaj zagladnac,bylam na miescie,potem w markecie,mialam gosci w domku i tak zlecial dzien i jestem padnieta.Wogole to zaczelam psikac i gardlo mnie boli-musze sie pilnowac zeby nie zachorowac.Pewnie przez te zmiany temperatury tak sie czuje:(
Co do wyprawki to zaczelam myslec ale jeszcze nie dzialam,choc podstawy juz mam czyli łóżeczko,materac,posciel,reczniki,częsc ciuszkow.Najpierw musze kupic komode-dla ciuszkow malutkiej zebym mogla juz tam sobie wszystko szykowaca reszte bede dokupowac.Do szpitala koszule,laczki juz mam,tylko szlaflok pozyczy mi kumpela:).Bedziemy pewnie o tym duzo pisac to wtedy bede sobie kalkulowac co musze dokupic:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

29 wrz 2008, 22:48

Karolina, Ty to jesteś wszechstronna kobitka :ico_brawa_01: zawodowy informatyk z Ciebie :-D :ico_oczko:
Znalazłam coś ineresującego na problem bolesnych i poranionych sutków, krem do stosowania w trakcie karmienia a także jeszcze przed porodem. Przygotowuje sutki do okresu laktacji, z resztą zobaczcie same http://www.miralex.pl/?product,pl,68
Magda, weź cos na to gardło, żeby w co gorszego się to nie przeistoczyło.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

29 wrz 2008, 22:51

Ja za koszulą się jeszcze rozglądam... Brzuch jeszcze urośnie, więc na zapas nie kombinuję :-D Szlafrok mam taki, że dwie takie jak ja w niego wejdą, więc pewnie tego właśnie wezmę... Kapcie nowe, bo te domowe, wychodzone, wygodne, tylko dla oczu domowników się nadają :-D Już kupiłam na Allegro majtki jednorazowe, na okres po porodzie... Nie będę latać z wkładką miedzy nogami, niedyskretnie ręką je podtrzymując... Na obchód się ściąga, po obchodzie z powrotem hop w gatki :-D Tylko patrzcie, żeby były z naturalnego tworzywa... Dla dzidzi nic tam gdzie będę nie potrzeba, ale dla własnej wygody zabieram trzy bodusie... Lubię, jak pieluszka trzyma się pupy, a nie wędruje, no i gwarancja, że plecki i brzuszek maleństwa będą zawsze cieplutko okryte...

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

29 wrz 2008, 22:51

Dziewczynki, mamy dwusetną stronę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość