Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2008, 10:27

Kurde napisałam posta a moja Wandzia wcisnęła ESCAPE wrrrrrrrrrrrr
Juz tyle nie bede pisać...

Madziorka super zdjęcia, poiękne góry! Kurde jak ja załuję, ze nie mogę przekonKocura na takie wojaze... Mama zawsze wszędzoie mnie zabierała, pokazywała, ksiązki, widokówki kupowała, uwielbiam łazić, zwiedzać, a to moje Kocisko nie... Moze da się przekonać jeszcze kiedyś. Na szczęście dzis przyjezdza kolezanka, to chociaz tu na miejscu sie pokręcimy. Bilety do cyrku kupiłam (80 zł. rodzinny 2 dorosłych+2 dzieci, myślę, ze nie az tak duzo, co? ) Pojedziemy jeszcze gdzies cos zobaczyć, bo ona tez taka..w domu nie usiedzi :)

Aga milusie fotki. Kuzynostwo bardzo podobne :)

Kamilko super, ze juz się wszystko ułozyło! A co do "beznadziejnej matki" (czy jak tam siebie nazwałaś) przestań bredzić, kobieto. Kazda ma czaSEM gorsze czasem lepsze "relacje" z dzieckiem. Mnie Wańka tez potrafi nieźle wkurzyć..

Aha ten kwiatek nazywa się Epipremnum hyhy


Idę ogarniać chałupę, przygotować jedzonko dla psiapsióły.
Kto tu pisał o sałatce krewetkowej? Ponoć niezła była, a ja sie nie doszukałam przepisu. Podacie mi jeszcze raz?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

02 paź 2008, 11:08

Wczoraj na babińcu było super. Przyłapałama się na tym, ze cały tydzień czekam na środę, zeby posiedzieć z moimi Lejdis hehe.

Wieczoraj Tomek gorączkowała a ok 5 w nocy zaczął się kręcić i cichutkko jęczeć. Jarek strasznie się przejmuje jak cos się dzieje. Co chwilę wstawał i sprawdzał co z małym. No i o 5 rozpalony. Myślałam, ze ma z 40 stopni. Ale jak zmierzyłam to wyszło 38,5. Już sama nie wiem czy ten termometr dobrze mierzy? Dostał znów syrop i do tej pory luz. Zastanawiam się czy to nie trzydniówka. zobaczymy jak dzis będzie.
Jak myślicie isć do lekarza czy zaczekac jeszcze??

Dziewczyny sliczne zdjęcia. Madziorka dzieki za te słoneczke piękne fotki. Troche się cieplej na serduchu zrobiło.
Frydza jestem w szoku jak te dzieciaczki szybko rosną.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 paź 2008, 11:57

Bilety do cyrku kupiłam (80 zł. rodzinny 2 dorosłych+2 dzieci, myślę, ze nie az tak duzo, co? )
:ico_szoking: :ico_szoking: tyle bilety kosztuja szok normalnie,ja w cyrku chyba bylam w szkole podstawowej :ico_oczko:

Jak myślicie isć do lekarza czy zaczekac jeszcze??
moze poczekaj do jutra Kamilko,Wiki u nas miala taka temerature wlasnie przez 3 dni a pozniej przeszlo!
Wczoraj na babińcu było super. Przyłapałama się na tym, ze cały tydzień czekam na środę, zeby posiedzieć z moimi Lejdis hehe.
super super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-02, 11:59 ]
Kto tu pisał o sałatce krewetkowej? Ponoć niezła była, a ja sie nie doszukałam przepisu. Podacie mi jeszcze raz?
przepis chyba od Juli??Madziorka ja ostatnio robila chyba hmmmmmm boze mam skleroze normalnie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-02, 12:01 ]
Wiki zasnela,ide zrobic obiadek i tez sie poloze bo zle sie czuje :ico_chory:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

02 paź 2008, 12:23

dziewczyny, a ja mam problem z poruszanym przez was ostatnio tematem.... czyli z seksem :ico_wstydzioch: cholera kompletnie nie mam na niego ochoty... :ico_noniewiem: Tomus jak narazie jest cierpliwy i nie nalega zbyt mocno, ale czuję, że jest mu ciężko... mówi że mnnie kocha i jakoś to przeczekamy, albo postara sie mnie jakoś delikatnie przekonać... tylko że on tak juz próbuje od tygodnia a ja nic i trochę mi go żal, jest taki delikatny i czuły, a ja dosłownie zimna ryba, w ogóle mnie to nie rusza, chciałbym się tylko prztulic i poprostu zasnąć ech.... to peniw przez ciążę... przy Kali było podobie... chcioałbym żeby poczuł sie przy mnie dobrze, ale nie chce tego robić na siłę...

madziorka frydza cudne foteczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2008, 12:44

Bilety do cyrku kupiłam (80 zł. rodzinny 2 dorosłych+2 dzieci, myślę, ze nie az tak duzo, co? )
:ico_szoking: :ico_szoking: tyle bilety kosztuja szok normalnie,ja w cyrku chyba bylam w szkole podstawowej :ico_oczko:
to wg Ciebie duzo czy mało?... Kurde teraz wszystko normalnie ma kosmiczne ceny.. Bilet do kina ponad 20 zł... No ale do cyku sie nie chodzi co weekend, myślę, ze mozna wydzielic taka sumę dla wlasnej przyjemności...
Bilety do lozy kosztowały 100 zł. od osoby, no to juz przesada...

Basiu ja tez nie miałam zbytnniej ochoty w ciązy, ale jakos dawaliśmy sobie rade.. Minie, przeciez wiesz jak miałaś przy Kali.

Ja po pogrzebie nawet nie myślę o seksie.. Karol cierpi i z tego powodu mamy jawięcej dyskusji...to jest główna przyczyna sprzeczek...

Kamilko..moze to jednak 3-dniówka? Ja bym juz była u lekarza... Moja kolezanka była w takich szoku, ze pogotowie wywoływała, nie wiedziała, ze to 3-dniówka, ale ją uspokoili, ze minie, powiedzieli co ma robić. Trzymam kciuki za Tomusia.

Frydza oj oj 4 ząbki naraz..katastrofa.. u nas wyzynały się miesiąc i cały miesiąc Wanka miała biegunkę, gorączkę czasem, masakra. Bądź dzielna, wsyztsko się poprawi. A które zębolki idą? Moze trójki? uff najgorsze są chyba... przynajmniej u nas...

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

02 paź 2008, 13:08

Madziorka jakie foty no rewelka , i jaka piękna jesień u nas wiatr taki że łłłooooo
Frydza ale Wikunia fajniutka , czyżby jej włoski ściełaś?
Bilety do cyrku kupiłam (80 zł. rodzinny 2 dorosłych+2 dzieci, myślę, ze nie az tak duzo, co? )
tyle bilety kosztuja szok normalnie,ja w cyrku chyba bylam w szkole podstawowej
O matko no narazie to sobie darujemy , widomo z jakich powodów :-)
dziewczyny, a ja mam problem z poruszanym przez was ostatnio tematem.... czyli z seksem cholera kompletnie nie mam na niego ochoty...
BeWu no u mnie to samo tylko ja znam powód .ZASTRZYK ANTYKONCEPCYJNY
i też widze że dłużej to już tak mój nie pociągnie , zresztą sam powiedział że nie chce więcej słyszec o żadnym zastrzyku
nie chce tego robić na siłę...
no ja czasami się przemogę bo i naczej do rozwodu bym doprowadziła , ale średnią satysfakcję mi to sprawia .
Frydza oj oj 4 ząbki naraz..katastrofa..
no to współczuję my mamy taki ekspres za sobą i mam nadzieję że sie więcej nie powtórzy , wolę jak sobie spokojniej idą

Alinko dla mnie 80zł. to trochę dużo jak na pare godz. Czekam aż znów będą promocje typu dzieci od.7lat połowa do 4lat gratis a starsi ok.25zł. Tamtego roku tak było i dużo dzieci szło nie stety nasza Klaudia nie poszła , bo nawet na taką taniochę kasy nie było , ale mam nadzieję że w przyszłym roku damy radę

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2008, 13:12

Edytko dla dzieciaków do lat 17 bilety po 10 zł, gorzej juz jak dorosły idzie...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 paź 2008, 13:57

hej dziewczyny.Dziś byłamy na spacerku z Tomkiem,poszliśmy do znajomej co ma kwiaciarnie, musiałam szybko dopić kawe, bo Tomuń zrobił kupala i chciałam do domu, poresztą pora drzemki się zbliżała
madziorka frydza bardzo ładne foteczki
Kamila ja obstawiam że to 3 dniówka, poczekaj, dobrze że już u Ciebie dobrze...właśnie ja z Arturem mam taki problem że on nie lubi tak gadać, rozawiać szczerze, c hyba że już mu się wieleżali nazbiera i wtedy ryczy! to mam szczerość... :ico_placzek: A u mnie znowu była wczoraj sprzeczka o okno, że zrobiłam na małą wentylacje [bo mi wieje po plecach, a ja jestem ciepłolubna!]że dziecko nie ma czym oddychać i bla bla! więc się wkurzyłam i nie spałam z nim :ico_oczko: teraz przed pójściem do pracy troche rozmawialiśmy, buzi na dowidzenia! :ico_oczko:
Kamilko podziwiam szczera rozmowa dużo daje .Ja zawsze idę na ręke czyli przyznaje mu racje , zeby tylko było dobrze.Wiem że źle robie i potem wam w rękaw płaczę ale cóż tchórz ze mnie i tyle .
i mam to samo, często bywa tak że Artur ma racje,ale nie zawsze,no czasem coś wydziwim, ale też czesto nie poruszam tematów z których wiem że może być konflikt, on zaraz mówi! To zrób to lepiej...
Ale cóż...Ja już 3 :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2008, 14:03

Agniecha mialam się zapytać..
pisalaś ze jecie inaczej. Jak to, jesli mogę zapytać, bo mnie to zaintrygowało...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 paź 2008, 14:13

BeWu, jakos dacie rade,ja w ciazy mialam zakaz seksu bo moglam poronic i jakos musielismy sobie radzic :ico_oczko: a jak niemasz ochoty to nic na sile !!


Alineczq,
no dla mnie to drogo ten cyrk,teraz napewno mnie nie stac,ale kiedys napewno pojdziemy!!

Co do zabkow to ida 3 i 4 na dole :ico_olaboga: :ico_olaboga: odlot totalny !!

Frydza ale Wikunia fajniutka , czyżby jej włoski ściełaś?
Edytko nie scinalam,poprostu z przodu ma Wiki krotkie takie a z tylu dlugasne :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-02, 14:14 ]
agniecha772, duzo zrozumienia i wytrwalosci trzeba do facetow,trzymam kciuki zeby bylo ok :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość