Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 paź 2008, 11:52

A po nocy jak sie obudzi to tak się mu pic chce że wypija na raz 110 ml herbatki jabłkowej. I nauczył sie wypluwac smoczek i mówic bleeee. :ico_brawa_01: I robi tak w kółko i sie cieszy. No i się jeszcze cieszy jak mąż weżnie go pod ręce i udaja że mnie gonią - radość niesamowita.
No i jeszcze lubi podpełzac sobie do wanienki i ja wywrócic na siebie i że niby jest w takim namiocie na wakacjach hihihi :ico_oczko: i bije reką że aż dudni.
Ugotowałm mu wczoraj zupke z cukinia i bardzo mu smakowała bo ta cukinia to taka słodka jest. Ale powiem Was tak szczerze że te jego zupki to mi nie smakują. Jak dla mnie to za mdłe.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 paź 2008, 13:39

basia24, widze że Zuzia tez ma Kubusiowy pokoik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna śmieszka jak zawsze :-)
moj mąż zaprosił na sobotę gosci
a do mojego ma jutro przyjść na wódkę nasz wspólny znajomy przyjechali z Norwegi tyle że żonka jego idzie na wieczór panieński a on przyjdzie do nas ale nie bede dużo szykować zrobie tylko zagryche i może skrzydełka upiekę bo zapewne dlugo nie bedzie siedział :ico_oczko:
Takiego mam ogrodnika
super chciałabym to zobaczyc :ico_haha_01:
a moja dalej nie pije z butki nic a nic ani herbaty ani soku
a nie dajesz nic jej nawet łyzeczką do picia ?

My byliśmy na spacerku Franek troszkę pospał 30 min i wróciłam z nim do domku twierdząc że chyba jest głodny ale przystawiłam do cyca o on kreci głową że nie zaraz mu zupkę odgrzeje ugotowałam mu wczoraj z kalafiortem troszeczkę smakowała mu

[ Dodano: 2008-10-01, 14:20 ]
A to i ja wam pokaze Franka
Obrazek
Obrazek
http://img294.imageshack.us/img294/1710/dsc02756mx6.jpg[/img][/URL]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

01 paź 2008, 14:41

a moja dalej nie pije z butki nic a nic ani herbaty ani soku , tylko mleko z cyca,
moja tez tak miala dopiero smoczek aventu jej podpasował i troszke wypija teraz ale tez nie za wiele. Pytalam lekarki czy ona może nie pić nawet teraz jak je już zupki i powiedziala że nie musi.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

01 paź 2008, 14:57

no z tym moim chłopem nie jest źle,ale wkurzył mnie dlatego,ze nie uzgodnił ze mną tych gosci, po tygodniu jestem wykonczona,marzy mi się, np.pojechac do centrum i zwyczajnie połaźic po sklepach, a tu klops, nic z tego, na dodatek to nie wiem,co mam przygotowac do jedzenia
nie bede dużo szykować zrobie tylko zagryche i może skrzydełka upiekę bo zapewne dlugo nie bedzie siedział
ci znajomi przyjadą pewnie z 3 dzieci, wiec jedzenia muszę zrobic więcej...

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

01 paź 2008, 15:21

marzy mi się, np.pojechac do centrum i zwyczajnie połaźic po sklepach
Oni nas po prostu nie rozumieją. Siedzimy cały czas w domu z dzieciakami to w weekend chciały byśmy sie wyrwać z domu a oni jak pracuja to znowu chca posiedzieć w domu i najlepiej jeszcze :ico_zdrowko:
Musiały byśmy tak zostawić ich na 2 tyg z dzieciakami. Ciekawe co by wtedy powiedzieli. A ja jeszcze jak bym swojego z dwójką zostawia to by chyba po tygodniu uciekł hihihihihi
Ostatnio zmieniony 01 paź 2008, 15:22 przez Sylwia.O., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

01 paź 2008, 15:22

Musiały byśmy tak zostawić ich na 2 tyg z dzieciakami.
zawal serca by byl a syf w domu po sam sufit

[ Dodano: 2008-10-01, 15:23 ]
asiab, sliczne zdjecia Twojego przystojniaczka :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 paź 2008, 15:29

Asiab kochany Franulek. Słodziak z niego :ico_brawa_01:
Sylwia.O. napisał/a:
Musiały byśmy tak zostawić ich na 2 tyg z dzieciakami.
zawal serca by byl a syf w domu po sam sufit

ha ha ha o czym Wy piszecie???? Jakie 2 tygodnie u mnie tragedia by była po 3 dniach :ico_oczko: Dziecko byłoby na samej butli, pampersy by się walały, smieci nie byłoby ja wyrzucic , że nie wspomne o jakimkolwiek posprzątaniu!!!! O gotowaniu nie wspomnę ani słowem....

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 paź 2008, 15:49

Witajcie moje kochane, pierwszy dzień pracy szybko zleciał i tylko raz zadzwoniłam do domu (och jaka jestem z siebie dumna :-D ) Zuzia była super grzeczna i nawet dużo spała, więc mogę jutro na luzie znów iść do pracy.. co tam się dzieje to nie wspomnę, burdel w papierach i w ogóle wszędzie :ico_olaboga: ale wrócił super pracownik, więc teraz już będzie tylko lepiej :-D aaa i muszę się Wam pochwalić, że pierwszy tel. jaki dziś odebrałam był baardzo miły i budujący, Pan klient powiedział, że dobrze że już wróciłam, że mojego głosu to on nigdy nie zapomni i że pewnie córeczka po mamusi taka fajna :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tak to ja mogę pracować :-D
Jakie 2 tygodnie u mnie tragedia by była po 3 dniach
hehehe, u mnie wystarczy kilka godzin.. a odpowiedź jest zawsze jedna: nie miałem czasu, przecież zajmuję się dzieckiem..

Powiem Wam, że cieszę się z powrotu do pracy, do ludzi, "do obiegu". To niby tylko 4 godziny, ale już odżyłam.. no i będę miała swój budżet :ico_brawa_01: (mimo że cały domowy budżet jest i tak mój :ico_oczko: )
No to spadam przygotować obiad, bo od rana nic nie jadłam, buziaczki

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

01 paź 2008, 15:56

u mnie byłoby tak:, mała w lezaczku przodem do włączonej tv , mąż przy kompie, jedna reka na myszce ,a druga buja lezaczek, w przerwie:jedzenie; dzien przed mym powrotem wielkie sprzatanie :-D

[ Dodano: 2008-10-01, 16:00 ]
hehehe, u mnie wystarczy kilka godzin.. a odpowiedź jest zawsze jedna: nie miałem czasu, przecież zajmuję się dzieckiem..
o, skąd ja to znam....
cieszę się z powrotu do pracy, do ludzi,
to fajnie,bo człowiek rzeczywiscie czaem mysli,ze w domu zwariuje :ico_olaboga:
ja własnie dlatego poszłam na podyplomówkę,bo do obecnej pracy to jakos tak mi niezbyt chce sie wracac...

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

01 paź 2008, 17:12

lalunia, jak Cie znaleść na nk??? bedzie mi bardzo miło :-)

[ Dodano: 2008-10-01, 17:17 ]
Sylwia. O weekend chciały byśmy sie wyrwać z domu a oni jak pracuja to znowu chca posiedzieć w domu i najlepiej jeszcze , dokladnie jestem tego samego zdania i tak mowie wlasnie mojemu mężowi jak przychodzi weekend. :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości