kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

06 mar 2008, 16:31

cześć rybki!
miałam wpaść wcześniej ale to tt mnie z równowagi wyprowadza,zanim strona mi się otworzy to można usnąć.
widzę że zakupy dzidziusiowe idą pełną parą :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-06, 15:34 ]
NOWA ja bym kołderki do wózka nie kupowała bo latem to się raczej nie przyda.a wanienkę mam po Bartku taką zwykłą ale ta druga też fajna chociaż cena już mniej.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 mar 2008, 16:36

NOWA, ja kupuje taka duza wanienke normalna , bo ona jest praktyczniejsza. Dzidzi Ci podrosnie i ta druga bedzie niewygodna dla niego.
co do poscieli to ja kupie tez kołderkę bo przecież po lecie przychodzi jesien i zima :ico_oczko:
co do nauki to zajac nie jest ale ja jestem z nia w lesie. Ten semestr zaczełam od totalnej olewki no bo jak tu myslec o czymkolwiek innym niz o dzidzi.
Mówie wam jaki mój M. był dziś happy że mu lekarz dokładnie kazdy szczegół dzidzi pokazywał i tłumaczył, nie to co tamten bałwan pare tyg. temu :ico_puknij:
no i nasze dzidzi miało dość pełny pecherz, pan doktor stwierdizalze zaraz sobie nasiusia do wody, ale dziwne nie?Samo siebie obsikuje, jakiś pampers by sie przydał :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-06, 15:37 ]
musze sie zbierac na lekcje, ale mi sie nie chce :ico_noniewiem:
zjadłam mielonego kotleta i mam zgage jak stad do warszawy :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-06, 15:40 ]
zmykam na dziś, jutro pewnie zajrzę ale nie mam pojecia o której, do południa beda mi z ta balustrada głowe zawracac, potem mam lekcje, potem pewnie cos sie pogapie w zeszyt i posprzatam troche i zleci. Ale w przyszlym tyg. do południa bede wasza :-D

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

06 mar 2008, 16:41

a to mój brzuch (zdjęcie z dzisiaj,rozstępy jeszcze z pierwszej ciąży :-) )

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 mar 2008, 16:42

Dzięki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-06, 15:45 ]
kasiulinka, super brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , w koncu nam go pokazałaś :-D

[ Dodano: 2008-03-06, 15:57 ]
Widzę, że nie ma z kim pogadac :ico_placzek: To ja tez zmykam :ico_papa:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

06 mar 2008, 22:05

Ja swiezo po wizycie tez :) Potwierdzona DZIEWCZYNKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wazy 960 g i siedzi sobie juz glowa w dol, obrocila sie skubana :-D Mam odstawiona Luteine i Kalipoz MagneB6 tez koncze i mam wrocic do Asparginu zamiast tego. Szyjka dalej tak samo krotka, wiec jest dobrze :-D Balam sie ze sie jeszcze skrocila, bo ostatnio czesto mam skurcze i bole w nocy. Ale dajemy rade :-)
Serce strasznie mi daje w kosc, robilam hormony tarczycy ale wyszly w miare ok, chociaz jeden za niski (ale ginka stwierdzila ze w ciazy to badanie jest malo miarodajne). No i bardzo mnie uspokajala ze to z sercem tak moge miec w ciazy, ze po prostu nie wyrabia i ze nawet moze byc gorzej kolo 30 tc :ico_olaboga: Nie wiem jak ja to przezyje.
Za to po wizycie najadlam sie w mcDonaldzie jak swinka :ico_haha_01:
A moja waga +5kg, przyzwoicie nawet :-)
No i musze glukoze zrobic fujjjjjj dobrze ze tylko 50

Marta26 pisze:waga ok. 500 g


Moja tez w 23 tc wazyla 500g :-D

lulu_ pisze:
Mam już trzeci dzień ból w dole brzucha (taki jak przed miesiączką) :ico_noniewiem: Biorę No-spę, zastanawiam się czy Wy też tak macie???


ja tak mam, kazal mi lykac dalej nospe 2 razy dziennie

Marta26 pisze:wiecie co, chyba zacznę do tego gina chodzić prywatnie i z nim pogadam na temat porodu, bo on pracuje w krakowie w super szpitalu


co to za szpital ktory tak ci przypadl do gustu? Ujastek?

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 mar 2008, 23:09

Witam

Nie miałam czasu wcześniej coś napisać. U mnie po kontroli wszystko jak najbardziej perfekt :ico_oczko: i znów badał praktykant, następna wizyta za miesiąc a kolejne juz co 2 tyg.

Tuska, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super że ci się potwierdziło że dziewczynka no i spora, normalnie prawie kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasiulinka, super brzusio, no i zazdroszczę ci tego pępka w środku bo ja mam znów na zewnątrz :ico_zly:

NOWA, te łóżeczko co pokazywała lulu jest super, bo przewijak ma wygodniejszy od tego co ty czy spinka pokazywałyście, ja gdybym miała jeszcze raz kupować to łóżeczko ale juz właśnie z lepszym przewijakiem bo mam coś takiego
http://allegro.pl/item317765493_kojec_l ... racja.html
Tylko nie mam tego pojemnika bocznego na jakieś kosmetyki czy pampersa, bo w sumie 2 lata temu kupowałam, no i nie było tez do wyboru łóżeczek z takimi fajnymi przewijakiami jak lulu pokazała, a moskitiera przydała się latem bo u nas nawet sporo much było .

Wanna chyba najlepsza ta zwykła duża, tania, a z resztą potem zawsze się można przenieść z dzieckiem do dużej naszej wanny.

lulu_, my mamy teraz taki wózek dla Milana i też rewelacyjnie się prowadzi
http://www.subasta.pl/item-72478_twiste ... isy_sprawdŹ.html

Marta26, super że widziałaś dzidzie na usg i wszystko ok, :ico_brawa_01: u nas to samo powiedzieli coś takiego że trzyma ręce w dole więc dokładnie nie widać ale przypuszczają że to chłopak, więc my już na chłopa się nastawili :-)

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

07 mar 2008, 00:20

siunia, podoba mi się ten wózeczek co kupiłaś, ale w sklepie jeszcze takiego nie spotkałam.
Mieliśmy dziś pojeździć po sklepach, ale mój Ł. się rozchorował - początkowo gardło i gorączka, a od kilku godzin wymiotuje i ma biegunkę. Biedaczek strasznie się męczy. Mam nadzieję, że się nie zarażę!!

Nowa, ja pościeli do wózka nie kupuję. Moja siostra urodziła 4 czerwca i mały nie potrzebował pościeli, wystarczył rożek lub kocyk.

Kasiulinka, śliczny brzusio!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-06, 23:25 ]
Tuska, super że u Was już lepiej. A Twoja córeczka już taka duża :ico_brawa_01:

Ja już robiłam obciążenie glukozą 50g. Nie było tak źle, chociaż piłam to świństwo bez cytryny. Najgorsze jest czekanie - po 50g czeka się 1 godzinę, a po 75g 2 godz!! W moim szpitalu nie pozwolili w tym czasie nigdzie wychodzić, więc warto zabrać ze sobą książkę.

[ Dodano: 2008-03-06, 23:25 ]
Nowa, a możesz podać mi link na jakąś aukcję tej babki, od której kupiłaś wózek?

[ Dodano: 2008-03-06, 23:28 ]
Marta, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ból przeszedł jak poleżałam trochę. Sama No-spa nie wystarczy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-06, 23:28 ]
Do jutra!!!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 mar 2008, 08:25

Tuska, tak ujastek, masz jakies info na jego temat? :ico_sorki: Gratuluje babeczki jeszcze raz!
siunia, ja też mimo wszystko juz nastawiłam się na faceta, choć wiem że mi lekarz nie kazał :ico_oczko:
lulu_, no tak, leżenie to podstawa tylko mnie to by trzeba było do łóżka przywiązać.
Wczoraj to zapomniałam lekarza zapytać o szyjke ale chyba widział co i jak to by coś mówił gdyby mu cos nie pasiło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 mar 2008, 08:31

Hej :ico_ciezarowka: To poklikałyście z wieczora, spać nie możecie?? Ja wieczorem padam na twarz i nawet nie ma mowy o dłuższym posiedzeniu :ico_wstydzioch:

Kasiulinka ładniutki brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tuska no to wielkie gartulacje, super że babeczka i najważniejsze, że potwierdzona :ico_brawa_01: I na szczęście nic się nie pogarsza, więc możesz troszkę odetchnąć :-)

Lulu_ uważaj żebyś nie złapała wirusa od Ł. szkoda by było i Ciebie i synusia. I kuruj męża niech szybko wraca do zdrowia.

Siunia o widzisz jak Ty nam służysz dobrą radą, nie ma to jak coś sprawdzonego przez inne mamusie :ico_oczko: A łóżeczko super, też patrzyłam na takie, ale my jeszcze nie kupujemy, mamy czas :ico_oczko:

A ja niniejszym ogłaszam, że po wielu miesiącach oczekiwania mam w końcu sypialnię :ico_brawa_01: I dzisiaj szaleję na górze, sprzątam, ścieram, układam :ico_brawa_01:

Cześć Marta, nie wiedziałam że z Ciebie taki ranny ptaszek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 mar 2008, 08:39

spinka, nawet mnie nie denerwuj tej poje... pies juz trzeci raz w tym tyg. zerwał nas z łóżka po 6-tej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-03-07, 07:40 ]
spinka, fotki sypialni proszę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość