Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 wrz 2008, 12:10

Osita, dawaj loga na PW :-D Zobaczymy, co tam u Ciebie w kompie piszczy... :-D
myślę, że Junior sobie poradzi z obróceniem we właściwym kierunku... A czy mu obecnie w tej pozycji wygodnie, to już jego indywidualne podejście do tematu :-D
Ania, spokojnie... Masz jeszcze mnóstwo czasu na wyprawkę... Tylko nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę, bo Cię szlag trafi, jak będziesz musiała na "hura" zakupy robić... A nazwę podpasek zaraz znajdę... Nic się przez nie nie przedostanie...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 wrz 2008, 12:14

aniafs, jesli masz juz karte makro, to wejdz na ich stronei wpisz numer karty. obejrzysz sobie na spokojnie oferty i porownasz ceny - nie bedziesz musiala wjezdzac :-D dla mnie makro dosyc drogie jest, tak samo sellgros. jesli doliczyc koszt paliwa...
ale mam bodziaki z makro po carmen i kurcze, jak nowe :ico_szoking:
ja mialam cc wiec sie na temat podpasek nie wypowiem :ico_oczko: majtochy kupilam siatkowe wielorazowe - super sa.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 wrz 2008, 12:19

http://www.domzdrowia.pl/40060,wklady-a ... 0-szt.html
To te... Nie są w rewelacyjnej cenie, ale na początek połogu idealne... A potem, jak już było lżej używałam Bella Maxi, pakowane po 10 szt., cena ok.3 zł.

[ Dodano: 2008-09-30, 12:39 ]
Spadam pranie powiesić... I jeszcze jakieś prasowanie... :ico_zly: Jak ja tego nie cierpię... :ico_zly:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 wrz 2008, 12:42

Karolina2411, wyslalam ci wlasnie maila... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kurcze, wsciekam sie, bo mnie gardlo drapie. tata mowi, ze to moze byc z refluksu, nie musi byc z infekcji gardla. ok. ale, :ico_zly: , wlasnie mi sie kaszel taki z flegma zaczal - dobrze, ze zamowilam na jutro wizyte do lekarza (wczoraj) bo potrzebuje recepty, ktorej gin mi nie chcial przepisac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

30 wrz 2008, 12:54

hej dziewczyny:)
Cos zle sie czuje...wiec ide zaraz po cos na gardelko i do wyrka.Jutro ide na krew,mocz i glukoze-bleee.Szukam zason do pokoju i nigdzie nie ma koloru brazowego,same takie w odcieniach rudego a mam na to pieniadze i chce kupic jak najszybciej zeby nie stracic i szlag mnie trafia bo nigdzie nie ma :ico_zly:
Tak mysle ze w tym miesiacu kupie ta komode i wtedy bede juz kompletowac wyprawke...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 wrz 2008, 15:49

A co tu tak cichutko, coooooo? :-)
Coś mi się zdaje, że połowa przynajmniej coś złapała... :ico_chory:
Czy Wy nie macie co robić, tylko chorować...? :-) Nie, no przecież ja też chora :-D :ico_puknij:
Zdrówka, dziewczyny... Ja czuję się lepiej... Po potężnej dawce Vit.C przeszedł mi katar i temperatura... Tylko ten kaszel... Już nie wiem za co się trzymać, jak kaszlę... Najwygodniej na sedesie :ico_olaboga: Już kilka razy z bólu brzucha przy tym kaszlu zwyczajnie w majtki popuściłam, więc teraz na kolejne serie do łazienki biegnę...

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

30 wrz 2008, 16:25

Karolina-w jakiej postaci brałas ta witamine C???Moze mi pomoze,bo jeszcze chora nie jestem ale czuje jakby mialo mnie łapac i gardelko boli...
Ogolnie to nic nie mam dzis do roboty i bycze sie:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 wrz 2008, 16:31

W postaci tabletek musujących... Dawka Vit.C 1000 mg. Dwa razy na dzień... Spróbuj... Na pewno nie zaszkodzi...

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

30 wrz 2008, 16:36

Dzieki Karolina-wyprubuje:)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

30 wrz 2008, 18:00

Osita napisał/a:
Ania, ciezar wlasciwy oznaczaja tylko czy jest w normie
Osita, wiesz to chyba zalezy od laboratorium, a dokładnie od sprzętu jakimw wykonują analizę. Niekiedy dokładnie oznaczają ciężar właściwy tzn.podaja konkretną wartośc liczbową, plus zakres wrtosci referencyjnych. Ale tak jak pisałam, to zależy od labolatrium.
A tato może mieć rację z tym refluksem, mój dziadek cierpi na tą przypadłość i bardziej dokucza mu gardło niz sam żołądek.
Dzięki za informację o tym, że mogę sprawdzić na necie ceny produktów makro. Nie wiedziałam o tym :ico_wstydzioch: , może dlatego, że nie mam jeszcze karty. W tym tygodniu wyrobi nam ją teść, bo mogą tylko osoby z działalnością gospodarczą, a on ma swoją firmę.
Karolina, dzięki za link z podpaskami. Niby taka banalna sprawa, a sie człowiek głowi.
Karoilina napisał/a:
Najwygodniej na sedesie
:-D :-D :-D biedna, ale każda pozycja, w kazdym miejscu jest dobra jeżeli przynosi ulgę
Magda, dasz radę z tą glukozą. Dla mnie to nic strasznego było, myslałam, że bedzie gorzej. I kuruj się porządnie. Ręce opadają ile ludzi teraz choruje.
Dzisiaj zabroniłam dziadkom iść do przychodni po recepty na leki, zamówiłam im wizytę domową. Po co maja tam siedzieć w kolejce, w poczekalni pełnej chorych ludzi, zaraz zniosą wirusa do domu i sie wszyscy pochorują.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość