Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 paź 2008, 20:46

zirafka, bo ziemniaczek sam w sobie jest mdły i suchy ja własnie go dawałam z rosolkiem i bardzo Franek lubi juz próbował nawet ziemniaczka z sosikiem :-) , chlebka z masełkiem :-) wiadomo że dużo tego nie zje ale zawsze to coś nowego i nowy smak.

Jutro idziemy na bilans 8 miesieczny :ico_olaboga: ciekawe ile mój pitoluś waży :ico_oczko: :-) pewnie i tak najmniej z naszych lutowo-marcowych dzieciaczków :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 paź 2008, 21:01

No to i ja dam Kubusiowi chlebka z maselkiem choc on lubi sam chlebek. Przeciez ma juz dwa zębole niech szarpie hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-01, 21:03 ]
asiab pisze:Jutro idziemy na bilans 8 miesieczny ciekawe ile mój pitoluś waży

o jejku kiedy to zleciało juz 8 miesięcy!!!!!!! :ico_brawa_01: Masakra ale ten czas leci!!!! Mój tez nie za duzo zawsze ważył ale widac taka jego uroda.

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

01 paź 2008, 21:35

Dziewczyny poradzcie, moja mała do tej pory jadła wszystko zmiksowane na papkę, dzisiaj dałam jej słoiczek po szóstym miesiącu a tam już są grubsze kawałki. Naciągało ją, krztusiła się :ico_olaboga: Zmiksowałam to i zjadła ze smakiem. Jak ją uczyć gryżć?

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

01 paź 2008, 22:11

zirafka pisze:a kiedy bedziecie podawac dzieciom to co wy jecie??
moja juz jadła z mojego talerza ziemniaki, brokuły, chlebek z masełkiem, kielbasę.
Ja chyb apowoli się będe brala za robienie jej obiadków bo te sloiczkowe już jej nie podchodzą. Lubi jednak risotto z marchewką i indykiem z hippa bo jest dosolone.

zyrafa pisze:Dziewczyny poradzcie, moja mała do tej pory jadła wszystko zmiksowane na papkę, dzisiaj dałam jej słoiczek po szóstym miesiącu a tam już są grubsze kawałki. Naciągało ją, krztusiła się Zmiksowałam to i zjadła ze smakiem. Jak ją uczyć gryżć?
próbuj jej dawać te słoiczki po 6 miesiącu. Może w końcu załapie. Nie chce cie straszyć ale mojeja koleżanka nie dwała synowi jedzonka z kawałkami jak był mały bo miał odruchy wymiotne i poprostu przestala prubować. Teraz chłopak ma 2 lata i zupy nie zje z kawalkami wszystko musi być zmiksowane.
Daj jej jak bedzie głodna to może zje pare łyżeczek i tak z dnia na dzień może troszkę więcej

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

02 paź 2008, 08:02

ja od początku gotuję sama obiadki, więc w ogóle nie zauwazam u sibei problemu, lae chyba dzis zostawię troche grudek i zobaczę, słoiiczki daję wtedy, gdy jestesmy poza domem

dzis chyba wyjdziemy na spacerek, w koncu :ico_noniewiem: jak ubieracie maluszki, kiedy jest 11st.?

No a moj Jasnie Pan jest na mnie obrazony i się nie odzywa, powiedział tylko,ze tak mu wygodnie i nie będzie tego zmieniał :ico_puknij: próbowałam z nim normalnie jakos pogadac, ale on upart jest bardzo, po mamusi to ma :ico_noniewiem: i zobaczcie obraza na maksa, a najlepsze jest to, ze odwoałał spotkanie :ico_puknij: głupek :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 paź 2008, 08:12

Dona, to na pewno stan przejsciowwy, pogodzicie sie i znow bedzie wszystko ok :-) w malzenstwie nawet najbardziej kochajacym sie zdarzaja sie roznice pogladów, wiadomo, charartery macie rozne, wiec niezgody tez muszą byc :-)

MOj z doroslego jedzenia jadl chleb, ziemniaczka, polizal kielbase i cukierka. Reszta to to co gotuje dla niego :-) i sloiczki ;-)

Dalam mu ta rybkę po grecku z Gerbera, bardzo mu smakowalo :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 paź 2008, 08:21

Dona pisze:dzis chyba wyjdziemy na spacerek, w koncu jak ubieracie maluszki, kiedy jest 11st.?
u nas pogoda masakra wieje leje i wogóle szaro ahhh jak ja nie lubie jesieni. :ico_zly: ale i tak musimy wyjsc do przychodni .
ja ubieram body na długi rekaw jakiś sweterek i na to kurteczkę cieplejsza rajstopki grube skarpety i spodnie , w wózku już jeździmy ze spiworkiem , a i przy kurteczce tak na wszelki wypadek mamy rekawiczki takie polarkowe.

Dona pisze:No a moj Jasnie Pan jest na mnie obrazony i się nie odzywa, powiedział tylko,ze tak mu wygodnie i nie będzie tego zmieniał
i to jest standardowa opcja :ico_puknij: po co porozmawiac jak mozna sie nie odzywac i dac odczuc ze jestes winna :ico_olaboga: :ico_puknij: skad ja to znam :ico_puknij:

a co do grudek to ja jak Frankowi robie zupke to troszke zostaswiam mimo ze on bezzebny :-D :-D

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

02 paź 2008, 08:35

kochane a ja dałam tosi na mieście kawałek szynki,ale była pycha ymmmmm niestety musialam troche pogryzc i dac jej ze swojego pyskola (ble) ale byla glodna a ja nie mialam jak wyjac cyca, mniejsza z tym, w kazdym razie jej smakowalo, obiadki te po 6 mies tez ja cofaja na wymioty, dalam jej tez wczoraj banana pogniecionego i co? cofnelo ja i pol obiadku zwrocila, a w sloiczku jablko-banan-brzoskwinia wpierdziela az sie uszy trzesa. Słuchajcie ja Tosi dałam kromke chleba ale ona nie umie jeszcze rączki wkładać do buzi z jedzeniem :/ wiec ja jej trzymam ta kromke a ona to cyca, a jak jej dam do reki to sie denerwuje, aaaaaaaa najlepiej to bym chciała żeby miałą już wszystkie zęby i sama chodziła :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 paź 2008, 08:49

aaaaaaaa najlepiej to bym chciała żeby miałą już wszystkie zęby i sama chodziła
_________________
:ico_haha_01: dobre :-) A mi jakoś smutno jak patrze źe franek już taki duży i że trzeba bedzie sie niedługo z nim roztac na 8 godzin :ico_placzek: i że cycus też już coraz mniej ważny w dzien :ico_placzek:

DZIEWCZYNY !!!!! FRANEK POWIEDZIAŁ TATA :-) ale mąż nie słyszał powiedział przy mnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 paź 2008, 08:56

asiab pisze:DZIEWCZYNY !!!!! FRANEK POWIEDZIAŁ TATA :-) ale mąż nie słyszał powiedział przy mnie :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no teraz mama powie szybciutko :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość