Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

30 wrz 2008, 23:15

My dzisiaj też byliśmy na szczepieniu, a przynajmniej mieliśmy taki zamiar, jednak Paulinka dzisiaj nie była szczepiona bo nie zagoiła się szczepionka jeszcze ze szpitala,ma ropkę i musimy czekać aż całkiem będzie wygojona. było też ważenie, obecnie ma 4800, od urodzenia czyli przez 7 tygodni przybrała 1400 :ico_haha_01:

Gie, podajesz wit. D3 razem z wodą? Słyszałam,że z mlekiem lepiej się wchłania. Ja daję małej prosto do buzi a zaraz potem ciągnie mleko z piersi.

Jagna, a dlaczego Twoja córeczka miała aż 3 zastrzyki? Jakie szczepionki brałaś? Te płatne?


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: A to dla 7-tygodniówek :ico_haha_01:


Jagna, widzę,że jesteś jedną z wygranych w konkursie

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

01 paź 2008, 12:02

IWONA H - tak jest napisane na ulotce..., że by podać w łyżeczce wody, więc tak podaję...

położna mówiła, że mogę wycisnąć trochę swojego mleka na łyzeczkę i też podać, ale mi wygodniej jest z wodą. A od razu do buzi nie podaję, bo ta witamina jest w takiej małej buteleczce z niewygodnym "zakraplaczem", więc ciężko jest odmierzyć kroplę... nieraz długo nie leci nic, nieraz od razu dwie krople... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

01 paź 2008, 13:10

ja też podaję wit D na łyżeczce mleka :-)
Iwona H, dziękujemy za pamięć :ico_sorki:

Kurczę brzydko dzisiaj na dworze, wietrznie bardzo i nie mam jak wyskoczyć po ten materiał na chustę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

01 paź 2008, 13:14

Witam rzadko tu pisuje ostatnio :ico_wstydzioch: ale was czytam.Widze ze maluszki ladnie przybieraja na wadze :ico_brawa_01: My do pediatry w przyszly wtorek na kontrolne wazenie i usg bioderek.Szczepienie u nas dopiero jak mala skonczy 3 miesiace taki tu kalendarz szczepien jest. Chorobska nas tez nie ominely ale na szczescie choruje tylko moj maz i Wiki ja z Julka jak narazie sie czymam i oby tak zostalo.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

01 paź 2008, 13:19

szkrab, tylko pogratulować zdrowia :-)
Jak narazie ja z Mają tż zdrowe - odpukać w niemalowane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

01 paź 2008, 14:28

margarita83, szkrab, u nas podobnie... A. kicha, smarka, kaszle, a my z Jasperkiem sie trzymamy :ico_sorki:
ja to tam pikus, ale nie chce, zeby maly cos zlapal.. wystarczy nam "atrakcji" poki co ;-)
maly dzisiaj cos niespokojny, od rana nie spi (zwykle to juz by druga drzemke zaliczal), nawet spacer nie pomogl i bujanie go.. zmeczona juz jestem :ico_noniewiem:

w ogole, Jaspi juz coraz dluzej trzyma glowke podniesiona jak lezy na brzuszku :-D i przewraca z glowe z jednej na druga i tak w kolko.. ma frajde :-D zaczal sie tez usmiechac do swojego misia, chyba sie w koncu zaprzyjaznili :ico_brawa_01:

a na szczepienie za 2 tyg.. kiedy maly 2 m-ce skonczy..

w ogole zauwazylam, ze malemu bardzo wolno rosna paznokcie u stop - nie obcinalam ich jeszcze ani razu i wcale nie sa dlugie.. dziwne :ico_noniewiem:
za to u raczek juz 4 razy obcielam hmm..

[ Dodano: 2008-10-01, 14:35 ]
aha, Jagna30, wlasnie.. gratuluje wygranej, duzo kosmetykow dostaniesz :-) daj znac czy sie sprawdzily :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 paź 2008, 16:57

:):):)

Dzięki dziewczyny,jestem zaskoczona i naprawdę się cieszę w końcu coś wygrałam :ico_brawa_01: Wogóle zapomniałam o tym konkursie.

Chrzciny też już załatwione...tak jak pisałam wcześniej odbędą się 12 pażdziernika,Emilka skończy równe 2 miesiące :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

01 paź 2008, 17:30

w ogole zauwazylam, ze malemu bardzo wolno rosna paznokcie u stop - nie obcinalam ich jeszcze ani razu i wcale nie sa dlugie.. dziwne :ico_noniewiem:
za to u raczek juz 4 razy obcielam hmm..
maja ma identycznie - też jej jeszcze nie obcinałam paznokci u stópek, a u rączek to nie pamiętam ile razy.

Chusta będzie dzisiaj uszyta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

01 paź 2008, 19:52

witam wieczorowa pora.Co do paznokci to normalne ze tak rosna u Wiki tez tak mialam u raczek obcinalam co tydzien a u nog bardzo rzadko zreszta do tej pory tak jest.
Margarita napisz jak ci z chusta idzie.
A co do chrzcin u nas dopiero na Boze Narodzenie.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

02 paź 2008, 08:42

ale sobie wczoraj wykrakalam.. maly mi sie rozlozyl :( tzn. kicha, kaszle i ewidentnie ma nosek zatkany, widze, ze ciezko mu sie oddycha :ico_placzek:
temperatury wczoraj wieczorem nie mial, bede go dzisiaj obserwowac..

ale przynajmniej apetytu nie stracil :ico_sorki:

martwi mnie to, oby nie bylo to nic powaznego :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość