eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

30 wrz 2008, 21:40

kocura , dokładnie taki ten wóziol i nawet kolorek ten sam http://www.allegro.pl/item446662639_woz ... ratis.html

Ja dziś więcej nie napisze, złapał mnie przedokresowy dół i ryczę :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_puknij: a już myślałam że po porodzie mi przeszło a jednak znowu się zaczyna :ico_placzek:
Jutro nadrobie pisanie

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 wrz 2008, 22:26

eSKa, to inny model tego wózia- my mam travel. Oj, to trzymaj się, Bidulko! A jutro do pracy, czy sobie w domku odpoczniesz?

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

30 wrz 2008, 22:31

Hej dziewczynki,ja czytam co nieco ale sorki nie odpisze,bo znów się pokłóciliśmy z Ł i nawet boje mu się cokolwiek napisać bo czuje że wystarczy jedno słowo nie tak i wszystko się zawali :ico_placzek: :ico_placzek: A poszło tym razem o to że Ł miał nam załatwić transport na niedziele do Szczecina,jak był to mówił że załatwi żebym się nie martwiła a teraz mi mówi że jak ma załatwić :ico_puknij: sorki nie mówił tylko krzyczał no i powiedział że sama mam sobie dac rade :ico_puknij: no ciekawe jak :ico_puknij: z dzieckiem,wózek,wszystkie rzeczy,naczynia itd.itp o łóżeczku czy takich tam innych to nawet nie wspomnę,6 godzin pociągiem w tym 2 przesiadki i jeszcze dwa tygodnie bez lodówki :ico_puknij: no sama bym dała rade ale przecież jadę z dzieckiem.Sorki ze na smęciłam ale nie mam się komu wyżalić na dodatek potem mi napisała że on wcale niema ochoty wracać :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 wrz 2008, 22:34

Kicia10, oj, Kochana, tak mi przykro. Pewno zaraz po tej rozmowie pożałował,co powiedział. Jak bym tylko mogła to bym Ci pomogła... Trzymaj się!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 wrz 2008, 22:54

Hej,

Eska, Kicia, trzymajcie sie kobitki!!!!!!!! Sciskam mocno!!!!!
Kicia, no ten L. to chyba wyobrazni nie ma :ico_noniewiem: lepiej przeczekaj zlosc, jutro bedzie nowy dzien i bedzie lepiej, zobaczysz!

Kocurka, no Nell jak walnie flache rano to jest taka ciezka haha. Pije z 250 wody i 5 duuuzych miarek (takie jak dwie w polskim nanie). Jak chce wymieszac proszek z woda to musze mieszac dluga lyzeczka do lodow bo sie nie miesci :-)

A moje dziecko ma jakis dziwny okres.... Zaczela normalnie spac w nocy :ico_sorki: to zaczela swirowac w dzien.... :ico_noniewiem: Juz kolo tygodnia spi tylko raz dziennie :ico_olaboga: a jaka spiaca i marudna jest to nie wspomne i nie moze usnac, noszenie nawet nie pomaga jej w zasnieciu ani wozio, ani spacer, no nic i koniec. Niech se nie spi gluptas, kiedys pozaluje ;-) :-D
Postaram sie wrzucic fotki ze chrztu, o ile imageshack dziala .

[ Dodano: 2008-09-30, 22:56 ]
Nawala imageshack :-( wrzuce na NK, ok?

[ Dodano: 2008-09-30, 23:07 ]
nonono, ma za duzo zdjec na NK i nie wchodza tez :ico_zly:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 wrz 2008, 23:13

Jutro wieczor napisze co u mnie,bo teraz nie mam juz sily, ale za to mam niespodzianke :) Obiecuje ze jeszcze bedzie udoskonalone :)
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 37#4618337

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 wrz 2008, 23:21

Laski, nie mam jak zamiescic na polskiej stronie, wiec zapraszam na moja stronke w szwedzkim forum, tam sa 4 zdjatka ze chrzcin. Zeby je powiekszyc to trzeba na nie kliknac :
http://www.familjeliv.se/hem/cassie27/g ... m=Standard

[ Dodano: 2008-09-30, 23:22 ]
Dominisia, ale cudooo :-) Nie dziwie sie ze teraz nie masz czasu ;-) Dzieki!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

01 paź 2008, 12:24

cześć Mamusie :-D

ja wpadam na niedlugo bo mi net siadli wykupiliśmy tylko jakiś inny na jeden dzień zanim tamten naprawią, a się nie spieszą :ico_nienie: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ULA tort po prostu boski :ico_brawa_01: wogóle brawa dla Ciebie, że tak super wszystko zorganiowalaś :ico_brawa_01:

Dominisia no super te suwaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pomyslowa kobitka z Ciebie??? :ico_brawa_01: co slychać u Jasia??? :ico_noniewiem:

Mamozuzi obejrzalam zdjęcia :ico_brawa_01: torcik też bardzo w moim guście :ico_brawa_01:

kurcze a co u mnie...nie za ciekawie :ico_olaboga: W. nie może znaleść pracy, bo tu wogóle taki martwy okręg gdzie mieszkamy :ico_noniewiem: więc postanowiliśmy, że zukamy oboje od dzisiaj, a później będziemy myśleć co dalej i dopasowywać jedno do tego pierwszego, które znajdzie pracę :ico_noniewiem: lepiej, żeby to bylo szybko, bo nie mamy za dużych oszczędności....
no ale cóż jestem dobrej myśli....dla mnie najważniejsze, że jesteśmy wszyscy razem :-)

Daruś zacząl chodzić w niedzielę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale śmiesznie...nie jestem jeszcze przyzwyczajona, że jakiś male ufo mi na dwóch nogach chodzi po domu....

spadam, bo jeszcze muszę w necie pracę popatrzeć... :ico_noniewiem:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

01 paź 2008, 12:58

agnieszka01.04 pisze:ULA tort po prostu boski wogóle brawa dla Ciebie, że tak super wszystko zorganiowalaś

Dziekuję :ico_sorki:

Mamo Zuzi fotki świetne!!!

Dominika świetne te suwaczki :ico_brawa_01:

Kicia normalnie tego Twojego to bym w nonono kopnęła.Dobrze to znam gdy wszystko jest na mojej głowie.Ale dasz radę.Wierzę w Ciebie :ico_brawa_01:

Dzis stawiam :ico_tort: :ico_kawa:

Benek ma roczek.A tak było rok temu
Obrazek

Na sali z tatusiem
Obrazek

druga doba w domku
Obrazek

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

01 paź 2008, 13:36

BENIU WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość