Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

01 paź 2008, 22:47

MARITTA jak potrafisz ją usunąć to proszę zrób to, gdyż ja nie potrafię :ico_wstydzioch: :-D A Lila mówi "nie pal" czy "nie pij"??? Bo Konrad jak widzi piwo to krzyczy do taty "tatusiek pij piwo!!!" a do dziadka "dziadziuś pij piwo!!!". Obaj są nim zachwyceni :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

01 paź 2008, 22:54

Lila mówi takim głosikiem sumienia : nie pal... tatusiu, a na pytanie (bez względu na czas i miejsce) co pije tatuś, odpowiada: piwo, mało tego jak Bartek to owo piwo pije, to ona leci piwo, piwo i koniecznie chce buźki tatusiowi dawać po każdym łyku :-D (a na roczek przecież wybrała różaniec hihi :ico_haha_01: :ico_haha_01: )
Podejrzewam, że wkrótce babcia dołoży jej te "nie pij tatusiu" :ico_oczko:

ja usunąć nie umiem, bo trzeba zmienić ticker na nowy :ico_wstydzioch:

Kupiłam Różysi fotelik samochodowy :-D bo z reha nam pozwolili już :ico_brawa_01: idento jak Lili tylko w kropy, bo Lila ma w paski, pewnie nie pamiętacie ;-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

01 paź 2008, 23:16

A ja pamiętam :-D CHICCO taki szary ale chyba w ślimaki a nie w pasy co????? :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 paź 2008, 08:55

Witam i na rehabilitacje zaraz zmykam :-D Dziś ma facio przyjść zacząć tą instaleacje robić no znowu syf bedzie :ico_olaboga: Widze ze Asia wróciła no kochana opowiadaj jak tam u tesciowej spedziłaś czas :-) No i jeszcze ide z Matyldzia do pediatry po mleczko a przy okazi niech ją obejzy bo cos zaczeła nam chrypnac :ico_noniewiem: A bo to taka pogoda wczoraj wietrznie i zimno dziś słonce i cieplej i tak na zmiane :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

02 paź 2008, 10:04

no taka zebra Kasiulko :-D może pasy, gdzieniegdzie ślimaki ;-)

a ja jadę zamówić tort :-) dla mojej dwulatki pięknej i słodkiej, potem dla mojej roczniaczki, w sumie fajnie, że tak miesiąc po miesiącu mają urodzinki, a ja w międzyczasie tak zwanym :-D

Wczoraj znów dzwoniłam do innej IKEA, i co - w necie mają wszystko, w rzeczywistości szafę :-D a wspomnę, że szukam zupełnie innych rzeczy :ico_noniewiem: no tragedia...

p.s. mogę się powtarzać ale wybaczcie mi to plis...

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

02 paź 2008, 12:01

Hej

MARITTA a nie pytasz skąd taka pamięć u mnie jebitna co do fotelika??? :-D Z IKEA to lepiej dzwonić niż sprawdzać na necie bo rozbieżności są duże :-)

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

02 paź 2008, 13:32

czesc dziewczyny,
Ela - co tam slychac? jak sie czujesz? jestem pewna, ze wszystko sie wyjasni i nerwy byly niepotrzebne!
Zazdroszcze tym maluchom, ktore mialy o czasie super urodzinki, bo Bartus moze miec w zupelnie innym terminie, a wszystko zalezy od Kubusia. Podobno glowka juz mocno napiera, takze siedze na walizce do szpitala :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 paź 2008, 18:46

Maritta, - gratulacje dla Różyczki za ząbeczka a Lila to naprawde zdolna laleczka super jak piszesz ile już mówi :ico_brawa_01: a torty jakie zamawiasz dla laseczek ?
Kasiulka - myśle ze nasionka Marcina są ok :-D tyle że chyba nie mozemy się jakos wstrzelić w odpowiedni moment ale będe pamiętała że jak coś to moge na was liczyć :-D Kasiulko a jak tam brzusio juz grzeczny nie spina się ?
Karola, - to znaczy że juz prawie jesteś w drodze do szpitala, napewno Bartuś nie będzie miał za złe Kubusiowi - poprostu może dostanie taki prezent na urodziny ze już braciszek będzie :-)
mazia, - mam nadzieje że Matyldziowy chrypek to tylko chwilowy

Ja strasznie dzis się czuje rano obudziłam sie ze sztywną szyją chyba mnie przewiało :ico_olaboga: i mężus kupił mi gorset żebym miała usztywnioną szyje bo każdy ruch był mega bolesny (niestety na szyje a wolałabym bielizne :ico_oczko: :-D )
Niki za to zdrowa i bardzo mnie to cieszy że tak sie trzyma i mam nadzieje że niebędzie mi chorowac :ico_nienie:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

03 paź 2008, 12:34

hmm..przeniosłyście się gdzieś?takie tu pustki od kilku dni.

Asia fajnie,że już wróciłaś.Jak masz jakieś fotki to wysyłaj.

WSZYSTKIM CHOROWITKOM :ico_chory: ZDRÓWKA :ico_buziaczki_big:

Karolcia w takim razie czekamy na wieści jak Kubuś znajdzie się już po drugiej stronie brzusia. Bartuś też tak się śpieszył?i również zdrówka dużo.Nie trzeba ci teraz chorować :ico_nienie:

dziś robiłam tiramisu.Chłodzi się obecnie w lodówce,więc na deser po-obiedni w sam raz bedzie.

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

03 paź 2008, 18:24

dzieki Anetko za zyczenia zdrowia, przydadza sie, bo grypsko mnie dopadlo straszne. Bartek urodzil sie 13 dni przed terminem, takze z Kubusiem tez moze pojsc szybciej, oczywiscie damy znac, jak bedzie juz po tej stronie brzucha.
Tiramisu? mniam, uwielbiam, podeslij mi prosze troszke...
pozdrawiamy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość