Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

30 wrz 2008, 18:37

Ania-no i bardzo dobrze ze nie kazalas isc do przychodni dziadkom,naprawde tyle osob choruje...My to szczegolnie musimy o siebie dbac bo mamy dzidziusie w brzuszkach :ico_haha_02: ,ale musimy daawac sobie rade :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

30 wrz 2008, 19:04

Magda83 napisał/a:
tyle osob choruje
No własnie...zastanawiam się czy można się nam zaszczepić na grypę hmmm... :ico_noniewiem: Mój mąz dostał bezpłatnie szczepionkę na grypę w pracy. Jak jutro przyjdzie doktorka do moich staruszków to się wypytam.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

30 wrz 2008, 19:47

Ania-no wlasnie ciekawe czy my mozemy sie zaszczepic???Ale nie mam zupelnie pojecia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

30 wrz 2008, 21:22

Magda83 napisał/a:
nie mam zupelnie pojecia
Jutro zapytam doktorkę.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

30 wrz 2008, 22:26

Hello
Cos dzisiaj tutaj pusto u nas grudnioweczki :ico_noniewiem:
Mnie gardlo boli i boli,non stop pije herbate z cytryna,mam nadzieje ze nie bede meczyc sie w nocy z tym gardlem bo musze jutro wczesnie wstac zeby jechac na te badania :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 wrz 2008, 22:36

Wpadłam tylk na na chwilkę, żeby dobranoc powiedzieć... Co prawda pod wieczór już się wyspałam i teraz mogę mieć z tym problem, ale gorąca herbatka czeka przy łóżku... Położę się chociaż... Może w końcu oczy się zmęczą...
Dobranoc, robaczki...A rano zdrowo tu proszę :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

01 paź 2008, 08:52

Evik Łukaszek ma 4 ząbki na górze i 2 na dole nie marudził mocno a bynajmniej ja byłam przygotowana na większe męki

co do wyprawki to większość rzeczy mam po Łukaszku ale muszę kupić rzeczy dla siebie żeby spakować torbę do szpitala na to nigdy nie jest za wcześnie a z ciuszkami to poczekam
narazie kupiłam podpaski bo były na promocji :-D na polug ok ale mszę kupić te wkłady belli one mi się sprawdziły

mnie też jakieś choróbsko atakuje ale biorę rutinoskorbin ciepło sie ubieram i nie poddaję się

a teraz ponarzekam bo strasznie zaczyna mi dokuczać kręgoslup brzuszek coraz wiekszy i ból coraz większy i nawet odpocząć nie bardzo mam kiedy bo Łukaszek mnie potrzebuje :ico_noniewiem: wieczorem mąż masaż robi ale to wiele nie daje a to jeszcze ponad 2 miesiace :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 paź 2008, 09:22

Witam dziewczynki

Ja wczoraj nie miałam zbytnio głowy do siedzenia przed kompem. Jakoś taki dziwny dzień, słąbo się czułam i na nic nie miałam ochoty. No a dziś muszę bo jestem sama z małym więc czy czuję się dobrze czy nie nie mam wyjścia :ico_noniewiem: Pada, wieje i nie chce się nosa z pod kołdry wysunąć :ico_olaboga: no cóż, taka pora roku :ico_noniewiem:

Ja nic się nie odzywam jeśli chodzi o choroby bo nie chcę zapeszyć i się rozchorować. Ale wszystkim kaszlącym i kichającym życzę zdrówka :ico_chory: :ico_chory: :ico_brawa_01:

No i idę z małym do lekarza jutro. Po pierwsze ma cały czas kaszkę na całym ciele no i jakoś niepokoi mnie fakt, że śpi tak niespokojnie, ma wzdęcia i strasznie go to męczy. Chyba poproszę o podstawowe badania krwi i moczu, będę spokojniejsza.

Wiecie co, ostatnio spotkałam się z koleżanką, która ma 2 miesięcznego synka. jak go wzięłam na ręcę to Tymek leciał jak szalony do mnie i chciał też żebym go wzięła :ico_olaboga: naprawdę się przeraziłam jak to będzie w grudniu :ico_olaboga: :ico_olaboga: zanim on się przyzwyczai do tego że jest braciszek, ktory ciągle wisi przy cycu to może trochę czasu minąć :ico_placzek:

kasia1983, no to mój Tymek ma tyle samo z tym że teraz przebiła mu się już dwójka na dole i czekamy na drugą :ico_sorki: no i niestety daje trochę popalić albo ja jestem przewrażliwiona :ico_noniewiem:

aniafs, ja też nie mam problemu z piciem glukozy. kubeczek na raz i nawet sie nie krzywię :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 01 paź 2008, 09:24 przez Evik.kp, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

01 paź 2008, 09:22

hej hej Grudnióweczki :-)

zaglądam, jak obiecałam z torcikiem :-D
dziś u mnie
Obrazek

noo i ten obiecany torcik... :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 paź 2008, 09:28

ananke, dziękujemy, ja od rana mam ochotę na słodkości więc na pewno pojem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do wkładów to ja od początku używałam tych bella ale największych i byłam zadowolona. Oczywiście majtki jednorazowe to świetny wynalazek, przydały się dwie paczki. Potem już nosiłam zwykłe bawełniane i podpaski ale takie najzwyklejsze bez siatki. no i codziennie podmywałam się tantum rosa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DianeExcuh, Google [Bot] i 1 gość