Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 paź 2008, 18:11

cześc dziewczyny, u nas też dzisiaj okropnie wiało, ale deszczu nie było.
BYłam dzisiaj juz na spacerku z Antosiem, bo juz się lepiej czuje i zaczyna mu się nudzić w domku. Bawimy się codziennie ciastoliną i robimy jakieś rózne prace, wczoraj kolorowe motylki były grane :ico_haha_01:
no i ja tez sie swietnie bawiłam.

Buziaczki dla dzieciaczków.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 paź 2008, 22:45

Dobry wieczor ;-)
Moje dzieci juz sobie spia,a ja i tez zaraz zmykam do lozeczka :ico_oczko:
Jutro mam troche pracowity dzien.. musze cale mieszkanko posprzatac.. i wyprac i ugotowac.. i z dwojeczka malych dzieci to takie wyzwanie chocby.. ale dam sobie rade :ico_oczko: Niemoge narzekac bo daje sobie dobrze rade i wszystko mi sie udaje zrobic to co chce.. a przy tym dzieci sa zadbane i pobawie sie z nimi i jest Ok.
Nicolka to nawet nie wyjdzie beze mnie na dwor.. dzisiaj bylismy na zakupach i moj maz chcial isc juz z Nicolka mala do fotelika dac ale Nicole bez mamy nie pojdzie,... i mnie za reke ciagla ze mam tez isc.A Marcusek to brak mi slow jaki on jest taki kochany i zloty chlopczyk.Taki jest spokojniusi,zawsze sie tak slicznie usmiecha i wszystko daje do buzi bo mu zabki ida ;-) I marudny czasem tez jest,i nawet daje mi juz znac jak chce isc spac.. :ico_oczko:

Gabi masz racje Marcusek juz sie interesuje motoryzacja,i sie maluszek wogule nie boi.. to co dopiero bedzie pozniej :ico_oczko:
A to z ta plastelina to jest jakis zestaw?? Bo tez sie zastanawiam czy Nicolce nie kupic ale niewiem jak sie takie cos nazywa... to jest zwykla plastelina albo jak?? Poradzcie cos kochane ;-)

A teraz ide spac,dobranoc papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 paź 2008, 22:51

A to z ta plastelina to jest jakis zestaw?? Bo tez sie zastanawiam czy Nicolce nie kupic ale niewiem jak sie takie cos nazywa... to jest zwykla plastelina albo jak?? Poradzcie cos kochane ;-)
Kristi u nas to się nazywa Play doh to nie jest plastelina ani modelina, to jest ciastolina, niewiem niestetty jak to będzie po niemiecku....
Ja mam z takim fajnym zestawem do robienia postaci, mam wyciskarkę do robienia włosów, mam ssmieszne rączki, nóżki, kapelusze, czapeczki i jeszcze mały wałeczek do tego. Polecam super sprawa.
Gabi, no pewnie my mamuśki też się prz<y tym świetnie bawimy, a mój Antos przeszczęśliwy.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2008, 18:58 przez Magdalena_82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 paź 2008, 08:04

Dzien dobry ;-)
Dziekuje wam za rady i napewno teraz to juz znajde i kupie Nicolce ;-)
I Gabi dzieki za linka :ico_oczko:
A ja ide teraz na sniadanko i pozniej bede sprzatac..
To milego dnia wam zycze i dzieki za informacje buziaki dla wszystkich papa wpadne jak znajde czas .. i jeszcze musze dzisiaj nasze autko naszego czarnulka umyc we wnatrz ;-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 paź 2008, 08:25

Kristi, ależ Ci dzieciątka rosną. A jeszcze nie tak dawno pisałaś do mnie ze szpitale, że się Marcusek urodził...

Fajny pomysł z tą ciastoliną. A powiedzcie, ta zabawa nie grozi dywanom? :ico_haha_01: Bo z plasteliną to by było ryzyko...
Moje maluch powstawały, wypiły mleczko, Patryk znowu zasnął, a Kinga siedzi na nocniku (rano pięknie robi siusiu na nocniczek, ale później :ico_olaboga: .
Wiecie, Kinga chyba zaczyna kumać, o co chodzi z wieczornym czytaniem. Czytam jej przez pół godzinki i Pyzunia zasypia. :ico_brawa_01:
Dzisiaj G. przyjdzie do domu ok 13 i będzie siedział z maluszkami- aby mu nie było smutno i nudno, to siostra moja dowiezie mu jeszcze 2 dziewczynki- jedną 8 letnią a drugą dwuletnią, a ja z tą siostrą pójdę na pogrzeb.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 paź 2008, 09:19

Skusiłam się i kupiłam 2 zestawy- fryzjera i wesołe buźki. A dziecko swoje prawa ma, trudno, będę sprzątać. Teraz Pyza ma zabawę z malowaniem farbkami. Kupiłam takie "zmywalne" i nie ma większego problemu. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 paź 2008, 10:02

Tak na allegro. Juz podaję linki:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=443719311
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=443719804
Na początek takie nie za drogie wzięłam.Zobaczę, jak się Pyza będzie bawiła... :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 paź 2008, 10:29

Aaa, farbki kupowałam u nas w sklepie, ale zaraz zerknę, może są na allegro. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-02, 10:31 ]
Znalazlam coś takiego, ale my mamy trochę inne.
http://allegro.pl/item433374098_farbki_ ... z_usa.html

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 paź 2008, 10:48

Gabrysiu, nie wiem, czy u Was jest Kaufland. Ja kupowalam wlaśnie w kauflanfzie. Farbki mają 12 kolorków i jest napisane na nich, że są zmywalne. Nie pamiętam, ile kosztowały, ale nie były wcale drogie.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 paź 2008, 11:11

Ja już też pomysłów nie mam...
Kinga jeszcze lubi rysować kredkami a ja jej pokazałam, że można odrysować na kartce rączkę. No i teraz mam za swoje... :ico_haha_01: Ciągle chce aby odrysowywać rączki :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości