Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 mar 2008, 09:35

hejka no widze ze ładnie popisałyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja ostatnio zabiegana jestem i nawet nie mam kiedy siasc na kompie.
mamamonia, no buciki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
myszka kacik sliczny dla dzidzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: AgaSza, witaj fajnie ze do nas dołaczyłas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co do terminu porodu to mam nadzieje ze wczesniej mnie nie zlapie,matiego 10 dni przenosiłam wiec kto wie :ico_haha_01: no ale nic nie wiadomo :-D
ja mysle ze moja dzidzia bedzie duza w 33-34 tydz wazył 2270 a teraz 13 marca ide na usg to zobaczymy ile przytył :ico_haha_02: mati wazył 3750 i 57 cm wiec albo braciszek bedzie tez taki duzy albo i wiekszy :ico_haha_02:
jade dzis na komisje zus co do tego zasiłku i nie chce mi sie strasznie.byłyscie tez na takiej komisji??jak to wyglada??

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

07 mar 2008, 09:37

mamamonia, buciki śliczne nic dziwnego ,że jak zauważyłas ,że ich już nie ma to byłaś rozczarowana .Ja też się wstrzymam z kupowaniem bucików bo moje kostki są troszkę opuchnięte.

Brzuch mam już wg położnej obniżony, bóle dają się we znaki. Teraz nadchodzi noc... i znowu męczarnia. Choć teraz to już bez różnicy, bo i w dzień chodzę z trudem przez to parcie małej do wyjścia.

Ja tez mam obnizony brzusio tylko że do tego małe rozwarcie . Niestety tak juz bedziemy sie czuły .

asika82, mały ma wage rewelacyjną , :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eVe80, waga sie nie przejmuj najważniejsze ,że jest zdrowy :-) , a dopiero w ostatnim miesiącu nasze maluch tyją , więc może sie okazać pod koniec ,że nie jest wcale taki drobniuki :ico_brawa_01:

AgaSza, witaj na kwietnióweczkach :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-03-07, 08:42 ]
edit53, ja nie byłam ale słyszałam o takich przypadkach lekarz wzywa kobietę w ciązy na komisje , a kiedy przychodzi to mówi np." no fatktycznie ciąża" najprawdopodobniej tylko tam wejdziesz i wyjdziesz , nie powinni ciebię badać bo przecież widać ,że jesteś w ciązy . Te zus-y to troszke chorę są po co wzywaja kobiete w ciązy na komisje . No ale niestety przepadki sie zdażaja o tym co napisalam powyżej mówił mi mój giekolog. Więc głowa do góry .

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 mar 2008, 09:57

słoneczko4 pisze:Te zus-y to troszke chorę są po co wzywaja kobiete w ciązy na komisje .
tez to jest dla mnie chore no ale zobaczymy dobrze ze mam niedaleko :-D a obok sa pyszne kebaby wiec pewnie zachacze o nie :-D :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 mar 2008, 10:00

Witam!
Noga mnie boli!!! :ico_placzek: Ledwo chodzę już nawet nie czuje dyskomfortu związanego z brzuchem bo na tej stopie się skupiam. Już powiedziałam ojcu,że ma przyjmować klijentów a ja póżniej to wszystko nadrobie ale trochę się martwię bo nie chce być taką kaleką. :ico_noniewiem:
Też słyszałam,że stopa po ciąży może być większa. Moja znajoma urosła też kilka centymetrów i rozmiar buta zwiększył jej sie o 2 rozmiary. Może moja noga rośnie i dlatego boli? Kurcze ale dlaczego tylko jedna :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-07, 09:01 ]
edit53 pisze:obok sa pyszne kebaby wiec pewnie zachacze o nie :-D :-D
edit to Ty na kebab idz a do Zusu przy okazji :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 mar 2008, 10:02

asika82 pisze:Noga mnie boli!!! :ico_placzek: Ledwo chodzę
wspołczuje wiem co czujesz ja tak mam z tym moim biodrem lewym,kustykam jak 70 letnia babcia bo boli jak cholera ze stanac sie nie da.cos nam dzidzia pewnie uciska i dlatego ten bol :ico_placzek:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 mar 2008, 10:03

ooooooooooo mój bobasek na suwaczku przeskoczył na 9 miesiąc, nareszcie :-D

[ Dodano: 2008-03-07, 09:04 ]
edit53 pisze:.cos nam dzidzia pewnie uciska
no bardzo możliwe to niech przestaną uciskać bo cięzko będzie przez te ostatnie tygodnie nam tak żyć.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 mar 2008, 10:12

Witajcie kochane,
To i ja z rana ponarzekam, tez już pomału mam dość, ostatnio męczy mnie biegunka, no juz tydzień, ale nie ma źle, najgorsze to to, że znów zaczęłam wymiotować!! żyłam wczoraj jak kot, a wyglądam teraz po prostu strasznie!! gęba cała czerwona od popękanych krwinek, oczy popuchnięte, w ogóle twarz mam spuchniętą - nie mogę na siebie dziś patrzeć :ico_placzek: !! słyszałam, że przed porodem mogą wrócic te dolegliwości+biegunka właśnie, ale wiecie przeczytałam i tu wpadło tam wypadło a widzę, że jednak powinnam to potraktować poważnie... coś czuję, że chyba nie wytrwam do kwietnia, że do terminu nie dotrwam to byłam pewna, ale po ostatnich akcjach to nie wiem czy do kwietnia wytrzymam, no ale trudno, najważniejsze żeby mały był zdrowy i wszystko było dobrze - na chama go przecież nie zatrzymam :ico_noniewiem:

asika82, bidulko trzymaj się, może źle stanęłaś albo się uderzyłaś i dlatego boli?
masz jakąś maśc rozgrzewającą, może posmaruj, ubierz ciepłą skarpetkę żeby wygrzało Ci stópkę i może puści :ico_noniewiem: trzymaj się
edit53, też mi się wydaje, że wejdziesz i wyjdziesz, ja na takiej komisji nie byłam, bo na L4 poszłam przed świętami Bożego Narodzenia, to j narazie ciągnę na L4 bez teco "zasiłku rehabilitacyjnego";
edit53 pisze:a obok sa pyszne kebaby wiec pewnie zachacze o nie :-D :-D

hehe to w nagrodę :-D za fatygę, ja kebabów nie lubię, ale na zdrówko i smacznego

co do wielkości naszych maluszków to mój na koniec 33 miał niecałe 1800g, lekarz mówił, że wielki nie będzie, mi to pasi bo ja to bym chciała takiego 3000-3300 :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 mar 2008, 10:18

Myszka_, ja tez słyszalam ze przed porodem czysci i moze wymiotowac to lepiej uwazaj na siebie,chyba ze to jakas grypa zoładkowa cie dopadła?????
asika82 pisze:no bardzo możliwe to niech przestaną uciskać bo cięzko będzie przez te ostatnie tygodnie nam tak żyć.
dokładnie bo czasem bol jest niesamowity i tylko masazyk pomaga :ico_olaboga:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 mar 2008, 10:48

edit macie już imie bo gosia pierwszą strone poprawia

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 mar 2008, 11:02

asika82, chyba Klaudiusz ale jeszcze na 100% nie wiem :ico_wstydzioch: puki co to niech tak zostanie :-) oki ide sobie oko na komisje walnac :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość